SİNEMA ve DİZİ

Çağatay Ulusoy Netflix Ekranlarında Mücadele Çıkması Filmiyle Yer Alacak

Netflix platformu Türk yapımlarını yayınlamaya devam ediyor. Bağımız Film dizi belgesel platformu olan Netflix Türk yapımlarına devam ediyor. Çağatay Ulusoy’un başrol oyuncusu olarak yer aldığı Mücadele Çıkması 2021 yılında yayında olacak.

Bugün sizlere Sinema Dizi bölümüz de Çağatay Ulusoy‘un başrol oyuncusu olarak yer aldığı “Mücadele Çıkması” adında ki filmin detaylarına yer vereceğiz. Çağatay Ulusoy hayranlarının merakla beklediği Netflix yapımı bağımsız film 2021 yılında ekranlarda olacak. Daha önce “Hakan : Muhafız, Atiye ve Aşk 101 ” gibi filmlere yer veren Netflix bu kez Çağatay Ulusoy’un başrol oyuncusu olduğu ” Mücadele Çıkması” adında ki yapıma yer vermeye hazırlanıyor.

Cagatay Ulusoy Mucadele Cikmasi Filmi 2021

Netflix de 2021 yılında yayınlanacak olan “Mücadele Çıkması” gerek kadrosu gerek kamera arkası ekibiyle izleyiciye güzel bir film izletecek gibi görünüyor.

Mücadele Çıkması Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor

Mücadele Çıkması filminde başrol oyuncusu ve en çok merak edilen hiç kuşku yok ki Çağatay Ulusoy olacak. Milyonlarca hayranı olan Çağatay Ulusoy’a yeni filminde oldukça başarılı ve usta oyuncular eşlik edecek. Mücadele Çıkmazının kadrosunda diğer bir usta oyuncu Turgay Tanülkü yer alıyor. Turgay Tanülkü “Şahin Ağa” rolü ile milyonların sevgilisi olmuştu. Kurtlar Vadisi ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizilerinde ki Şahin Ağa rolü ile milyonların sevgilisi olmayı başaran usta oyuncu bu kez Mücadele Çıkmazı filminde Çağatay Ulusoy’a eşlik edecek.

Filminin diğer bir oyuncu Selen Öztürk olacak. Selen Öztürk birçok başarılı dizi ve filmde rol almış olsa da biz onu Muhteşem Yüzyıl‘da ki karakteri Gülfem Hatun rolü ile tanıdık. Selen Öztürk üstelik Netflix yapımlarına yabancı değil. Daha önce de Netflix de yayınlanan Atiye dizisinde rol almıştı.

Tiyatro kökenli Ersin Arıcı‘da Mücadele Çıkmazında rol alacak oyunculardan Ersin Arıcı’da bir çok dizi ve filmde rol almış usta bir oyuncu en son Hiç Büyümeseydik dizisinde yer aldı.

Yönetmen Koltuğunda Müslüm Filminin Yönetmeni Yer Alıyor

Mucadele Cikmasi Filmi Yontmeni

Mücadele Çıkmazı filminin yönetmen koltuğunda bizlere yabancı olmayan biri isim var daha önce Ayla ve Müslüm filmlerinin de yönetmenliğini yapan Can Ulkay yer alıyor. Sadece Türkiye’de değil dünyada adından söz ettirmeyi başaran Ayla ABD 8 ödül birden kazandı. Bu başarının ardında hiç kuşku yok ki yönetmen koltuğunda ki Can Ulkay’ın büyük emeği olduğunu söyleyebiliriz. Mücadele Çıkmazı filminde nasıl bir performans sergileyecek 2021 yılında göreceğiz.

Mücadele Çıkması Filminin Konusu

Mücadele Çıkması günlük hayatın içinden herkesin her gün gördüğü ancak sıradan olarak dikkat dahi etmediğimiz insanların kağıt toplayan gençlerin hikayesini beyaz perdeye aktaracak. Mücadele Çıkması gerçek hayattan hikayeleri çoğumuzun bilmediği yaşamları bizlere aktaracak.

Mucadele Cikmasi filmin konusu

Gelen haberlere göre film Aşk, aksiyon ve dram türünde olacak. Filmin konusu yaşam içinde bazı insanların hayata kalma mücadelesini çetin hayat savaşını anlatacak. Bu hayat mücadelesinde yaşanan aşkları ve dramları izleyicilere aktaracak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TeknoKurdu TeknoKudu TeknoKurdu Teknokurdu Teknokurdu Teknoloji Haber Teknoloji Android Xiaomi Android Telefonlar