Mobil Uygulamalar

En İyi Android Uygulama Önerileri 2021

Dünyanın en çok kullanılan mobil işletim sistemi Android için binlerce uygulama mevcut. Sizler için bu en iyi android uygulama önerilerini bir araya getirdik. Android işletim sistemi dünya üzerinde en çok kullanılan işletim sistemi. Ve her geçen gün kullanım oranı artıyor. Doğal olarak Android için mobil uygulama seçenekleri de artıyor.

Android kullanıcıları Android uygulamalar arasında hangi mobil uygulamayı tercih edeceği konusunda kararsız kalabiliyor. Kararsız kalan ve hangi mobil uygulamayı telefonuna yükleme konsun da kafası karışan kullanıcılar için en iyi android uygulama önerilerini hazırladık.

Akılı telefonların hayatımızın bir parçası haline geldi. Bunun en büyük nedeni akılı telefonları daha kullanışlı hale getiren mobil uygulamalar. Google Play Store Android telefon kullanıcılarının vazgeçilmesi haline geldi. Bizde size 2021 yılında 7 farklı kategori de en iyi android uygulamaları bir araya getirdik. Listemizde en güçlü mobil uygulamaları göreceksiniz. Lafı daha fazla uzatmadan en iyi android uygulamalar listemize geçelim.

En İyi Android Uygulamaları

 • Android Mesajlaşma Uygulamaları
 • Android Fotoğraf Uygulamaları
 • Android Depolama Uygulamaları
 • Android Özelleştirme Uygulamaları
 • Android Müzik Uygulamaları
 • Android Film ve Video Uygulamaları
 • Android Sosyal Medya Uygulamaları

Android Mesajlaşma Uygulamaları

 • WhatsApp Uygulaması
 • Telegram Uygulaması
 • BİP Uygulaması
 • Messenger Uygulaması
 • Discord Uygulaması

WhatsApp Uygulaması

WhatsApp Uygulamasi
WhatsApp Uygulaması

WhatsApp bilmeyen yoktur. En iyi android uygulamalar listesinde olmasa olmaz diyeceğimiz bir uygulama olarak yerini alıyor. WhatsApp her geçen gün gelişen özellikleri ile artık vazgeçilmez mobil uygulama olarak akılı telefonlarda yerini alıyor. WhatsApp anlık olarak mesajlaşma özelliği, resim paylaşma, video paylaşma özelliklerinin yanında. Whatsapp sesli konuşma özelliği ve görüntülü konuşma özelliği gibi işlevsel özellikleri WhatsApp uygulamasını vazgeçilmez android uygulamalar arasına sokmayı başarıyor. Dünya da ve ülkemizde en çok kullanılan mobil uygulama. Bu özelliği ile Facebook tarafında sürekli yeni özelliklerle güncelleniyor. Bu özellikleri ile WhatsApp daha uzun yıllar en çok kullanılan mobil uygulama olma özelliğini koruyacak gibi görünüyor.

Telegram Uygulaması

Telegram Uygulamasi
Telegram Uygulaması

Son zamanların en çok konuşulan anlık mesajlaşma uygulaması Telegram listemizde yerini alıyor. Özellikle WhatsApp Gizlilik İlkeleri tartışması sonrası alternatif olarak gündeme gelen Telegram bir çok kişinin tercihi olma özelliğini kazandı. Telegram da kendini geliştirerek güçlü bir alternatif olmayı başardı. Sesli ve görüntülü konuşma özelliğine kavuştu. Telefon numarası gerektirmeden mesajlaşma özelliği dikkatleri üzerine çekti. Baştan uça şifreleme özelliği ile kullanıcıların güvenli şekilde mesajlaşmasını sağladı. Tüm bu özellikleri ile Telegram en iyi android uygulamaları listemizde yerini aldı. Ve ilerleyen günlerde daha güçlü olarak Android uygulamaları arasında yerinin alacağını düşünüyoruz.

BİP Uygulaması

BIP Uygulamasi
BİP Uygulaması

Turkcell tarafından geliştirilen yerli mesajlaşma uygulaması en iyi android uygulamalar listemizde yerini almayı başardı. Yine son zamanlarda WhatsApp güncellemesi sonrası doğan tepkiler neticesinde alternatif mesajlaşma uygulaması olarak gündeme geldi. WhatsApp gibi anlık olarak mesajlaşma hizmeti sunan BİP aynı zamanda sesli ve görüntülü konuşma özelliklerini de bünyesinde barındırıyor. Tüm operatörler tarafından kullanılabilen uygulama Android ve iOS platformlarda mobil uygulama olarak yerini alıyor. BİP uygulamasında en çok tercih edilen WhatsApp uygulamasında görmeye alışık olduğumuz. Tüm özellikleri bulabiliyoruz. Kaybolan mesajlar, caps oluşturma, mesajlaşma, gurup mesajlaşması, konum paylaşma, oyunlar ve para transferi gibi bir çok özelliği bünyesinde barındıran BiP uygulaması ilerleyen günlerde daha çok tercih edileceğe benziyor.

Messenger Uygulaması

Messenger Uygulamasi
Messenger Uygulaması

Messenger uygulaması en iyi android uygulamalar listemizde yerini alıyor. Facebook uygulamasının mesajlaşma uygulaması olarak kullanılıyor. Bir çok kullanıcı tarafından çok benimsenmese de Android telefon kullananlar Messenger uygulamasını tercih ediyor. Bir çok özelliği bulunan uygulama Facebook kullananların anlık olarak arkadaşları ile konuştuğu, resim video paylaştığı görüntülü ve sesli konuşma yaptığı mobil uygulama olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Facebook tarafından da her geçen gün yeni özelliklerle geliştirilen Messenger uygulaması özelikle Facebook Lite sürümü ile daha çok tercih edilmeye başlandı. En iyi Android uygulamalar listemizde ki yerini almayı başardı.

Discord Uygulaması

Discord Uygulamasi
Discord Uygulaması

Discord tam olarak anlık mesajlaşma uygulaması olmasa da oyuncular tarafından en çok tercih edilen mobil uygulamalar arasında yer almayı başarıyor. Sadece oyuncular değil. İş hayatında da guruplar halinde görüşme yapmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alan bir Android uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Oyun severlerin kendi aralarında sıkça kullandıkları mobil uygulama Discord sesli ve görüntülü konuşma özelliği ve yazılı iletişim imkanı sunuyor.

Android Fotoğraf Uygulamaları

 • Adobe Lightroom Uygulaması
 • Adobe Photoshop Express Uygulaması
 • Snapseed Uygulaması
 • VSCO Uygulaması
 • Google Fotoğraflar Uygulaması

Adobe Lightroom Uygulaması

Adobe Lightroom Uygulamasi
Adobe Lightroom Uygulaması

Akılı telefonların gelişmesi ile birlikte Fotoğraf uygulamaları da kullanıcıların telefonuna en çok yüklediği uygulamalar arasına girdi. Adobe Lightroom en popüler fotoğraf uygulamaları arasında kendine yer bulmayı başarıyor. Lightroom akılı telefonunuzda çektiğiniz fotoğraflar üzerinde ışık ve kontrast ayaları yapmanıza imkan sunuyor. Uygulamanın ücretli ve ücretsiz sürümü mevcut. Ücretli sürümünü alırsanız. RAW fotoğraf düzenleme imkanına kadar bir çok özelliği kullanma imkanına kavuşuyorsunuz. Ancak amatör olarak fotoğraf düzenlemek isterseniz ücretsiz versiyonu sizin fazlası ile işinizi görecektir.

Adobe Photoshop Express Uygulaması

Adobe Photoshop Express Uygulamasi
Adobe Photoshop Express Uygulaması

Adobe Photoshop programını duymayan yoktur sanırız. İşte bu programın mobil versiyonu olarak Express olarak karşımıza çıkıyor. Masa üstü sürümünde kullanılan bir çok özelliği mobil versiyona taşımayı başarıyor. Adobe Photoshop Express Uygulaması en iyi fotoğraf uygulaması olmasa da mobil cihazında amatör olarak resim düzenleme yapmak isteyenlerin oldukça işine yarayacaktır. Özellikle renk doğruluğu oldukça başarılı olan mobil uygulama listemize girmeyi başarıyor.

Snapseed Uygulaması

Snapseed Uygulamasi
Snapseed Uygulaması

Snapseed uygulaması Google tarafından sunulan bir mobil uygulama. Ben amatör olarak değil profesyonel olarak mobil telefonumda resim düzenlemek istiyorum diyenlerin dikkate alması gereken bir mobil uygulama olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Tamamen ücretsiz olması ve bir çok özelliği ile Android Fotoğraf Uygulamaları arasında dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

VSCO Uygulaması

VSCO Uygulamasi
VSCO Uygulaması

Mobil telefonda profesyonel fotoğraf düzenlemek isteyenler için diğer bir mobil uygulama VSCO uygulaması. Kodak ve Fuji gibi üreticilerin modellerinin ön yüklü olarak geldiği uygulamada bir çok ayar mevcut. Ve mobil telefonunda profesyonel olarak düzenleme yapmak isteyenlerin mobil cihazlarında bulunması gereken Android uygulamalar arasında yer alıyor.

Google Fotoğraflar Uygulaması

Google Fotograflar Uygulamasi
Google Fotoğraflar Uygulaması

Google Fotoğraflar uygulaması resimlerinizi kolay bir şekilde yedeklemenizi ve saklamanıza olanak sağlayan bir Google uygulaması. Google tarafından kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan. Ve belli bir miktarda depolama alanı sunan Google uygulaması sizlere fotoğraflarınızı depolamanıza ve yapay zeka yazılımı sayesinde fotoğraf arama gibi özellikleri de kullanıcıya sunuyor.

Android Depolama Uygulamaları

 • Google Drive Uygulaması
 • OneDrive Uygulaması
 • MEGA Uygulaması
 • Yandex.disk Uygulaması

Google Drive Uygulaması

Google Drive Uygulamasi
Google Drive Uygulaması

Android telefon kullananların aşina olduğu bir Drive uygulaması listemize girmeyi başarıyor. Google Drive uygulaması android kullanıcılarına Google tarafından ücretsiz olarak sunulan verilerinizi depolama ve saklama imkanı sunan bir platform. Bulut tabanlı bu platformda sizde verilerinizi güvenli şekilde saklayabilir. İstediğiniz yerden istediğiniz zaman verilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca her hangi bir aksilik durumunda mobil cihazınızdan silinen verilerinizin yedeklerini güvenli şekilde tekrar yükleyebilirsiniz.

OneDrive Uygulaması

OneDrive Uygulamasi
OneDrive Uygulaması

OneDrive Microsoft tarafından kullanıcılara sağlanan bir bulut depolama uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Microsoft Office uygulamaları ile de uyumlu şekilde çalışabiliyor. Windows işletim sistemi kullanan kullanıcıların çok tercih ettiği mobil uygulamalar arasında yerini alıyor.

MEGA Uygulaması

MEGA Uygulamasi
MEGA Uygulaması

Büyük dosyaları bulut sisteminde saklamak isteyenler için ön plana çıkan Android uygulaması özellikle 15 GB depolama alanı sunması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Diğer bulut hizmetlerine alternatif olarak ön plana çıkan MEGA bulut sistemi depolama alanı arayanların dikkate alması gereken bir mobil uygulama olarak oldukça başarılı.

Yandex.disk Uygulaması

Yandex.disk Uygulamasi
Yandex.disk Uygulaması

Yandex arama motoru kullanıcılarının yakından tanıdığı bir bulut depolama sistemi. Yandex.disk Rus merkezli olması, Google Drive alternatif olarak kullanıcıların tercih ettiği bir mobil uygulama. Basit arayüzü sayesinde kullanımı oldukça basit olan uygulama depolama uygulaması arayan Android kullanıcılarının sıkça tercih ettiği bir uygulama olarak listemizde yerini alıyor.

Android Özelleştirme Uygulamaları

 • SwiftKey Klavye Uygulaması
 • Nova Launcher Uygulaması
 • Zedge Uygulaması

SwiftKey Klavye Uygulaması

SwiftKey Klavye Uygulamasi
SwiftKey Klavye Uygulaması

SwiftKey klavye uygulaması olarak Android telefon kullanıcılarının en çok tercih ettiği 3 parti uygulamalar arasında yerini alıyor. Özellikle kelimeleri önceden tahmin etmesi ile kullanıcıların daha pratik ve hızlı şekilde yazışmasına katkı sağlayan uygulama şuan Microsoft tarafından geliştiriliyor. Özelleştirmeye oldukça açık klavye uygulaması mobil uygulamalar arasında oldukça popüler ve çok tercih edilenler arasında yerini alıyor.

Nova Launcher Uygulaması

Nova Launcher Uygulamasi
Nova Launcher Uygulaması

Nova Launcher uygulamasını duymayan yoktur sanırız. Android telefon özelleştirmesi deyince akılara gelen uygulamaların başında yer alıyor. Yıllardır Android markette yerini alan uygulama devamlı güncelleme alarak kendini geliştirmeyi başarıyor. Android telefonunun temasından ve görünüşünden hoşnut olmayanların birincil tercihi olabilir. Nova Launcher ile telefonunuzun duvar kağıdından tutunda ikonlarına kadar her şeyi özelleştirme imkanına sahip oluyorsunuz. Temanın koyu yada aydınlık olmasını sağlayabiliyorsunuz. Sayfaların geçiş animasyonlarını zevkinize göre düzenleyebiliyorsunuz. En iyi android uygulamalar arasında ki yerini almayı başarıyor.

Zedge Uygulaması

Zedge Uygulamasi
Zedge Uygulaması

Android telefon özelleştirme uygulamaları arasında en iyilerden biri Zedge uygulaması dersek yanlış olmaz. Zedge uygulaması ile telefonunuzu istediğiniz gibi zevkinize göre özelleştirme imkanına kavuşuyorsunuz. İster zil seslerini, duvar kağıtlarını, indirip telefonunuzu özelleştirme imkanını buluyorsunuz. Her türlü duvar kağıdını indirme imkanı sunan Zedge uygulaması canlı duvar kağıtlarını bile seçmenize olanak sağlıyor.

Android Müzik Uygulamaları

 • Spotify Uygulaması
 • SoundCloud Uygulaması
 • Apple Music Uygulaması
 • fizy Uygulaması
 • Deezer Uygulaması
 • YouTube Music Uygulaması

Spotify Uygulaması

Spotify Uygulamasi
Spotify Uygulaması

Android müzik uygulamaları deyince akla gelen ilk uygulama Spotify uygulaması oluyor. Dünyada milyonlarca kullanıcısı olan uygulama sizleri müzik dinlemeye doyuracak. Ücretsiz olarak sunulan versiyonu ile sınırsız şekilde müzik dinleme zevkini çıkarabilirsiniz. Fakat bu bana yetmez ben müzik dünyasının dibine girmek istiyorum diyorsanız uygulamanın ücretli versiyonuna aylık abonelik şeklinde üye olabilirsiniz.

SoundCloud Uygulaması

SoundCloud Uygulamasi
SoundCloud Uygulaması

SoundCloud müzik uygulaması tamamen ücretsiz bir uygulama olarak müzik severlerin tercih ettiği bir uygulama. Uygulama tamamen bağımsız müziklerin bulunuyor. Uygulama da ayrıca radyo yayınları da mevcut. SoundCloud müzik uygulamasında keşfedebileceğiniz binlerce müzik bulunuyor. Bu özellikleri ile en iyi android müzik uygulamaları listemize girmeyi başarıyor.

Apple Music Uygulaması

Apple Music Uygulamasi
Apple Music Uygulaması

Apple Music alternatif müzik uygulaması olarak Android telefon kullanıcılarının tercih edebileceği bir uygulama. Apple şirketi tarafından Spotify uygulamasına rakip olarak kurulan bir mobil uygulama. Uygulamanın iTunes geçmişinden kaynaklı olarak geniş bir müzik arşivi bulunuyor. Alternatif müzik uygulaması arayanlar için güzel bir seçenek olarak listemizde yerini almayı başarıyor.

fizy Uygulaması

fizy Uygulamasi
fizy Uygulaması

fizy uygulaması Turkcell tarafından müzik severlere özel olarak çıkarılan bir müzik uygulaması. Özellikle Türkçe pop müzik tutkunu olanların tercih etmesi gereken bir müzik uygulaması olarak Android telefon kullanıcıları indirebilir. Oldukça geniş bir müzik arşivine sahip olan uygulamanın ücretli ve ücretsiz versiyonları mevcut. fizy uygulamasını sadece Turkcell aboneleri değil tüm operatör kullanıcıları kullanabilir.

Deezer Uygulaması

Deezer Uygulamasi
Deezer Uygulaması

Alternatif müzik uygulaması arayanlar için Deezer müzik uygulaması Android markete yerini alıyor. Doğal olarak bizim en iyi android müzik uygulamaları listemizde de yerini alıyor. Deezer müzik uygulamasında 50 milyonu aşkın müzik arşivi bulunuyor. Diğer müzik uygulamalarının özelliklerini bünyesinde barındıran uygulamanın ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunuyor.

YouTube Music Uygulaması

YouTube Music Uygulamasi
YouTube Music Uygulaması

YouTube Music son zamanların en popüler müzik uygulamaları arasında girmeye başardı. Tek eksi yönü olarak ücretli olması diyebiliriz. Yıllardır beklenen telefon ekranı kilitli iken müzik dinleme özelliğini de artık kazanan uygulamanın ücretli versiyonuna abone olursanız. Telefon ekranı kilitli iken müzik dinleyebiliyorsunuz. Hem de reklamsız olarak müzik dinlemenin zevkini çıkarabiliyorsunuz. Android telefondan müzik dinleme tutkunlarının alternatif olarak değerlendirebileceği bir müzik uygulaması olarak listemizde ki yerini almayı başarıyor.

Android Film ve Video Uygulamaları

 • YouTube Uygulaması
 • BluTV Uygulaması
 • puhutv Uygulaması
 • Vimeo Uygulaması

YouTube Uygulaması

YouTube film dizi uygulamasi
YouTube Film Dizi Uygulaması

Android telefonlarda video ve film uygulaması deyince aklımıza gelen ilk uygulama hiç kuşku yok ki YouTube uygulaması oluyor. Dünyada ikinci arama motoru olarak görülen YouTube film ve dizi arayanların birincil başvuru uygulaması haline geldi. YouTube sadece film ve dizi arayanların değil her türlü bilgiye ulaşmak isteyenlerin başvurduğu platform olma özelliği ile en iyi android film ve dizi uygulaması listemizde ilk sırada yerini almayı başarıyor.

BluTV Uygulaması

BluTV Film Dizi Uygulamasi
BluTV Film Dizi Uygulaması

BluTV film ve video uygulamaları arsında yerini alıyor. İlk hafta BluTV aboneliği ücretsiz olarak veriyor. Daha sonra film ve videoları ücretli olarak izleyebiliyorsunuz. Yabancı filmleri ve yerli yapım dizileri bünyesinde barındırıyor. Ayrıca BluTV yapımı dizi ve filmleri de uygulamada bulabiliyorsunuz Netflix platformunun yerli rakibi durumunda. BluTV uygulamasında Behzat Ç ve Game of Thrones gibi efsane dizileri bulabiliyorsunuz.

puhutv Uygulaması

puhutv film dizi uygulamasi
puhutv film dizi uygulaması

puhutv uygulaması en az diğer dizi ve film uygulamaları kadar popüler durumda. Bu kadar popüler olmasına Şahsiyet dizisi büyük katkı sağladı. Dizinin baş rol oyuncusu Haluk Bilginer Emmy ödüllerinde En iyi erkek oyuncu ödülünü kazandı. puhutv uygulamasının en büyük özelliği tamamen ücretsiz olması. Ücretsiz dizi ve film uygulaması arayanların muhakkak denemesi gereken bir android uygulaması olarak listemizde ki yerini alıyor.

Vimeo Uygulaması

Vimeo film dizi uygulamasi
Vimeo film dizi uygulaması

Gerçekten kaliteli bir video uygulaması olan Vimeo sizlere YouTube benzeri içerik üreterek paylaşılan videoları sunuyor. Ancak YouTube farklı olarak gerçek anlamda bir kalite anlayışı ile yayıncılık yapan Vimeo uygulaması zevkinize göre videoları bulamanıza ve izlemenize olanak sunuyor. Vimeo uygulamasında her videonun bir amacı var. Her içeriğin izleyiciye bir hikaye anlatıyor. Bir çok video YouTube platformunda bile bulunmuyor. Bu özelikleri ile Vimeo uygulaması en iyi android film dizi uygulaması listemize girmeyi hak ediyor.

Android Sosyal Medya Uygulamaları

 • Facebook Uygulaması
 • Instagram Uygulaması
 • Twitter Uygulaması
 • Pinterest Uygulaması
 • Reddit Uygulaması

Facebook Uygulaması

Facebook Sosyal Medya Uygulamasi
Facebook Sosyal Medya Uygulaması

Sosyal medya deyince aklımıza gelen ilk platform Facebook oluyor. Her ne kadar eskisi kadar popüler olmasa da hala Android kullanıcılarının en çok tercih ettiği sosyal medya platformu olarak dikkatleri çekiyor. Gelen güncellemelerle daha çok işlevsel olan Facebook daha çok gurup etkileşimi kullanıcıların hoşuna gidiyor. Zaten gelen güncelleme ile Facebook da gurup etkileşimini ön plana çıkarmayı amaçlıyor. Kullanıcıların guruplar da ki paylaşımları takip etmesi, guruplar da ki gönderilere yorum yapması haber kanallarının Facebook üzerinden takip edilmesi dikkat çeken özellikler olarak dikkat çekiyor. Facebook ileri ki günlerde daha çok işlevsel özelliklere kavuşması bekleniyor.

Instagram Uygulaması

Instagram Sosyal Medya Uygulamasi
Instagram Sosyal Medya Uygulaması

Son zamanların en popüler sosyal medya uygulaması en iyi android sosyal medya uygulamaları listemizde ikinci sırayı alıyor. Basit bir fotoğraf paylaşma uygulaması olarak yola çıkan uygulama artık anlık etkileşim özellikleri ile daha popüler olmaya başladı. Kullanıcılar Instagram hikayeler, hikayelerde paylaşılan anketler ve GIF özellikleri ile her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilmeye başlandı. Instagram efsanesi daha uzun süre devam edecek gibi görünüyor.

Twitter Uygulaması

Twitter Sosyal Medya Uygulamasi
Twitter Sosyal Medya Uygulaması

Metin bazında belli uzunlukta ki paylaşımlarla ön plana çıkan Twitter mobil uygulama tarafında oldukça başarılı bir platform. Twitter mobil uygulama tarafında 13 milyondan fazla kullanıcısı var. Bu kullanıcıların kullandığı oylamaya göre aldığı puan 4.5 gibi oldukça yüksek. Daha çok metin paylaşımlarının yapıldığı Twitter uygulaması Instagram kadar popüler değil ancak hatırı sayılır bir kullanıcısı kitlesine de sahip ülkemizde de sık sık tartışma konusu olan Twitter en iyi android sosyal medya uygulamaları arasına girmeyi başarıyor.

Pinterest Uygulaması

Pinterest Uygulamasi
Pinterest sosyal medya Uygulaması

Pinterest görsel arşivleri ile ön plana çıkan bir sosyal medya uygulaması. Android uygulamalar arasında en çok tercih edilen uygulamalar arasında yerini alıyor. Kaliteli içerikleri ile beğenilme kaygısı olmadan paylaşılan konular mevcut. İçeriğinde ki zenginlik Google Görseller de dahi olmayan görsel arşivleri bünyesinde barındırmayı başarıyor. Sizde görsel olarak zengin bir sosyal medya platformu arıyorsanız Pinterest uygulaması deneyebilirsiniz.

Reddit Uygulaması

Reddit Uygulamasi
Reddit Sosyal Medya Uygulaması

Reddit uygulaması ülkemizde pek bilinen bir sosyal medya platformu değil. Bunda Türkçe arayüzüne sahip olmaması etkili diyebiliriz. Ancak İngilizce biliyorsanız. İnternetin açılış sayfası olarak kendini tanıtan Reddit platformunu ziyaret edebilirsiniz. Reddit mantığı belli konular altında ki topluluklar oluşmasına dayanıyor. Yani kullanıcılar ilgili alanına göre bir topluluğa girerek ilgi alanına özel içeriklere ulaşabiliyor. Reddit uygulamasında kendiniz de özel içerikler üretebiliyorsunuz. Çok bilinir olmasa da kaliteli içeriklerin bulunduğu Reddit en iyi android sosyal medya uygulamaları listemize girmeyi başarıyor.

En iyi Android Uygulama Önerileri listesinin sonuna geldik. Sizde listemizde yer almayan ancak en iyi android uygulaması diyebileceğiniz uygulamaları yorumlardan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu