NASIL YAPILIR

Akılı Telefonlarda Silinen Numara Nasıl Geri Getirilir

Android telefonlarda silinen numarayı nasıl geri getirim. Silinen numarayı nasıl geri bulurum. Gibi soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. Android telefonlarda silinen numaralar geri nasıl getirilir sorusunun cevabını açıklamaya çalışacağız.

silinen numaryı geri getirme teknoaracı

Telefonunuzu değiştirdiniz ve numaralarınız gitti. Yada hattınızı değişirdiniz numaralarınız gitti. Giden numaralar aklınızda değil yada yere not almadınız. Oldukça can sıkıcı bir durum olarak karşınıza çıkabilir. Ya da yanlışlıkla numarayı sildiniz. Peki silinen bu numaralar geri gelir mi evet yedeklerinizi geri yükleyerek silinen numaralar geri gelir.

Android Telefonlar için Silinen Numarayı Geri Getirme

Android bir telefon kullanıyorsanız. Silinen numaranızı geri getirmek oldukça basit, yapmanız gereken sadece Google hesabınıza giriş yapmak. Google hesabınıza giriş yaparak silinen numaralarınızı getirebilirsiniz. Google da oturum açın ve menüden Kişiler seçeneğini seçin. Açılan sayfanın sol bölümüne bakın “Daha Fazla” seçeneğini göreceksiniz. Daha fazla butonuna tıklayın ve “Değişiklikleri Geri Al” seçeneğine tıklayın. Google burada size seçenekler sunacak. 1 Saat öncesi yedeklerinizi yada bir hafta öncesi yedeklerinizi seçebilirsiniz. Burada en garanti olan bir hafta seçmek ve onayla tuşuna basmak. Ve Android telefonda sildiğiniz numaralar geri geldi. İşte arkadaşlar silinen numaraları geri getirmek bu kadar basit.

iPhone da Silinen Numarayı Geri Getirme

iPhone telefonunuz da silinen numarayı geri getirme işlemi de oldukça basit. Daha önce iCloud yedekleri üzerinden silinen numarayı geri getireceğiz. Bilgisayar üzerinden iCloud hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Ayarlar kısımına girin. Ayarlar sayfasında “Kişileri Geri Yükle” seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada yedekleme tarihlerinizi göreceksiniz. Bu tarihlerden en son olanını tıklayın ve geri yükleyin. iPhone telefonlar silinen numarayı geri getirme işlemi de bu kadar basit arkadaşlar.

Sevgili Dostlar, sizler için Android telefonda silinen numarayı geri getirme işlemini hemde iPhone telefonda silinen numarayı geri getirme olayını anlatık. Umarım faydalı olmuştur. Sizde silinen numarayı geri getirme işlemi hakkında görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu