OYUN

Fiyatı 25 TL Olan Ultimate Epic Battle Simulator Oyunu Ücretsiz Oldu

Normal fiyatı 25 TL olan Ultimate Epic Battle Simulator oyunu Steam tarafından kısa süreliğine ücretsiz oldu. Simülasyon oyununda amaç askerleri savaştırmak.

Epic Games gelene kadar oyun piyasasında tekel olan Steam şirketi Epic Games şirketinin gelmesi ile birlikte oyun piyasasına güçlü bir rakip ile mücadele etmeye başladı. Hele hele Epic Games oyunları ücretsiz oyun kampanyaları başlatması ile oyun piyasasında gerilere düşmeye başlayan Steam mücadele etme adına ücretsiz oyun kampanyaları başlattı. Oyun piyasasında ki rekabeti gören ve dişli bir rakip ile mücadele eden Steam bu rekabette bir var olmak için uzun süre sonra ücretsiz oyun kampanyası ile adından söz ettirdi. Ve ilk olarak normal fiyatı 25 TL olan Ultimate Epic Battle Simulator adında ki oyunu ücretsiz olarak verme kararı aldı. Bu oyunu isteyenler 1 Şubat tarihine kadar ücretsiz olarak oyun kütüphanesine indirebilecekler.

Ultimate Epic Battle Simulator Steam ucretsiz

1 Şubat tarihine kadar ücretsiz olarak verilecek oyun oldukça ilginç bir simülasyon oyunu. Oyun o kadar ilginç ki sınırsız şekilde kendi kurallarınızı koyabiliyorsunuz. Sınırsız olması oyunun daha fazla ilgi görmesini sağlıyor. Oyunda iki gurup askeri karşı karşıya getirebiliyorsunuz. O kadar farklı bir oyun ki askerlerle tavukları bile savaştırma imkanına sahipsiniz. Hata orta çağ askerleri ile ikinci dünya savaşında ki orduları karşı karşıya getirebiliyorsunuz.

Ultimate Epic Battle Simulator Düşük Sistemde Çalışabiliyor

Oyun bahsettiğimiz gibi oldukça ilginç bir yapısı var. Oyun içinde kendi kurduğunuz orduları yönetiyorsunuz. Bu yönetme işlemini bile farklı şekillerde yapabiliyorsunuz. Bazen komutan olarak ordunuzu yönetebiliyor, bazen ordunun içinde basit bir er olarak savaşa katılabiliyorsunuz. Ultimate Epic Battle Simulator oyunu hakkında ki yorumlara bakıldığında da oldukça olumlu olduğunu görüyoruz. Bu kadar ilginç ve olumlu yorumlar alan bu oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Epic Games 2000 TL Değerindeki Oyunları Ücretsiz Verecek

Aslında oyunun en güzel tarafı ise düşük sistem gereksinimi duymadan çalışıyor olması diyebiliriz. Bu güzel ve farklı oyunu oynayabilmek için

  • Intel Core i5 4. Nesil bir işlemci
  • 8 GB RAM
  • 5 GB depolama alanı
  • ve Nvidia GeForce GTS450 ekran kartı

Gibi oldukça uygun bir sistemle bu oyunu çok rahat oynayabilirsiniz. Düşük bir bilgisayar sisteminiz dahi olsa bu simulator oyunu oynayarak hoş vakit geçirebilirsiniz. Ultimate Epic Battle Simulator ücretsiz indirmek için burada ki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Oyunu Steam oyun kütüphanesine kalıcı olarak eklemek için “Hesap Ekle” butonunu kullanmak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu