OYUN

GTA 5 Bitirmek İçin 726 Kişiyi Öldürmeniz Gerek

GTA 5 oyununu bitirmek için kaç kişiyi öldürmeniz gerekiyor ? İşte bu sorunun cevabını bir YouTuber kanalı verdi. Tek tek oyun boyunca kaç kişiyi öldürürseniz oyunu bitirebileceğinizi ortaya koydu. Oyunda ki üç ayrı karakter için tek terk öldürmeniz gereken kişi sayısını ortaya koydu. Sonuç olarak GTA 5 oyununu bitirmek için 726 kişiyi öldürmeniz gerekiyor.

En popüler oyunlar arasında yer alan GTA 5 hala gündemde ki yerini koruyor. Oyuncular GTA VI beklerken GTA 5 hala oyuncular arasında en çok oynan oyunlar arasında yerini alıyor. Peki oyunu bitirmek için kaç kişiyi öldürmek gerek. Merak ettiniz mi ? Merak edenleri için bir YouTuber kanalı hiç üşenmeden oyundaki üç karakter için ayrı ayrı kaç kişiyi öldürmek gerektiğini saydı ve 726 kişinin öldürülmesi gerektiğini ortaya koydu.

Sex-Positive Gamer adında ki YouTuber kanalı GTA 5 fanları için üşenmeden oyunu tam anlamıyla bitirmek için kaç kişiyi öldürmek gerektiğini ortaya koydu. GTA 5 bitirmek için minimum kaç kişiyi öldürmek gerekiyor ? 726 kişiyi öldürmeniz gerekiyor. Bu sayıya ulaşamazsanız oyunu bitirmek mümkün değil.

GTA 5 oyunu oynayanlar bilir. Oyunda her hangi bir suç işlemden oyunda vakit geçirmek oldukça zor. Oyunda ben her türlü kurala uyacağım, trafik kurallarına uyarak, hiç bir canlıya zarar vermeden oyunu oynayacağım diyenler için oyun daha da zorlaşacaktır. İşte GTA 5 oyununda tam olarak öldürmek zorunda olduğunuz kişi sayısını YouTuber kanalı sizin için ortaya koymuş.

GTA 5 726 Kişiyi Öldürmek Zorundasınız

GTA 5 oynayanlar oyunu bitirmek için kaç kişiyi öldürmek zorunda ? Bu sorunun cevabını merak ediyor musunuz ? Bu sorunun cevabı Sex-Positive Gamer YouTuber kanalı tarafından ortaya kondu.

GTA 5 bitirmek için kaç karakter öldürmek gerekiyor ? bu sorunun cevabı ortaya çıktı. GTA 5 bitirmek için 726 kişiyi öldürmeniz gerekiyor.

GTA 5 oyunu oynayanlar bilir. Oyunda Franklin, Trevor ve Michael adında üç karakter olduğunu bilir. Kanal oyunu baştan oynamaya başlamış ve bu üç karakterin oyun içinde ayrı ayrı kaç kişiyi öldürmek zorunda olduğunu ortaya koymuş. Ve sonuç olarak oyunun başından beri karakter bazında oyun sonuna kadar kaç kişiyi öldüreceğiniz ortaya çıktı. Buna göre oyunda ki karakterlerin oyun sonuna kadar öldüreceği kişi sayısı Franklin ile 295, 258 ile Trevor ve 172 ile de Michael. kişi öldürüyor. Ancak burada ki sayıları topladığımız zaman 725 yapıyor. Peki yazımızın başında GTA 5 oyununu bitirmek için 726 kişiyi öldürmeniz gerekiyor demiştik. O halde bu bir kişi farkı neden kaynaklanıyor. İşte bu sorunun cevabı aslında oyunun 2010 yılında ki hikayesinde gizli. Sizde 2010 yılında ki GTA 5 oyununu oynadınızsa “Devin Weston” karakterini hatırlayacaksınız. Peki bu karakterin nasıl öldürüldüğünü hatırladınız mı ? Hatırlamayanlar için hatırlatalım. Weston karakterini Franklin, Trevor ve Michael karakterleri beraber öldürüyordu. İşte sayımız tutu. Yani 725 artı Devin Weston karakterini topladığımız zaman oyunda toplam 726 kişinin öldürülmesi gerekiyor.

Sonuç olarak GTA 5 oyununu bitirmek için 726 kişiyi öldürmek zorundasınız. Bu sayıya ulaşmadan oyunu bitirme şansınız yok. Sizde GTA 5 oyununa yeni başladınız. Ve oyunu bitirmek için kaç kişiyi öldürmek zorunda olduğunuzu merak ediyorsanız bu cevap ortaya çıktı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu