NASIL YAPILIR

Herkesten Silinen WhatsApp Mesajları Nasıl Okunur

WhatsApp anlık mesajlaşma uygulamasını kullanmayan var mıdır ? Eminiz hayır cevabını vereceksiniz. Peki WhatsApp uygulamasında sıkça kullanılan herkesten sil uygulaması ile silinen mesajları okumak ister misiniz diye sorsak bu soruya ne cevap verirdiniz. Evet WhatsApp uygulamasında herkesten silinen mesajları okuma uygulamasını sizlere tanıtmak istedik.

WhatsApp karşı tarafın sildiği mesajları geri getirme nasıl oluyor merak ediyor musunuz ? Sizde size yazan arkadaşınız size yazdığı mesajı siz okumadan sildi diyelim. Ama siz içten içe ne yazdığını merak ediyorsunuz ve bunun nasıl yapılacağını mı araştırıyorsunuz o halde doğru yerdesiniz. Bu makalemizde WhatsApp herkesten SİLİNEN mesajları görme nasıl oluyor gelin birlikte bakalım.

Herkesten Silinen WhatsApp Mesajlarini Okumak

WhatsApp her geçen gün kendini geliştiren bir mesajlaşma uygulaması, bu özelliği ile milyonlarca insan tarafından kullanılıyor. Anlık olarak mesaj gönderdiğimiz, video gönderdiğimiz resimlerimizi paylaştığımız ve WhatsApp durum paylaşımları yaptığımız uygulama bu gelişimine yeni özellikler getirmeye devam ediyor. Bu özelliklerden biri de “WhatsApp Herkesten Sil” özelliği ile gönderilen mesajları karşı taraf görmeden silinmesi ancak bu özellik bazı kullanıcıları pekte memnun etmiyor. Çünkü karşı tarafın sildiği mesajları görmek istiyorlar. Ve araştırma yapmaya başlıyorlar. İşte bu kullanıcı kitlesinin ilgisini çekecek bir makale hazırladık.

WhatsApp Karşı Tarafın Sildiği Mesajları Nasıl Görürüm

WhatsApp uygulamasında karşı tarafın sildiği mesajı görürüm sorusun cevabını size basit bir Android uygulama ile cevap vereceğiz. Bu makalede bahsedeceğimiz “Android Notification Log” uygulamasını duydunuz mu ? Duymadınız ise makaleyi okumaya devam edin oldukça ilginizi çekecek bu Android program sizin WhatsApp karşı tarafın sildiği mesajları görmenizi sağlayacak olan program dersek sanırız ilginiz biraz daha artacaktır. Ne yazık ki bu program sadece Android platformu için geçerli iOS telefon kullananlar maalesef bu uygulamadan faydalanamıyor.

WhatsApp da Karşı Tarafın Sildiği Mesjıları Nasıl Okurum

WhatsApp karsi tarafin sildigi mesajlari okumak

Android Notifaction Log uygulaması küçük boyutu ile telefonunuza kurduktan sonra size gelen bildirimleri kayıt altına alıyor. Böylece WhatsApp üzerinden size ve sonradan silinen tüm mesajları okumanıza olanak sağlıyor. Yapmanız gereken uygulamayı telefona kurduktan sonra “Browse notifacations” butonuna basmak. İkinci adım olarak Browse sekmesi üzerinden size yazılan ve daha sonra silinen WhatsApp mesajlarınızı görebiliyorsunuz. Silinen mesajlar ” This massage was deleted” başlığı altında listeleniyor.

WhatsApp Silinen Mesajlari Okuma uygulamasi teknokurdu

WhatsApp silinen mesajları okumak işte bu kadar basit. Google Play üzerinden indirebileceğiniz bu küçük uygulama sayesinde silinen WhatsApp mesajlarını okuyabileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TeknoKurdu TeknoKudu TeknoKurdu Teknokurdu Teknokurdu Teknoloji Haber Teknoloji Android Xiaomi Android Telefonlar