NASIL YAPILIR

Açılırken Samsung yazısında kalan telefonlara çözüm

Samsung telefonlar açılırken “Samsung” yazısına kalır ve telefon açılmaz. Oldukça can sıkıcı bir durumdur ve bir çok kullanıcıyı korkutur bu durum acaba telefonum bozuldu moduna girer hemen telaşa kapılmadan bu yazımızda ki adımları tekrarlayarak “Samsung” yazısında kalan telefonunuzu kurtarma yöntemlerini öğrenelim.

telefon samsung yazısında kaldı teknoaracı

Evet hala “Samsung” yazında takılıp kalan açılmayan telefon sorunları kullanıcıların çaresiz kalmasına neden olabiliyor. Her ne kadar yazılımsal bir sorunda olsa bu akılı telefonuna tam hakim olmayan kullanıcı panik yapabiliyor. Oysa İnternet ortamında doğru bilgi veren teknoloji haber sitelerinden bu sorunun çözüm yöntemlerini bulabilir. Bu yazıyı yazmadan önce biraz Google da “Samsung yazısında kalan açılmayan telefonlar” diye araştırdım ve karşıma çıkan sitelerde konulara baktım ama maalesef başlık var içeriğin zayıf olduğunu gördüm. Kullanıcıya tam doğru şekilde telefon neden Samsung yazısında kaldığını bu sorunun nasıl çözüleceği konusunda tam bir bilgi verilmemiş yada sağdan soldan alınan bilgiler birleştirilerek konu açılmış doğal olarak bu sorunu yaşayan kişi ne yapması gerektiğini tam olarak anlamak bir kenara okuduğu şeyin ne olduğunu anlayamaz hele öyle bir siteye rasgeldim ki maalesef arkadaşımız sanırım bir yabancı siteden google çeviri ile çevirmiş ve sitesine eklemiş konuyu kendi okursa kendi bile anlamayacak derecede “Samsung yazısında kalan telefonlara çözüm ” alakası olmayan bir makale çıkmış ortaya her neyse biz üzerimize düşeni yapalım ve açıklayıcı net şekilde Samsung yazısında kalan açılmayan telefona nasıl müdahale edebiliriz anlatamaya çalışalım

Samsung telefonum Samsug Logosunda takıldı açılmıyor

Arkadaşlar bu genel olarak bir yazılım hatasıdır. Güncelleme yaptıktan sonra yanlış güncelleme yapmaktan yanlış bir uygulama yüklemekten ve zaman içinde yazılımda bir şekilde hata oluşması sonrası meydana gelir bu tür bir sorunu çözmenin ilk yolu Samsung telefonların önbellek kısmını temizlemektir.

telefon samsung yazısında kaldı açılmıyor teknoaracı

Bunun için yapanız gereken Güç butonu + Ses kısma + Home tuşuna aynı anda basarak telefonun Recovery moduna girmektir. Bu moda girdikten sonra resimde ki ekranı da ki gibi bir takım seçeneklerin olduğu ekranı göreceksiniz biz buradan yine ses açma kapama tuşları ile aşağı yukarı yaparak “Wipe cache partion” seçeneğini güç tuşu ile onaylayın ve telefonun ön bellek kısmını temizleyin telefon kendi otomatik olarak açılacaktır ve telefon artık Samsung yazısında kalmadan açılacaktır.

Peki bu işlemi yaptık ama yinede telefonum açılmıyor sevgili dostlar telefonun ön bellek kısımını temizlemenize rağmen halen telefon “Samsung” yazısında kalıyorsa android yazılımınız tamamen çökmüş demektir ki bu aşamada tek çare telefona yeni bir yazılım atmaktır.

Samsung telefona nasıl yazılım yükleyeceğiniz konusunda bilgi sahibi değilseniz ” Android telefonlara Orjinal (Stock) ROM Yükleme ” konulu makalemizi okuyarak Samsung marka telefonunuzun orijinal yazılımını bularak yükleme yapabilirsiniz. Umarız makalemiz yeterince açıklayıcı olmuştur aklınıza takılan soruları bize sorun arkadaşlar elimizden geldiği kadar sorularınıza cevap vermeye çalışacağız.

Telefon Samsung yazısında kaldı açılmıyor sorunu hakkında görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TeknoKurdu TeknoKudu TeknoKurdu Teknokurdu Teknokurdu Teknoloji Haber Teknoloji Android Xiaomi Android Telefonlar