OYUN

70 TL Değerindeki Oyun Epic Games Ücretsiz Verilecek

Epic Games ücretli oyunları ücretsiz olarak vermeye devam ediyor. Önümüzde ki hafta Epic Games tarafından 70 TL değerinde ki MudRunner oyununu ücretsiz olarak verecek.

Epic Games oyun dünyasında bir çığır açtı. Her hafta ücretli oyunları ücretsiz olarak indirme imkanı sunarak. Oyuncuların gönlüne taht kurmayı başardı. Epic Games ilk olarak Korona günlerinde karantina da ki oyunculara GTA V oyunu ücretsiz olarak vererek. Bir ilki gerçekleştirdi. Bu davranışı reklam olarak görülmüş. Kendi reklamını yapmak için böyle bir davranış sergilediği tartışılmıştı. Ancak Epic Games her hafta ücretli bir ya da iki oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunmaya devam etti. Elbette bu davranış oyuncuların oldukça taktirini topladı ve ilgisini çekti. Bizde her hafta ücretsiz olarak yayınlanan oyunları sizlere aktarmaya devam ediyoruz. En son bu hafta Elite Dangerous ve The World Next Door’u ücretsiz indirme imkanını sundu.

Bu kez 26 Kasım tarihinde başlayacak ve 3 Aralık tarihine kadar ücretsiz MudRunner oyunu indirme fırsatını yakalayabileceksiniz.

MudRunner Oyunu Epic Games Ücretsiz

MudRunner oyunu Epic Games tarafindan ucretsiz verilecek

Peki 70 TL değerinde ki MudRunner oyunu nasıl bir oyun. Bizlere neler sunuyor. MudRunner ilk olarak 2017 yılında karşımıza çıktı. Steam üzerinde oldukça olumlu değerlendirmeler alan oyun Sibirya da geçiyor. MudRunner oyunu bir simülasyon deneyimi sunuyor. Sibirya da zorlu doğa koşullarında kamyon kullanıyorsunuz. Çamurlar da kamyonu nasıl kullandığınıza bağlı olarak oyun da başarılı yada başarısız oluyorsunuz. Gerçek fiziki bir motora sahip oyunda zorluk derecesi oldukça yüksek olduğunu şimdiden söyleyelim. Kolay bir oyunla karşı karşıya değiliz. Kullandığınız kamyon çamura doğru sürdüğünüz de nasıl çamurdan çıkacağınızı çok iyi bilmek zorundasınız aksi taktirde çamura saplanan kamyonu kurtarmak için yardım almak zorunda kalabilirsiniz. Oyun zorluk seviyesi olarak gerçekten başarılı diyebiliriz. Oyuncuları zorlamak için seviyeleri oldukça yükseltmiş.

MudRunner Oynamak İçin Gerekli Sistem

MudRunner oyunu icin gerekli Sistem

Peki MudRunner oyunu oynamak için gereken sistem önerileri neledir. Öncelikle minimum sisteminizin aşağıda ki gibi olması gerektiğini unutmayın.

 • İşletim sistemi Windows Vista ve üzeri olması gerekiyor.
 • İşlemci tarafında sisteminizde minimum Intel çift çekirdekli 2.0GHz ve eş değerinde bir işlemci kullanmanız gerekiyor.
 • Bellek tarafından en az 2GB RAM olması gerekiyor.
 • Ekran kartı tarafından NVIDIA GeForce 9600 GT ve benzeri bir ekran kartını kullanmanız gerekiyor.

Yukarı da ki sistem minimum olması gereken ya önerilen sistem özellikleri ne olmalı diye soruyorsanız aşağıda ki sistem özellikleri önerilen olarak kabul ediliyor.

 • İşletim Sistemi : Windows Vista ve üzeri olması gerekiyor.
 • İşlemci tarafında Intel Core 2 Duo 2.5GHz veya benzeri bir işlemci kullanmanız gerekiyor.
 • Bellek tarafında 4GB RAM önerilen olarak geliyor.
 • Depolama alanı olarak 1GB boş kullanılabilir alan olması gerekiyor.
 • Ekran Kartı olarak da NVIDIA GeForce GTX 470 veya benzeri bir ekran kartı kullanmanız gerekiyor.

Önümüzde ki hafta Epic Gamas tarafından ücretsiz olarak verilecek MudRunner oyunu hakkında sizde düşüncelerinizi bizlerle yorumlar kısımından paylaşabilirsiniz. Epic Games tarafından ücretsiz verilen oyunları TeknoKurdu.Net adresinden takip edebilirsiniz.

Toplam Fiyatı 86 TL Olan Oyunları Epic Games Ücretsiz Veriyor

Epic Games ücretsiz oyun veremeye devam ediyor. Epic Store üzerinden verilen Elite Dangerous ve The World Next Door oyunlarını bir süre boyunca ücretsiz indirebilir oyun kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games şirketi her hafta belli oyunları ücretsiz olarak oyunculara sunmaya devam ediyor. Karantina günlerinde başlayan ve GTA 5 oyunu ücretsiz vermesi ile oyuncuların dikkatini üzerine çekmeyi başaran şirket her hafta belli oyunları ücretsiz olarak sunmaya devam etti. Ücretsiz oyun vermenin bir süre sonra biteceğini savunanlar yanıldı. Epic Games şirketi hatırı sayıları oyunları da ücretsiz yaparak oyuncuların gönlünde taht kurmayı başardı.

Epic Games 86 TL Degerinde Oyunlar ucretsiz

Bu kez Elite Dangerous ve The World Next Door oyunlarını bir süreliğine ücretsiz olarak indirme imkanı verdi. Epic Games tarafından verilen oyunların başka platformlarda çok yüksek fiyatlara oyunculara satıldığı dikkate alınınca Epic Games şirketinin ücretsiz oyunları vermesi oyuncular için kaçırılmayacak fırsat olarak karşılarına çıkıyor. Bu kez şirket toplam değeri 86 TL olan oyunları ücretsiz olarak indirme imkanı veriyor.

Epic Gamaes Elite Dangerous Oyunu Ücretsiz

Peki Epic Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Elite Dangerous nasıl bir oyun gelin yakından bakalım. Elite Dangerous uzay oyunlarını sevenler için kaçırılmayacak bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Elite Dangerous açık dünya oyunları kategorisine giriyor. İlk olarak 2015 yılında karşımıza çıkan oyun galakside korsanların hakim olduğu uzayda açık bir dünyada macera yaşamak isteyen oyuncuların tercihi olabilir.

Elite Dangerous Oyunu Epic Games Ucretsiz Indir

Oyunda bize verilen küçük bir uzay gemisi ve çok düşük bir bütçe ile galakside kendimize büyük bir isim yapmak ve gücü ele geçirmek için mücadele ediyoruz. Ve Elite’ler arasında kendimize bir yer edinmek için epeyce çalışmamız gerekiyor. Uzay içinde avlara katılarak, kaynakları toplayarak ve savaşlara katılarak gemimizi geliştirmemiz 3301 yılında ki vahşi uzay hayatında kendimize bir edinmeye çalışıyoruz. Uzay ve açık dünya oyunlarından hoşlananlar için indirilmesini ve oyun kütüphanesine eklenmesi gereken bir oyun olarak görüyoruz. Ücretsiz indirme fırsatı kaçılmaması gerekir diye düşünüyoruz.

 • Oyun Türü : Macera, Aksiyon, Açık Dünya,
 • Oyun Boyutu : 25 GB
 • Oyunun Fiyatı : 69,00 TL

Epic Games The World Next Door Oyunu Ücretsiz

Epic Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz diğer bir oyunsa The World Next Door oyunu, oyun roman türünde diyebiliriz. Büyülü yaratıkların dünyasında sıkışıp kalan bir gencin evine dönme çabalarını konu alan oyun genel olarak bulmacaları çözme üzerine kurulu. Oyun içinde hem kendimiz hemde yardımcılarımızın becerilerini kullanmamız gerekiyor.

The World Next Door Oyunu Epic Games Ucretsiz

Klasik Uzak doğru kültürüne ait bir çok detayı oyun içinde görebiliyoruz. Büyülü bir dünyadan kaçma ve evimize geri dönmek için mücadele etmek ve bir çok bulmacayı çözmek zorunda kaldığımız bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

 • Oyun Türü : Bağımız, Bulmaca
 • Oyun Boyutu : 2 GB
 • Oyun Fiyatı : 17,00 TL

Epic Games ücretsiz oyunlarını nasıl indirileceğini merak ediyorsanız “Ücretsiz Epic Games Oyunları Nasıl İndirilir” konumuza göz atabilirsiniz. Epic Games ücretsiz oyunlarından haberdar olmak için bizleri takip etmeye devam edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TeknoKurdu TeknoKudu TeknoKurdu Teknokurdu Teknokurdu Teknoloji Haber Teknoloji Android Xiaomi Android Telefonlar