SİNEMA ve DİZİ

Acun Ilıcalının Yeni Dijital Projesi Exxen

Geçen haftalarda sizlere Acun Ilıcalının Netflix tarzında bir dijital proje üzerinde çalıştığını yakın zamanda Netflix’e rakip olarak çıkacağını duyurmuştuk. Ve projenin adı belli oldu. Acun Ilıcalının yeni projesinin adı Exxen oldu. Peki Exxen neler içerecek gelin beraber bakalım.

Acun Ilıcalı TV patronluğuna uzanan uzun yolda bir çok başarıya imza atmış bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Başarı öyküsü denilince bir çok insan Acun Ilıcalının hayat hikayesini okuyor. Spor muhabirliğinden başlayan ve TV Medya patronluğuna uzanan bu yolculukta öz güven ve risk alabilmek büyük bir faktör olarak karşımıza çıkıyor.

Acun Ilicali Exxen Platformu aciliyror

Tüm riskleri alarak tüm mal varlığını TV 8 kanalına yatıran ve kendi projelerini hayat geçiren Acun Ilıcalı başarılı olmayı başardı. TV 8 kanalını aldıktan sonra baştan sonra bir dönüşüme imza attı. TV kanalında Haber yayınlarına son veren siyaseti bir kenara bırakan ünlü isim survivor gibi projelerle özelikle gençlerin ilgisini çekmeyi başardı.

Gençlerin ilgisini çekmeyi ve onları ekranlara kitleyen Acun Ilıcalı gözünü dijital medya platformuna dikti ve Netflix rakip olmak için yola çıktı. Blu TV ve Netflix tarzı dizi film ve belgesellerin yer alacağı dijital platformda neler olacağı ise merak konusu olmaya devam ediyor. Geçen günlerde resmen Exxen adında ki platformu duyuran ünlü yapımcı ve medya patronu Acun Ilıcalı içerik hakkında çok bilgi vermedi.

İçeriğin belli olmaması doğal olarak merak duygusunu da beraberinde getirdi. Acaba yeni platformda neler olacak. Dizi belgesel film olacak mı ? Netflix tarzı özgün filmler ve belgesellere yer verilecek mi soruları sorulmaya başlandı. Elbette bu sorulara şuan için cevap vermek imkansız. Ancak bir kaç tüyo verebiliriz.

Cem Yılmaz Erşan Kuneri Karakterini Exxen Platformuna Taşıyabilir

Yeni platform özgün dizi ve filmlere yer verebilir. Bunun ilk adımı olarak Cem Yılmaz’ın G.O.R.O filminde canlandırdığı Erşan Kuneri karakteri dizi film olarak Acun Ilıcalının Exxen platformunda yerini alabilir. Bu bir söylenti olarak şimdiden yerini almış durumda ancak güçlü bir söylenti olduğunu şimdiden söyleyelim.

Cem Yilmaz Ersen Kuneri karakterini Exxen platformuna tasiyacak

Fakat hemen söyleyelim 8 bölüm olarak planlanan dizinin 2021 yılına yetişmesi pek mümkün görünmüyor. Exxen platformunda Cem Yılmazın Erşan Kuneri karakterini canlandıracağı diziyi izlemek için 2022 yılını beklemek zorunda kalabiliriz.

İLGİLİ KONU : Acun Ilıcalı Netflix Benzeri Dijital Platform Kuruyor

Acun Ilıcalının yeni platformuna sadece Cem Yılmazı değil üç adam olarak adlandırılan Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın platformda yeni projelerle yer alması bekleniyor. Bu söylentilerden Acun Ilıcalının Exxen projesinde tıpkı Netflix ve Blu TV gibi özgün filmler ve dizilere yer vermesi büyük olasılıkla doğru çıkacak.

Platformda ayrıca belgesel çekimleri de yerini alacak yine bir söylentiye göre ilk belgesel Dumlupınar belgeseli olacak. Elbette şuan için tüm bu bilgiler birer söylentiden ibaret gerçek anlamda yeni platformun bize neler sunacağını Exxen hayata geçtiği zaman göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu