ANDROİD

Android 10 Güncellemesi Alacak Samsung Telefonlar

Samsung bu ay Android 10 alacak telefonlar belli oldu. Peki hangi Samsng modelleri bu ay içinde Android 10 güncellemesi alacak.

Samsung Android 10 güncellemesi alacak telefonlar

Android telefonların en zayıf noktasıdır güncelleme alma konusu bu konuda en büyük firma Samsung bile modellerine güncelleme vermekte yetersiz kalıyor. Android 11 ne zaman çıkacak. Hangi modeller Android 11 güncellemesi alacak soruları teknoloji sitelerinde konuşulurken. Samsung bazı modellerine yeni yeni Android 10 güncellemesi vermeye başladı. Bu kadar geç güncelleme gelmesi ya da hiç gelmemesi Android telefon kullanıcılarının kaderi gibi görünüyor.

Android tabanlı bir telefonunuz varsa hele hele bir de Samsung gibi yıl içinde onlarca model çıkaran bir marka tercihiz olduysa güncelleme almak bazen hayal olabiliyor. Çünkü Samsung gibi yılda onlarca modeli piyasaya süren bir firma bu modellere güncelleme vermekte ya gecikiyor yada hiç vermiyor.

Ancak bazı Android firmaları sayılı model çıkardığı için kullanıcısının yüzün güldürebiliyor ve Android güncellemelerini telefonlarına verebiliyor.

Android 10 Güncellemesi Alacak Samsung Modelleri

Güncelleme konusunda yetersiz kalan Samsung bu ay içinde Android 10 güncellemesi alacak modellerini resmi İnternet sitesinden duyurdu. Buna göre bu ay içinde Android 10 güncellemesi alacak Samsung modelleri

  • Galaxy J4
  • Galaxy J7
  • Galaxy M10
  • Galaxy Tab S4
  • Galaxy Tab A

Serisi modeller bu ay içinde Android 10 güncellemesi alacak modeller oldu. Samsung gelecek ay son parti güncellemeleri de dağıtacak ve Android 10 güncellemeleri tamamlanmış olacak.

Hangi Samsung modelleri Android 10 güncellemesi alacak

Hangi Samsung modelleri Android 11 güncellemesi alacak ? sorusu ise bu aşamada belirsiz görünüyor. Android 11 ile gelen ekran kaydı alma özelliği, silinen uygulamaları geri getirme özelliği, bildirim geçmişine ulaşma ve yenilenen güç menüsü ile Android 11 özelliklerini hangi Samsung telefonlar görecek sorusunun cevabını veremiyoruz.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi samsung gibi yılda onlarca model çıkaran bir üreticinin hangi modellerine bu özellikleri verecek Android 11 güncellemesini vereceğini ilerleyen günlerde göreceğiz.

Açılırken Samsung yazısında kalan telefonlara çözüm

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu