OYUN

Epic Games 3 Oyunu Ücretsiz Verecek

Epic Games ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Steam ile yarışı sürdüren şirket her hafta ücretsiz oyun vererek bir adım öne geçmeyi başardı.

Epic Games ücretsiz oyun vermeye Covid-19 karantina döneminde başladı. İnsanların evde geçirdiği zorunlu karantina dönemlerinde GTA V gibi bir oyunu ücretsiz olarak vererek oldukça sükse yapmıştı. Daha sonra her hafta bir yada iki oyunu ücretsiz olarak vermeye başlayan şirket oyuncuların gözdesi olmuş durumda.

Epic Games Ücretsiz Oyun vermeye devam ediyor
Epic Games ücretsiz oyunlar

Daha önce ücretsiz vereceği açıklanan Conan Exiles oyunu bilinmeyen bir nedenle iptal edilmişti. Doğal olarak hayal kırıklığı yaşayan oyunculara kendini affettirmek isteyen şirket bu hafta başında üç oyunu birden ücretsiz olarak verecek.

Epic Games Hangi Oyunları Ücretsiz Verecek

Daha önce hediye niteliğinde Conan Exiles oyununu ücretsiz vermesi beklenen şirketin bunu iptal etmesi hayal kırıklığına neden olmuştu. Bunu telefi etmek isteyen şirket oyunculara güzel bir haber olarak üç oyunu birden ücretsiz olarak verecek. Peki hangi oyunlar ücretsiz olarak verilecek.

Killing Floor 2 oyunu

Lifeless Planet Oyunu

Escapists 2 Oyunu

Bu oyunları bu hafta başından itibaren Epic Games sitesinden ücretsiz olarak kütüphanenize indirebilirsiniz. Epic Games oyularını nasıl indireceğinizi merak ediyorsanız sitemizde yayınladığımız “Ücretsiz Epic Games Oyunları Nasıl İndirilir” konulu makalemize bakabilirsiniz. Aşağıda ki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Ücretsiz Epic Games Oyunları Nasıl İndirilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu