SİNEMA ve DİZİ

Azizler Filmi 2021 Yılında Netflix Ekranlarında Gösterilecek

Azizler filmi yakın zamanda Netflix ekranlarında olacak. Sineme da gösterilmesi beklenen Azizler filmini Netflix yayınlamaya karar verdi. Azizler filminin yayın tarihi oyuncu kadrosu ve konusunu sizler için derledik.

Aizler filmi Netflix Ekranlarinda 8 Ocak 2021

Netflix Türk yapımı filmleri yayınlamaya devam ediyor. Bu kez Durul ve Yağmur Taylan kardeşlerin yönetmenliğini yaptığı Azizler filmini Netflix ekranlarında izleyeceğiz. Korona Virüs nedeni ile gösterimi ertelenen filmlerden olan Azizler filmini Netflix kendi bünyesine katmaya karar verdi. Son derece güçlü kadrosu bulunan filminin senaryosu da bir o kadar etkileyici Azizler filminin konusu, yayın tarihi ve oyuncu kadrosunu merak ediyor musunuz o halde yazımızı okumaya devam edin.

Azizler Filminin Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor ?

Azizler filmi oldukça güçlü oyuncuları bünyesinde toparlamayı başarmış ilk isim Engin Günaydın. Avrupa yakası dizisinde tanıdığımız Engin Günaydın kısa sürede milyonların sevgilisi olamayı başarmış bir oyuncu bir çok başarılı film ve dizide rol alan oyuncu bu kez Netflix ekranlarında yer alacak Azizler filminde rol alıyor.

Azizler Fiminin Oyuncu kadrosu Engin Gunaydin

Diğer bir isim ise yine efsane oyunculardan Haluk Bilginer, Şahsiyet, Masum ve Kış Uykusu gibi yapımlarda yer alan Haluk Bilginer de Azizler filminde rol alan oyunculardan.

Azizler Filminde Haluk Bilginer de yer aliyor

Film oldukça farklı oyuncuları başarılı isimleri bünyesine toplamayı başarmış Güldür Güldür de Yalan Dünyada yer alan İrem Sak Azizler filminde rol alıyor, Behzat Ç de dizisinin Harun’u Fatih Artman da Azizler Filiminde rol alıyor. Film başta da dediğimiz gibi oyuncu kadrosu olarak oldukça güçlü bakalım bu güçlü oyuncu kadrosu filmi ne kadar başarılı kılacak Netflix ekranlarında yayınlandığında gelen tepkilere göre göreceğiz.

Taylan Biraderler Yönetmen Koltuğunda

Sinema ve Dizi dünyasında Taylan Biraderler olarak bilinen Durul ve Yağmur Taylan bir çok başarılı film ve diziye imza atmış isimler, Vavien, Küçük Kıyametler gibi filmlerin yönetmenliğini yapan ikili Vatanım Sensin ve Muhteşem Yüzyıl gibi ekranların vazgeçilmez reyting rekorları kıran dizilerinde yönetmenliğini yapmaları ile tanındılar.

Azizler Filminin Yonetmenligini Taylan Biraderler Yapiyor

Azizler filminin yönetmenliğini yapacak bu ikilinin geçmişte yaptıkları başarılı işleri göz önüne alınca filmin oldukça başarılı olacağını tahmin ediyoruz.

Azizler Filminin Konusu

Azizler filmi Dram ve Komedi türünde olacak. Azizler filminin baş karakteri Aziz gençlik yıllarının sonuna doğru gelen ve hayallerinden uzaklaşmış gerçekleştirememiş biri olarak psikolojik sorunları olan bir kişilik olarak karşımıza çıkacak. Aziz hayatında bir değişiklik yapmaya karar verecek ve öncelikle sorunlu olan ilişkisini bitirerek kız arkadaşından ayrılacak.

Azizler Filminin Konusu

Azizin tek hayali herkesten uzak bir yaşam kurmaktır. Ancak karşısına hayatının akışını değiştirecek bir fırsat çıkar. Tek yapması gereken yalan söylemesidir. Herkese yalan söylemesi gereken Aziz bunu bir türlü beceremeyecek söylediği yalanlar bir bir ortaya çıkacaktır. Ve bir takım zorluklar onu bekliyor olacaktır. Aziz filmi hakkında daha fazla tüyo vermeyelim ki heyecanı kaçmasın Azizin hayat öyküsünü izlemeye sizde Netflix ekranından izleyerek film hakkında kararınızı ve yorumlarınızı yapın. Azizler filminin senaryosunu Berkun Oya yazmış.

Azizler Filmi 8 Ocak 2021 tarihinde Netflix ekranlarında yayınlanacak.

Çağatay Ulusoy Netflix Ekranlarında Mücadele Çıkması Filmiyle Yer Alacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu