NASIL YAPILIR

Android Telefonlarda Facebook Durduruldu Hatası

Android telefonlarda karşımıza çıkan hatalardan biridir “Facebook Durduruldu Hatası” peki bu hatanın çözümü var mı ? Evet bu hatanın çözümü oldukça basit o halde Facebook Durduruldu hatası çözümüne geçelim.

Android Telefonlarda Facebook Durduruldu hatası

Facebook Durduruldu hatası genel olarak Samsung akılı telefonlar da güncelleme yaptıktan sonra karşımıza çıkar. Ancak diğer Android telefonlarda sık görülen bir hatadır. Bu hatayı alan Android telefon kullanıcıları genel olarak panikler ve çözüm yöntemini bilmediği için çaresiz kendisini en yakın telefon tamircisine atar. Telefon tamircisi insaflı çıkarsa ufak bir hata için sizden ücret almadan sorunu çözer. Ancak insafsız birine denk gelirseniz. İki dakika içerisinde çözüm bulabileceğiniz soruna ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Size tavsiye Tekno Aracı.Com adresini ziyaret etmeden mobil cihazınızı tamirciye götürmeyin..

Android Telefonlarda Facebook Durduruldu Hatası Çözümü

Android telefonlarda genel olarak karşımıza çıkan sorunun çözümü için Android telefonunun ön bellek temizlemesi yapacağız. Peki Facebook ön bellek temizleme işlemi için yapmak için izlemeniz gereken adımlar.

Cihazınızın “Ayarlar” bölümüne giriş yapın

Ayarlar bölümünde “Uygulamalar” ayarlarına giriş yapın.

Burada Facebook uygulamasını bulun ve tıklayın. Depolama ve alanına tıklayın. Burada karşınıza çıkan “Ön Belleği Temizle” butonuna tıklayarak Facebook uygulaması ön belleğini temizleyin. Ardından ” Vereyi Sil” dokunarak Facebook uygulamasına ait tüm verileri silin.

Facebook uygulamasını tekrar başlatın. Ön belleği ve verileri sildiğimiz için kullanıcı adınız ve şifreniz de silineceği için bu bilgileri silerek Facebook uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Ve Android telefonda Facebook Durduruldu Hatasına Çözüm bulabilirsiniz.

Facebook Kullanıcı Güvenliğini Artırıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu