ANDROİD

Akılı Telefonlar İçin En İyi 4 Duvar Kağıdı Uygulamaları

Akılı telefonların en zevki yanı hiç kuşku yok ki ekranlarını kişisel olarak düzenlemek. Bunun yolu da ekranda kullandığımız duvar kağıtları her akılı telefonunun kendine özgü duvar kağıtları var. Peki neden sizin kendinize göre akılı telefonunuzu zevkinize göre düzenleyeceğiniz bir duvar kağıdınız olmasın. Sizler için en iyi 4 duvar kağıdı uygulamasını bir araya getirdik.

Akil telefonlar icin duvar kagidi uygulamalari

Akılı telefonların duvar kağıtları her kullanıcının zevkine göre düzenlediği telefonunu kendine göre ayarladığı kolay yoldur. Bazen sevdiklerimizin resmi akılı telefonumuzun ekranını süslerken bazen sevdiğimiz bir oyuncunun bazen bir futbolcunun yada takımın simgeleri duvar kağıdı olarak akılı telefonumuzda yerini alıyor.

Bunlar dışında canlı duvar kağıtları arayan kullanıcılar için Akılı telefon uygulama marketlerinde ücretsiz bir çok uygulama mevcut bizde teknkurdu en iyi duvar kağıdı uygulamalarını sizler için bir araya getirdik. Bu uygulamalar sayesinde akılı telefonunuzun ekranını daha güzel daha canlı hale getirebilecek siniz.

1- Walli Duvar Kağıdı Uygulaması

Android ve iOS telefonlar icin Walli Duvar Kagidi Uygualmasi

Walli duvar kağıdı uygulaması usta sanatçılar tarafından hazırlanan duvar kağıtlarının olduğu oldukça başarılı bir uygulama bu uygulamayı hem Android Google Play mağazasında hemde iOS App Store mağazasında bulabileceğiniz ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Bu uygulama şuana kadar 700 bin kişi tarafından indirilmiş durumda. Bu uygulamada kullanılan görseller için uygulama sanatçılara telif ödüyor. Bu uygulama içinde ki görseller sayesinde akıl telefonunuzun ekranı daha bir güzel ve canlı olacak.

iOS Walli Duvar Kağıdı Uygulaması İndir

Android Walli Duvar Kağıdı Uygulaması İndir

2- Zedge Duvar Kağıdı ve Zil Sesi Uygulaması

zedge duvar kagidi uygulamasi iOS ve Android akili telefonlar

Diğer bir uygulamamız Zedge bu uygulama sayesinde akılı telefon ekranınızda iki farklı şekilde duvar kağıtlarını uygulayabilirsiniz . Kilit Ekranının da farklı bir duvar kağıdı seçebileceğiniz gibi ana ekran içinde farklı bir duvar kağıdı seçimi yapabiliyorsunuz. Ayrıca Zedge duvar kağıdı uygulaması zil seslerini de içeren bir uygulama özelliğini taşıyor. Zedge uygulaması içinde ki zil sesleri ile telefonunuzun zil sesini de değiştireme imkanı buluyorsunuz. Zedge uygulaması bugüne kadar 8 milyon adet indirme rakamına ulaşmış durumda Zedge uygulamasını hem iOS akılı telefonlar için hemde android telefonlar için indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Android Zedge Duvar Kağıdı ve Zil Sesi Uygulaması İndir

iOS Zedge Duvar Kağıdı ve Zil Sesi Uygulaması İndir

3-4K Wallpapers Akılı Telefon Duvar Kağıdı Uygulaması

4K Wallpapers Android ve IOS telefonlar icin duvar kagidi uygulamasi

4K Wallpapers uygulaması 4K duvar kağıtlarını akılı telefonunuzun ekranında kullanmanıza imkan tanıyan bir uygulama ve bu uygulamanın düşük boyutu sayesinde telefonunuzda fazla yer kaplamaması ayrıca bir avantaj olarak ön plana çıkıyor. Telefonunuzun ana ekranını 4K duvar kağıtları ile süslemek istiyorsanız 4K Wallpapers uygulamasının barındırdığı 10 binden fazla görselli ile tam size göre diyebiliriz.

Android 4K Wallpapers Duvar Kağıdı Uygulaması İndir

4-Black Art Wallpaper Duvar Kağıdı Uygulaması
Black Art Wallpaper duvar kagidi uygulmasi

Akılı telefonunda siyah temalar ve görselleri sevenler için Black Art Wallpaper uygulaması tam size göre uygulamada daha çok siyah duvar kağıtları ayrıca ilgi çekici görselleri ile akılı telefonunuzu renklendirebilir. Kendinize göre ekranınıza şekil verebilirsiniz.

Android Black Art Wallpaper uygulaması indir

Bu duvar kağıdı uygulamaları sayesinde akılı telefonunuzun ekranını istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz zevkinize göre ekranınızı düzenleme imkanını bulabilir siniz. Sizler için paylaştığımız akılı telefonlar için duvar kağıdı uygulamaları hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu