SİNEMA ve DİZİ

Haluk Bilginer Sıcak Kafa Dizisinden Ayrıldı

Netflix‘in merakla beklenen “Sıcak Kafa” adında ki dizi yayına başlamadan şok yaşadı. Başrol oyuncusu Haluk Bilginer diziden ayrıldı. Haluk Bilginer Sıcak Kafa Dizisinden Neden Ayrıldı ?

Netflix son zamanlarda üyelik aboneliklerine yaptığı zamlarla gündem oturmuşken dizi tarafında da sıcak gelişmeler yaşanıyor. Merakla beklenen “Sıcak kafalar” adında ki dizi yayına başlamadan şok yaşadı. Dizinin başrol oyuncusu Haluk Bilginer diziden ayrılma kararı aldı. Hayranları bu karara üzülürken Haluk Bilginer Sıcak Kafa dizisinden neden ayrıldı sorusu gündeme bomba gibi düştü.

Haluk Bilginer Sicak Kafa Dizisinden ayrildi
Haluk Bilginer Sıcak Kafa Dizisinden Ayrıldı.

Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dizi yayınlanmadan büyük bir merak uyandırmıştı. Haluk Bilginer aynı zamanda Netflix platformunun rakipleri arasına giren Exxen Platformunda Şeref Bey dizisinde yer alıyordu. Bilindiği gibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformu Netflix Türkiye’de rakip olmuştu. Usta oyuncu hem Netflix hem de Exxen platformlarında yer alıyordu.

Netflix taraflarında Sıcak Kafalar dizisinde yer alırken, Exxen tarafında Şeref Bey adında ki dizi de rol alacaktı. Haluk Bilginer son zamanlar da İnternet projelerinde yer alıyordu.

Osman Sonant, Gonca Vuslateri, Hazal Subaşı, Erdem Akakçe gibi oyuncuların yer aldığı “Sıcak Kafalar” dizisinden Haluk Bilginer’in neden ayrıldığı şuan için bilinmiyor. Ayrılış nedeni hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak Haluk Bilginer’in yerine dizi de oynayacak oyuncunun kim olduğu belli oldu.

Haluk Bilginer’in Yerine Sıcak Kafalarda Hakan Gerçek Rol Alacak

Netflix dizisi olarak çekimleri devam eden sıcak kafalar dizisinde Haluk Bilginer’in şok ayrılışı sonrası kimin yerine geleceği merak konusu olmuştu. İşte bu soru cevabını buldu. Bir çok ünlü yapımda yer alan Hakan Gerçek Sıcak Kafalar dizisinde rol alacak.

Hakan Gercek Sicak Kafa Dizisinde
Hakan Gerçek Sıcak Kafa Dizisi

Mert Baykal’ın yönetmenliğini yaptığı Sıcak Kafaların yayın tarihi şuan için bilinmiyor. Sıcak Kafalar dizisi Afşin Kum’un yazarlığını yaptığı aynı isimli eserinden diziye uyarlanıyor. Bildiğimiz Bilim Kurgu ve Zombi anlayışını Sıcak Kafa dizisi tamamen kıracak gibi görünüyor.

Hemen hatırlatalım Haluk Bilginer Sıcak Kafalar dizisinden ayrılmış olsa da Netflix ekranlarında yayınlanan Uysallar adında ki dizi de yer alacak. Şuan için ne yapımcı firma nede Haluk Bilginer ayrılık hakkında resmi bir açıklama da bulunmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu