ANDROİD

Android 12 Güncellemesiyle Telefonlar Daha Güçlü Olacak

Android 12 tanıtılmasına çok kısa bir süre kaldı. Mart ayında tanıtılması beklenen Android 12 işletim sistemi ile artık telefonlar daha güçlü olacak.

Android telefon dünyasının gözü ve özellikle Android 12 alacak telefon kullanıcıları gözlerini Mart ayına dikmiş durumda. Mart ayı içinde tanıtımı yapılacak olan Android 12 güncellemesi ile gelecek yenilikler merakla beklenirken sızıntı haberler de gelmeye devam ediyor.

Android 12 Guncellemesiyle Gelecek Ozellikler

Android 12 tanıtılmadan gelen haberler özellikle oyuncular ve video izlemeyi sevenlerin yüzünü güldürecek gibi görünüyor. Her geçen gün yeni sızıntı haberleri ve Android 12 güncellemesi ile gelecek yenililer hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Her ne kadar gelen haberler ve özellikler tam olarak kesinleşmiş olmasa da büyük olasılıkla Android 12 güncellemesi teknoloji severleri heyecanlandıracak yenilikleri beraberinde getirecek.

Android 12 Güncellemesiyle Gelecek Yenilikler

Android 12 güncellemesi ile gelecek özelliklerin sızdırılıyor. Yeni Gelecek özellikler en çok Android telefonda oyun oynamayı seven kullanıcıları sevindirecek. Özelikle Oyun Modu ve azaltılmış parlaklık özellikleri Android telefonda oyun oynamayı sevenlerin oldukça hoşuna gidecek ayrıca oyun modunun Android telefonlara entegre edilmesi telefonların performansını epeyce artıracak. Artık kullanıcılar tek tıkla telefonlarını daha stabil hale getirebilecekler.

Android 12 guncellemesiyle gelecek yenilikler

Diğer bir yenilik ise telefonda video izlemeyi seven kullanıcıları sevindirecek gibi görünüyor. Her android telefonda döndürme kilit ekranı mevcut android telefon kullanan ve YouTube video izlemeyi seven bir kullanıcı videoyu yatay konumda izlemek için döndürme kilit ekranını açmak zorunda Android 12 kullanıcı alışkanlıklarına göre döndürme kilit ekranını otomatik olarak kaldıracak.

Diğer bir özellik ise aslında bizim ” Parlaklık Renkleri Azalt” olarak bildiğimiz özelliğin gelişmiş hali diyebiliriz. Android 12 güncellemesiyle birlikte bu özelik ” Azaltılmış Parlaklık” adını alıyor. Bu özellikte görme engelli kullanıcılara daha fazla yardımcı olmak için getirilmiş.

Tüm bu özelliklerin Android 12 güncellemesinde olup olmadığını yakında göreceğiz. Ancak şuan için gelen sızıntı haberlere göre Android 12 güncellemesiyle gelecek yenilikler yavaş yavaş sızdırılmaya başladı dersek yanlış olmaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu