OYUN

Call of Duty: Warzone Siyah Karakter Kaplaması Oyuncuların Tepkisini Aldı

Oyun dünyasında popülerliğini giderek artıran ve Call of Duty: Warzone  bu günlerde oyunculardan oyunda ki bir karakter kaplaması yüzünden tepki almaya başladı.

Çevrimçi oyunlar içinde popüler olan Warzone her güncelleme ile birlikte oyuncuların dikkatini çekmeye ve oyuncular arasında popülerliğini sürdürmeyi başardı. Ancak son zamanlarda oyun içinde geliştirilen bir karakter kaplaması oyunculardan büyük tepki almasına neden oldu. Tüm çevrimiçi oyunlarda oyuncular arasında adaletsizlik tartışmaları yaşanır. Ancak bu kez oyuncular bu adaletsizliğin para ile satıldığına inanıyor ve bu durumun düzeltilmesi için Call of Duty: Warzone oyununda simsiyah kaplamaya sahip karakterin tamamen kaldırılmasını istiyorlar.

Call of Duty: Warzone Simsiyah Karaktere Sahip Olmak Ücretli

Oyuncuların tepki gösterdiği ve oyunda adaletsizlik vurgusu yapıldığı karakter kaplaması tamamen simsiyah oluşundan ve gizlendiği yerde görülmesinin neredeyse imkansız oluşundan kaynaklı. Oyunda simsiyah kaplamaya sahip oyuncular karanlık ortamlarda gizlendikleri zaman hiç görülmeleri neredeyse imkansız hale geliyor. Doğal olarak gizlendikleri yerden tüm ekibi indirme şansına sahip olabiliyor. Oyuncuların bu duruma tepki göstermesinin diğer bir nedeni ise simsiyah kaplamaya geçebilmek için oyuncuların ücret ödemesi gerekiyor.

Call of Duty Warzone simsiyah kaplama oyuncu elestirileri

Oyuncular bu durumun bilerek yapıldığını ve “Kazanmak için öde” yönteminin oyunda uygulandığına inanıyorlar. Daha önce de Mac-10 ile birlikte bu eleştiriler Warzone oyununa yönetilmiş ve oyun geliştiriciler oyuncuların bu eleştirilerini dikkate alarak Mac-10 üzerinde değişikliklere gitmişti.

Oyuncuların istediği simsiyah kaplamanın oyundan tamamen kaldırılmasını istiyor. Bazı oyuncuların tavsiyesi ise kaplamaya renkli aksesuarlar eklenmesi yönünde oluyor. Roze kaplamasının tekrar tasarlanması isteyen oyuncular da düşüncelerini dile getiriyor. Call of Duty: Warzone ekibi bu kadar oyuncuların eleştirilerini dikkate alan bir tavır sergiledi. Oyun geliştiricileri eleştirileri kısa süre de çözüme ulaştırdı. Genel tavır bu eleştirilerinde kısa sürede çözüm bulacağı ve Call of Duty: Warzone kaplama sorununa oyun geliştiricilerin kısa sürede çözüm bulacağı yönünde bakalım oyuncuların şikayetleri yerini bulacak ve sorun ortadan kalkacak mı ?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu