SİNEMA ve DİZİ

2021 Nisan Ayında Yayınlanacak Netflix Dizileri

2021 yılı Nisan ayında Netflix ekranlarında yayınlanacak dizi takvimi belli oldu. Netflix ekranlarında yayınlanacak diziler belli oldu. Üstelik 1. sezonuyla ilk defa seyircinin beğenisine sunulacak diziler ve içerikleri hakkında bilgi verdiğimiz yazımızla karşınızdayız.

Nisan 2021 Netflix Dizi Takvimi. Dijital dizi ve film platformu Netflix Nisan ayında hangi dizilere yer verecek. Hangi diziler 1. sezonları ile izleyici karşısına çıkacak. Netflix ekranlarında 2021 Nisan ayında hangi dizileri izleyeceğiz ? meraklıları için Netflix 2021 Nisan ayında yayınlanacak dizileri ve içeriklerini bir araya getirdik. Bir çok izleyici artık dizileri Netflix gibi dijital platformlardan takip ediyor. TV ekranlarında ki dizilere olan bağımlılık kadar Netflix ekranlarında seyirci ile buluşan dizilerde popüler hale geldi. Merakla her ay yayınlanacak Netflix Dizileri merak konusu olmaya başladı. İzleyiciler bu merakını gidermek için Google aramalarında Netflix Dizilerini aylara göre araştırmaya başladı. Bizlerde meraklıları için Netflix Nisan ayı dizilerini bir araya getiren bir liste hazırladık. Listemizde 1 sezonu ile ilk defa izleyeceğiniz diziler ve içerikleri hakkında da bilgi sahibi olacaksınız.

Nisan 2021 Netflix Dizi Listesi

  • The Serpent
  • Bitter Daisies 
  • Family Reunion
  • Bu Bir Soygundur: Dünyanın En Büyük Sanat Hırsızlığı
  • Snabba Cash 
  • The Wedding Coach  
  • The Big Day
  • The Way of the Househusband
  • Bitmeyen Aşklar
  • Zero

The Serpent

The Serpent Netflix Dizisi
The Serpent Netflix Dizisi

Nisan ayında Netflix ekranlarında olacak ilk dizimiz “The Serpent” suç, gerilim ve drama türünde ki dizi bir seri katili konu alıyor. Bikini Katili olarak adlandırılan ve acımasızlığı ile ün salmış seri katil  Charles Sobhraj’ın 1970’li yıllarda Batılı ve Güneydoğu Asyalı turistleri kendine hedef almasını konu edinen mini dizi türündeki dizi Netflix ekranlarında 2 Nisan tarihinde seyircileri ile buluşacak.

Bitter Daisies 

Bitter Daisies Netflix Dizisi
Bitter Daisies Netflix Dizisi

Netflix ekranlarında 2. sezonu ile seyircilerin karşısına çıkacak olan Bitter Daisies  6 bölüm halinde 1. sezonunun ardından 2. sezonu ile izleyicilerle buluşması 2 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşecek. Dizi İspanya yapımı. Dizinin konusu bir dedektifin hayatını konu alıyor. Küçük bir kasabada yaşayan dedektifimiz küçük bir kızın kasabadan aniden kaybolmasını araştırıyor. Bu küçük kasabada insanların birbirine sıkı sıkıya bağlı olması ve dedektifimizin araştırmalarında kendi yaşadığı kayıpla ilgili sırlarla yüzleşecek olmasıdır. 2 Sezonda küçük kızın kaybolmasını araştıran dedektifin aslında kendi kaybı ile ilgili sırları keşfetmesi konu edinecektir.

Family Reunion

Family Reunion Netfix Dizisi
Family Reunion Netflix Dizisi

Aile komedisi türündeki Family Reunion dizinin ilk kısmı Netflix ekranlarında yer alıyor. Dizinin 3. kısmı ise 5 Nisan tarihinde izleyicilerle buluşacak. Klasik bir aile komedi olan Family Reunion dizisi büyükanne ve büyükbabanın modern şehirli yaşama karşı meydan okumasını konu alıyor. Komedi türünden hoşlanan dizi severlerin şans verebileceği Netflix Dizisi ilk kısmı ile oldukça beğeni almıştı.

Bu Bir Soygundur: Dünyanın En Büyük Sanat Hırsızlığı

Bu Bir Soygundur Dunyanin En Buyuk Sanat Hirsizligi Netflix Dizisi
Bu Bir Soygundur Dünyanın En Büyük Sanat Hırsızlığı Netflix Dizisi

Gerçek bir suç belgeseli türünde ki mini dizi Bu Bir Soygundur: Dünyanın En Büyük Sanat Hırsızlığı bir sanat evine giren ve polis gibi giyinen iki hırsızın hikayesini konu alıyor. Sonunda kafanızda deli soruların oluşacağı bu dizi 7 Nisan da Netflix ekranlarında olacak. Evet kafanızda deli sorular oluşacak demiştik. Suç belgeseli türünde ki mini diziyi izledikten sonra kafanızda “tabloları çalanlar öldürüldü mü ? Tablolar nerede ve kim saklıyor gibi soruları sizlere sorduracak olan dizi 13 eser çalan hırsızları bulana 10 Milyon dolar ödülün konduğu uluslararası bir olaya dönüşmesini konu ediniyor.

Snabba Cash 

Snabba Cash Netflix Dizisi
Snabba Cash Netflix Dizisi

Dizi şirket kurma hayalleri kuran üç kişinin hayatını anlatıyor. Suç, drama türünde ki dizi 7 Nisan tarihinde 1. Sezonu ile izleyici karşısına çıkacak. Dizi İsveç yapımı. Dizinin karakterleri şirket kurarak zengin olma hayalleri kurmaktadır. Bu uğurda yer altı dünyasına girmeyi bile göze alacak kadar hayalleri peşinden giden karakterlerin hikayelerini izleyeceğiz.

The Wedding Coach  

The Wedding Coach Netflix Dizisi
The Wedding Coach Netflix Dizisi

7 Nisan tarihinde Netflix ekranlarında yer alacak dizi komedyen Jamie Lee oyuncuları arasında yer aldığı. Düğün ve Aşk temalı bir komedi dizisi olarak izleyici karşısına çıkacak. Aşk ve komedi ikilemini sevenlerin izlemesi gereken bir dizi olarak Nisan ayında seyircinin karşısına 1.Sezonu ile çıkacak.

The Big Day

the big day netflix
the big day netflix

İlk bölümü Netflix ekranlarında bulunan dizinin ikinci bölümü 7 Nisan tarihinde yayınlanacak The Big Day yine bir düğün ve komedi türünde olan ve Hindistan yapımı bir dizidir. Hindistan da milyonlarca doların nasıl düğünlere aktarıldığının izleyiciye yansıtan ve düğün sektörünü ele alan dizi 6 nişanlı çiftin nasıl gösterişli bir düğünle dünya evine girdiğini konu ediniyor.

The Way of the Househusband

The Way of the househusband Netflix
The Way of the househusband Netflix

8 Nisan da izleyici ile buluşacak olan The Way of the Househusband bir anime dizi olarak karşımıza çıkıyor. Japonya da Yakuza olarak hayatına devam eden kahramanımız geçmişte ki kötü hayatını bir geçmişte bırakarak evinin babası olmaya karar verir. Ancak bu o kadar kolay değildir. Yakuza hayatını terk etmesi ve normal bir hayata geçmesi efsane şeklinde yayılan geçmişte ki yaşantısını bir kenara bırakması hiç kolay olmayacaktır. Komedi türünde ki dizi manga hayranlarına da hitap ediyor.

Bitmeyen Aşklar

bitmeyen asklar netflix
bitmeyen aşklar netflix Dizisi

Netflix mini dizileri arasında yer alan Bitmeyen Aşklar dizisi. Dünyanın farklı yerlerinde yaşayan ve 6 çiftin zamana meydan okuyan aşklarını konu ediniyor. Oldukça samimi bir hikayeyi izleyici ile buluşturacak dizi 13 Nisan tarihinde Netflix ekranlarında yerini alacak.

Zero

bitmeyen asklar netflix 2
Zero Netflix Dizisi

Zero bilim kurgu türünde bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Görünmezlik güçleri olan bir genç ve onun etrafında oluşan olayları konu ediniyor. Bu gencin bir takım suçlar işleyen biriyle tanışması ve bu kişinin mahalleyi yönetme ihtirasına ortak olur. Ayrıca gizemli sanat öğrencisi ile tanışması ile olaylar gelişecektir. Dizi 21 Nisa tarihinde Netflix de izleyici ile buluşacak.

Nisan 2021 Netflix dizi listemizin sonunda geldik. Nisan ayı içinde Netflix ekranlarında yeni ve daha önce yayınlanmış dizilerin sezonları devam edecek. Sizde bu diziler hakkında görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu