Mobil Teknoloji

Galaxy M41 Batarya Sürprizi

Samsung bir ilke daha imza atmaya hazırlanıyor. Orta segment olarak nitelendirilen fiyat/performans telefonu Galaxy M41 bataryası herkesi şaşırtacak gibi görünüyor.

Samsung orta segment sınıf için yeni telefonlarını bu sene tanıtacak. Tanıtımını yapacağı telefonlardan biri de Galaxy M41 modelli olacak. Galaxy M41 modelinin batarya kapasitesi ortaya çıktı. Galaxy M41 bataryası herkesi şaşırtacak derecede büyük olacak.

Akılı telefonların en büyük eksiği bir günü tamamlamayan batarya kapasiteleri kullanıcılar şarj cihazlarına bağımlı yaşıyor. Gün içerisinde şarjının bitmesini ve yarı yolda kalmak istemeyen kullanıcıların bir çoğu büyük bataryalı telefonlara yöneliyor. En azından bu yönde araştırmalar yapıyor.

Samsung Galaxy M41 Batarya Kapasitesinde Sınırları Zorlayacak

Samsung kullanıcıların batarya sorununu görmüş olmalı ki Galaxy M41 modelinde sınırları zorlayacak. Şuana kadar hiç bir telefonda görmediğimiz bir batarya kapasitesi ile karşımıza çıkacak. Galaxy M41 batarya kapasitesi 6.800 mAh olacak. Evet yanlış duymadınız Samsung akılı telefonlarda ki batarya sorunu kökten çözecek gibi görünüyor. Bu yıl tanıtılması beklenen Galaxy M41 tasarımı hakkında henüz bir bilgimiz yok. Ancak sızdırılan özellikler içerisinde en dikkat çekici olan hiç kuşku yok ki batarya kapasitesi. Elbette batarya kapasitesi bir tablet kadar olan Galaxy M41 tasarımı da merak konusu oluyor. Bakalım bu kadar büyük batarya nasıl bir tasarım ile gelecek hep beraber göreceğiz.

Dev Bataryalı Samsung Galaxy M31 İnceleme

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu