OYUN

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak İlk Açıklama Geldi

GTA 6 Ne zaman çıkacak sorusunun cevabını bekleyen milyonlarca oyun sever var. Take-Two Interactive CEO’su Strauss Zelnick GTA 6 Ne zaman çıkacak sorusuna öyle bir cevap verdi ki oyuncular ikiye bölündü.

Milyonlarca oyuncu bir yılı aşkındır GTA 6 bekliyor. Oyunun ne zaman çıkacağı merak konusu olmuş durumda Take-Two Interactive bilindiği gibi Rockstar Games şirketinin çatı şirketi. Take-Two Interactive CEO’su Strauss Zelnick ise öyle bir açıklama da bulundu ki oyun dünyası resmen ikiye bölündü.

GTA 6 Cikis Tarihi
GTA 6 Çıkış Tarihi

ABD merkezli bir yatırım bankasının düzenlediği Konferans’a katılan CEO Strauss Zelnick GTA 6 çıkış tarihi hakkında açıklamalarda bulundu. GTA 5 bir efsaneye dönüşmesi ile birlikte oyuncuların gözü kulağı yapımcılardan gelecek haberde. Ancak şuana kadar şirket tarafından herhangi bir açıklama yapılmış değil. İlk defa GTA 6 ile ilgili remi bir açıklama Take-Two Interactive CEO’su Strauss Zelnick tarafından düzenlenen Konferans da verildi. Ancak gelen cevap pekte oyuncuları tatmin edecek türden değildi. Yine de açıklama sonrası milyonlarca GTA 6 hayranın ikiye bölündü.

GTA 6 Çıkış Tarihi Sorusuna Cevap Geldi

Oyuncuların bir yıldır beklediği GTA 6 çıkış tarihini Konferans moderatörü Take-Two Interactive CEO’su Strauss Zelnick sordu. Sorunun cevabını bekler bir hali görünen CEO soruya ilginç bir yanıt vererek adeta oyuncuları da ikiye böldü.

Soruya GTA 6 Çıkış Tarihini Rockstar Games tarafından duyurunun yapılacağını söyleyerek cevap verirken topu oyun şirketine atmış oldu. Bu cevap ise oyunun hayranlarını resmen ikiye böldü. Bir kısım oyuncular GTA 6 çıkış tarihi için daha çok var yorumunu yaparken. Bir kısım oyuncu ise bu açıklamanın GTA 6 çıkış tarihinin çok yakın olduğu anlamına geldiğini savundu. Oyunun çıkış tarihinin yakın olduğu için CEO’nun böyle bir açıklama yapma gereksinimi duyduğunu savundu. Oyuncuları ikiye bölen bu cevap çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgi vermiyor. Ne var ki GTA 6 var olduğunu bize gösteriyor. Ve Şirket oyuncuların GTA 6 için sabırsızlıkla beklediklerinin de farkında olduğunu gösterdi. Bu açıklamaya göre GTA 6 çıkış tarihi yakın mı ? Görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu