OYUN

Call of Duty: Modern Warfare İndirmek Cesaret İstiyor

Oyunlar geliştikçe boyutları artmaya başlıyor hele hele birde güncellemeler artıkça bir oyunu indirebilmek gerçekten cesaret isteyen bir iş haline dönüşüyor. Bunun bir örneğini Calla of Duty : Modern Warfare oyununda görüyoruz.

Modern Warfare indirme boyutu

Call of Duty : Modern Warfare indirebilmek için epeyce bir disk alanına ihtiyacınız var. Şayet kısıtlı bir disk alanınız varsa yada İnternet kotanız yeterli değilse bu oyunu indirmek için hiç uğraşmayın deriz. Özelikle İnternet kotası kısıtlı olan kullanıcılar bu oyundan uzak durmalı diye düşünüyoruz.

Ülkemizde İnternet hızları malum çok fazla değil ve halen kotalı İnternet kullanıcılarını düşündüğümüz de yada bilgisayar hard disk kapasitesinin çok olmadığı göz önüne alındığında bu tür devasa oyunları indirmek pek mantıklı gelmiyor.

Call of Duty : Modern Warfare oyunu gerçekten indirme boyutu olarak bir çok kullanıcının iki kere düşünmesi gereken bir oyun. Pc sürümünün 209 GB olduğunu söylersek ne den bu kadar karamsar olduğumuzu sanırız anlamış olursunuz. PS4 sürümü ise 172GB boyutunda bir oyundan bahsediyoruz.

Modern Warfare Oyuncuları Korkutan İndirme Boyutu

Evet bir çok oyuncunun indirmek için iki hata üç kere düşündüğü Call of Duty : Modern Warfare indirme boyutuna göre gerçekten saatlerce Pc başında beklemeye değer mi tartışma konusu ancak ben indireceğim diyen oyuncuların da Türkiye deki İnternet hızını dikkate aldığımız zaman gerçekten saatlerini bu oyunu indirmek için harcayacağı kesin görünüyor. Modern Warfare oyunu devamlı güncelleme alan bir oyun ve doğal olarak yeni özellikleri beraberine getiriyor. Her gelen özellikle oyunun boyutu biraz daha artıyor. Doğal olarak bu oyunu oynamak isteyenlerin özelikle PC de oynamak isteyenlerin hard disk boyutunun yeterli olması gerekiyor.

call of duty modern warfare indirme boyutu korkutuyor

Bu arada oyunun boyutunun bu kadar fazla olmasında ki etkenin oyunun dördüncü sezonuna gelmiş olması diyebiliriz. Oyunda ki sezonlar artıkça doğal olarak oyunun boyutu da artıyor. Ancak oyuna yeni başlayanlar için bu boyut bu kadar fazla olmayacaktır. Daha önceki sezonlar bilgisayarınız da bulunmadığı için daha avantajlı olacaktır. Ancak daha önceden oyuna devam eden oyuncuların İnternet hızını ve SSD kapasitelerini artırmasında fayda var.

Epic Games 3 Oyunu Ücretsiz Verecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu