Mobil Teknoloji

Fortnite Oyunu Yüklü iPhone 11 20 Bin TL İlanla Satışa Çıktı

Apple ile Epic Games şirketi arasında ki anlaşmazlık sonucu iPhone telefonlara Fortnite Oyunu yüklenemiyor. Bunu değerlendirmek isteyenler Fortnite oyunu yüklü iPhone telefonları 20 TL fiyat ile sahibinden sitesinde satışa çıkardı.

Fortnite yuklu iPhone 11 turkiyede satisa cikti.

Mobil teknoloji alanında ilginç şeyler olmaya devam ediyor. Ticari anlaşmazlıklar bazı girişimcilerin önünü açıyor. Apple ile Epic Games arasında “App Store Kural İhlali” tartışması sonucu dünyanın en çok tutulan mobil oyunlarından olan Fortnite App Sotre mağazasından kaldırılmıştı. Bunu fırsat çevirmek isteyen girişimcilerse boş durmadı. eBay üzerinden Fortnite yüklü iPhone 11 modelini 10 bin dolar fiyat ile satışa çıkarmıştı.

Bu durumun bir örneğini ülkemizde yaşadık. Fortnite oyunu yüklü iPhone 11 akılı telefonu sahibinden de 20 bin TL fiyatla satışa çıktı. Apple şirketi kural ihlali gerekçesi ile oyunu resmi mağazası App Store’den kaldırdı. Daha sonra aynı gerekçeleri ileri süren Google da oyunu resmi uygulama mağazası Play Store’den kaldırdı.

Android Telefon Kullanıcıları Fortnite Oyunu Yükleyebiliyor

Her ne kadar Google Fortnite oyunu resmi uygulama mağazasından kaldırmış olsa da, Android telefon kullanıcıları .APK dosyasını indirip mobil oyunu telefonlarında oynayabiliyor. Ancak iPhone kullanıcıları için bu seçenek söz konusu değil. Fortnite oyunu yüklü iPhone telefonlar da değerlenmiş durumda.

20 bin TL ye Fortnite yuklu iPhone 11

eBay üzerinden Fortnite yüklü iPhone 11 modelinin 10 bin dolar üzerinden satışa çıkması ülkemizde de girişimci ruhlu vatandaşlarımızı harekete geçirdi. Sahibinden sitesi üzerinden 20 bin TL fiyat ile Fortnite yüklü iPhone 11 satışları belirlemeye başladı.

Ayrıca aynı e-ticaret sitesi üzerinden 9.871 TL fiyat ile Fortnite yüklü iPhone X modelleri satışa çıkmaya başladı. Türkiye de iPhone 11 fiyatı şuan için 7.999 TL fiyat ile satışta, iPhone X modelli ise 9.299 TL satış rakamlarını göz önüne alırsak telefonunda Fortnite oyunun yüklü olmasını isteyenler aradaki farkı vererek ilanda ki Fortnite yüklü iPhone telefonları tercih edebilir ancak ilanda sadece Fortnite yüklü olduğu bilgisinin yer aldığını da hemen belirtelim.

Tercih artık sizlere kalmış durumda sizde Fortnite yüklü iPhone fiyatları hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu