OYUN

Among Us Bilgisayarda Ücretsiz Nasıl Oynanır Detaylı Anlatım

Bu yılın en popüler oyunlarından olan Among Us oyunu bilgisayarda nasıl ücretsiz oynanır. Bir gurup astronotun aralarında ki hainleri bulmaya çalıştığı oyun Android platformunda ücretsiz ancak Among Us Pc versiyonu ücretli olarak satılıyor. Peki Among Us bilgisayarda ücretsiz nasıl oynanır sizler için anlatık.

Among Us oyunu bilgisayarda ucretsiz nasil oynanir

Oyun 2018 yılında piyasaya çıkmıştı. Ancak popüler olması ne ilginç ki 2020 nasip oldu. Bir gurup Astronot kendi içlerindeki haini bulma çabalarını konu alan oyun Android platformunda yani mobil tarafında ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ancak Bilgisayar tarafında gelince oyun Steam tarafında 10.50 TL gibi bir fiyat ile satılıyor. Peki biz ne istiyoruz mobil tarafında ücretsiz olarak oynan oyunu bilgisayarda da ücretsiz olarak oynamak bunu nasıl yapacağız. Among Us oyunu Android emülatörü olan Bluestacks ile yapacağız. Gelin şimdi detaylara girelim ve Among Us bilgisayarda ücretsiz nasıl oynanır detaylı anlatımına geçelim.

Among Us Bilgisayarda Ücretsiz Oynama

Among Us Bilgisayarda ücretsiz şekilde oynamak için çok basit beş adımı ugulamamız gerekecek. Aşağıda ki adımları uyguladığınız takdirde Androd platformu için ücretsiz olan ancak bilgisayar için ücretli Among Us Oyununu ücretsiz olarak oynayabileceksiniz.

Bluestacks Android Emülatörü Bilgisayarınıza Kurun

Bluestacks Android Emulator

İlk adım olarak Bluestacks Android Emülatörü bilgisayarınıza kurmak ile başlayacağız. Buradan indirebileceğiniz emülatör oyunu bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynamanızı sağlayacak. İndirdiğiniz ve bilgisayarınıza kurduğunuz emülatörü kurarken gelişmiş seçeneklerinden uygulamayı kurmak istediğiniz yeri seçmeyi unutmayın.

Telefonda Oynayabileceğiniz En iyi 10 Açık Dünya Oyun Listesi

Google Play Store Hesabınıza Giriş Yapın

Emülatörü bilgisayarınıza kurduktan sonra programı çalıştırın. Direk olarak karşınıza gelecek olan Google Play Store hesabınıza giriş yapın. Burada şayet telefonunuzda ki hesabı buraya taşımak istemiyorsanız yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

Among Us Oyununu Arayın

Among Us Oyunu aratin

Yukarıda ki adımları yaptıktan sonra Bluestacks uygulamasının “home” sayfasına giriş yapın. Programın ana sayfasında sol tarafta ki menüden Google Play Store giriş yaparak arama kısımından Among Us oyununu aratmanız gerekiyor. Oyunu aratarak bulun.

Among Us Uygulamasını Yükleyin

Among Us uygulamasini yukleme

Yukarıda ki adımda Among Us oyunu arattık. Oyunu bulduktan sonra şimdi sıra yüklemeye geldi. Açılan sayfada aratarak bulduğumuz Among Us uygulamasına tıklayın ve açılan pencereden yeşil renkte ki yükle butonuna tıklayarak oyunun indirilmesini ve yüklenmesini bekleyin.

İndirme Tamamlandıktan Sonra Among Us Oyunu Oynamak

Among Us bilgisyarda oynma

Ve en son adıma geldik yukarıda ki dört basit adımdan sonra en son adımda artık Bilgisayar için ücretli olan Among Us oyunu ücretsiz şekilde oynama keyfini sürmeye geldi sıra, Google Play Store sayfasından oyunu yükle butonuna tıklayıp oyunu indirdikten sonra oyun hem bilgisayarınızda masa üstüne kısa yol oluşturuyor. Hemde Bluestacks üzerinde ana sayfanızda kısa yol oluşturuyor. Size sadece oyunu çalıştırıp oynamak kalıyor.

Bugün size Android mobil tarafında ücretsiz olan Among Us oyunu bilgisayar üzerinden nasıl ücretsiz olarak oynayabileceğinizi beş basit adımda anlatık. Umarız faydalı olmuştur bu ve benzeri faydalı konular için TeknoAracı adresini takip etmeyi konulara yorum yapmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu