SİNEMA ve DİZİ

Hasan Can Kaya Exxen Platformuna Can Verdi

Exxen platformunu tek başına ayakta tutan adeta can veren Hasan Can Kaya Konuşanlar programı Exxen platformunda en çok izlenen yapım oldu.

Konuşanlar Programı Exxen platformuna adeta can verirken , Hasan Can Kaya kullanıcılardan da tepki aldı. 2020 yılında YouTube platformunda yıldız olan Hasan Can Kaya platform değiştirerek Acun Ilıcalının Exxen adında ki dijital platformuna geçiş yapmıştı. Elbette bu geçiş kullanıcıların bir çoğundan tepki almasına neden oldu. YouTube platformunda ücretsiz olarak izledikleri programın ücretli olarak Exxen platformuna taşınmasını eleştirdiler.

Her ne kadar eleştiri de alsa Konuşanlar” gösterdiği performansla adeta Exxen platformunu kurtaran komedyen olarak ön plana çıkmaya devam ediyor. Exxen platformunun son yirmi gün içinde 50 bin abone kazandırdığı söyleniyor. Bu ne kadar doğrudur bilinmez. Ancak Hasan Can Kaya Konuşanlar Programı ile Exxen ekranlarında da parlayan yıldız olmaya devam ediyor.

Exxen’de En Çok İzlenen Konuşanlar

Hasan Can Kaya Exxeni Ayakta Tutuyor

Acun Ilıcalı tarafından bu yıl içinde kurulan ve yayın hayatına başlayan Exxen dijital platformun en çok izlenen yapımı Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programı oldu. Bu yükselişte hiç kuşku yok ki yeni projelerin duyurulması ve YouTube kanallında Konuşanlar programının kısa özetlerinin yayınlanması diyebiliriz.

Her ne olursa olsun 2020 yılında yıldızı parlayan Hasan Can Kaya Exxen platformunda da başarılarına devam ediyor görünüyor. 2020 yılında YouTube milyonlarca aboneye sahip olan komedyen bir çok üniversitenin ” en iyi komedyen” dalında ve ” en iyi talk show” dalında birincilik ödüllerine sahip olmuştu. 2021 yılında da Hasan Can Kaya’nın yıldızı parlamaya ve başarılarına devam edecek gibi görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu