OYUN

Epic Games 63 TL Değerindeki İki Oyunu Ücretsiz Veriyor

Epic Games ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu kez toplam değeri 63 TL olan For the King ve Metro Last Light Redux oyunlarını ücretsiz olarak oyunculara sunuyor.

Epic Games şirketi geçtiğimiz yıl her hafta ücretsiz oyunları vermeye başlamış. Hata bunun bir reklam atağı olduğu bir süre sonra ücretsiz oyun vermenin son bulacağı savunulmuştu. Ancak Epic Games ücretsiz oyunlar vermeye devam etti. Böylelikle her hafta oyuncuların oyun kütüphanesini genişletmesine katkı verdi. Bazen değeri öyle yüksek oyunları ücretsiz verdi ki oyuncular dahil kimse buna inanamadı. Bu kez yine iki oyunla karşımıza çıktı. Toplam değeri 63 TL olan iki oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. For the King ve Metro Last Light Redux oyunlarını nasıl indireceğinizi ve oyunun özelliklerini yazımızda bulabilirsiniz.

For The King Oyunu Ücretsiz

For The King oyunun normal şartlarda değeri 32.00 TL değerinde oyun genel olarak strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun boyutu 3 GB, oyunu ücretsiz indirebileceğiniz son tarih 04.02.2021 itibari ile bir hafta boyunca geçerli.

For The King Epic Games ucretsiz indir

Oyun dediğimiz gibi strateji tabanlı bir oyun, oyun eski çağlarda Fahrul adında ki bir krallıkta geçiyor. Huzur dolu krallık bir gün esrarengiz bir suikastçi tarafından öldürülmesi ile başlıyor. Krallığın tüm işlerinin tepe taklak gittiğini gören Kraliçe tüm halkını krallığı kurtarmak adına yardım ister. İşte oyuna giriş vaktimiz gelmiştir. Bu yardımla beraber bizimde oyunda ki görevimiz başlıyor.

Oyunda krallığı kurtarmak için çeşit çeşit karakteri peşimize takarak kendi imkanlarımızla yola düşmemizi ve etrafımızda bulduğumuz şeylerle krallığı kendi oluşturacağımız stratejileri kurmamızı istiyor. Sizde bu eğlenceli oyunu oynamak istiyorsanız bir hafta boyunca ücretsiz olarak Epic Games sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

For The King Oyun Gereksinimleri

For The King oyunu oynamak için minimum aşağıda ki donanıma sahip olmanız gerekiyor.

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 x64
 • İşlemci: Intel Core2 Duo E4300 (2 * 1800) / AMD Athlon Dual Core 4450e (2 * 2300) veya dengi
 • Bellek: 4096 MB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce 8800 GTX (768 MB) / Intel HD 4600 / Radeon HD 3850 (512 MB)
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Metro Redux Ücretsiz

Bu hafta Epic Games sitesinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz diğer bir oyun Metro Redux oyunun boyutu 10 GB Oyunun türü aksiyon, nişancı oyunun diğer sitelerde ki fiyatı 31.00 TL oyunda nişancı olarak görev alıyoruz. Yıl 2034 biz Moskova metrosunda mutantlar, çeşitli yaratıklarla mücadele ederek onları öldürmeye ve hayata kalmaya çalışıyoruz.

Metro Redux Epic Games ucretsiz

Oyun konusu bir bilim kurgu filminden esinlenmiş gibi geliyor. İnsanlığın yaşadığı felaketten sonra insanlar yer altına çekilmiştir. Yer altında yaşayan insanlar için yüzeye çıkmak hiçte akıl karı değildir. İnsanların yaşadığı metro tünellinden yüzeye çıkmak kolay değildir. Yüzeyde ki her türlü bela canavarlar ve mutantlar vardır. Bizde oyunda yer yüzüne çıkıyor bu canavarlar mutantlar ve her türlü belaya karşı savaşıyoruz.

İlginizi Çekebilir Epic Games 2000 TL Değerindeki Oyunları Ücretsiz Verecek

Metro Redux Oyun Gereksinimleri

Metro Redux oyunu oynamak için gereken minimum donanım gereksinimleri aşağıda ki gibi olmalı.

 • İşletim Sistemi: Windows Vista, 7 or 8 (64-bit )
 • İşlemci: Dual Core CPU (2.2+ GHz Dual Core CPU veya üstü)
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: DirectX 10, Shader Model 4 uyumlu kart (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, vs)
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Epic Games Ücretsiz Oyunları Nasıl İndirebilirsiniz

Epic Games tarafından verilen ücretsiz oyunları oyun kütüphanenize nasıl indirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken öncelikle Epic Games hesabınız olması. Çok basit şekilde bir Epic Games hesabı oluşturabilirsiniz. Daha sonra Epic Games hesabınıza giriş yaparak aşağıda ki adımları takip ederek ücretsiz oyunları kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

 • Oyun Sayfasına girin.
 • Yükle tuşuna basın.
 • Siparişi Ver tuşuna basın.
 • Oyular kütüphanenize eklenmiş olacak.

Epic Games tarafından her hafta verilen ücretsiz oyunları sitemizden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu