HABER

Google Task Mate İle Para Kazanma Dönemi Başlıyor

Google kullanıcıları Task Mate uygulaması ile gerçek para kazanma dönemini başlatıyor. Task Mate uygulaması ile verilen görevleri yerine getirenler gerçek anlamda para kazanabilecekler.

Google binlerce insana yeni bir iş alanı açmaya hazırlanıyor. Daha önce Google Anketler uygulaması ile anketleri dolduran kullanıcılara Google Play bakiyesi kazanma fırsatı veren teknoloji devi yeni bir projenin testlerini Hindistan da belli bir kullanıcı üzerinde deniyor. Bu proje başarılı olursa Google üzerinden gerçek para kazanma dönemi başlayacak.

Google Görevlerini Tamamla Para Kazan

Google Task Mate ile para kazanma donemi basliyor

Google Task Mate adını verdiği yeni projesine göre kullanıcılara çeşitli görevler verecek bu görevleri yapanlar gerçek anlamda para kazanacak. Paraları banka hesaplarına ya da dijital cüzdanlarına Google tarafından yatırılacak. Şuan için test aşamasında olan Task Mate uygulaması Hindistan da belli bir kullanıcı kitlesi tarafından test ediliyor. Başarılı olması durumunda tüm kullanıcıların para kazanması için hayata geçirilecek. Task Mate uygulaması ile verilen görevleri yerine getirenler para kazanabilecek. Google bu projede iki farklı görevi yerine getirmenizi isteyecek. Burada birincisi oturduğunuz yerden para kazanma olarak adlandırabileceğimiz “Sözlü kelime öbeği kaydetme” ya da ” İngilizce bir kelime grubunu yerel dile çevirme” görevini yerine getirdiğiniz de hesabınıza Google tarafından paranız yatırılacak.

google Task Mate uygulamasi ile kolay para kazanma

İkinci görev birincisinden biraz daha farklı olacak. Bu görevde sokağa çıkmanız gerekecek. Google sizden ” Bir mağaza ya da restoranın fotoğrafını” çekmenizi isteyecek. Tahmin edilen ikinci görevin maddi geliri birinci göreve göre daha yüksek olacak. Kullanıcılar görevi yapmadan önce ne kadar kazanacağını görebilecek ve buna göre görevi kabul edecek ya da kabul etmeyecek. Uygulama da toplam görev sayısını, toplam kullanıcı seviyesini görebileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TeknoKurdu TeknoKudu TeknoKurdu Teknokurdu Teknokurdu Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri