SİNEMA ve DİZİ

Hülya Avşar’ın Yüz Filtresine Sosyal Medyadan Komik Yorumlar

Masumiyet dizisi milyonları ekran başına toplamaya devam ediyor. Hülya Avşar da uzun bir süreden sonra Masumiyet dizisinde rol aldı. Hülya Avşar Masumiyet dizisinde rol almasıyla birlikte sosyal medyanın diline düştü.

Masumiyet dizisinde Hülya Avşar’a uygulanan filtre sosyal medyada alay konusu oldu. Masumiyet dizisinin 6. bölümünde Hülya Avşar’ın yüz hataları izleyicinin dikkatinden kaçmadı. Acemice uygulanan yüz filtresi sosyal medyada alay konusu oldu. Yüzlerce kişi Twitter hesabından Hülya Avşar’ın yüz filtresini tiye alan mesajlar attı. Uzun süredir ekranlardan uzak olan usta oyuncu Fox TV ekranlarında yayınlanan Masumiyet dizisinde rol aldı. Ne var ki rol aldığına alacağına pişman oldu dersek yanlış olmayacak. Ünlü oyuncu Hülya Avşar’a özel olarak uygulanan yüz filtresi o kadar acemi şekilde yapılmıştı ki sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı.

hulya avsar yuz filtresi
Hülya Avşar Yüz Filtresi

Masumiyet dizisi Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi ünlü oyuncuların rol aldığı Aşk temalı geleneksel bir Türk dizisi olarak milyonları ekran başına toplamayı başarıyor. Ne var ki uzun süre sonra ekranlara dönen Hülya Avşar dizide acemiliğin kurbanı oldu. Hülya Avşar dizide ki oyunculuğu ya da rolü ile değil yüzüne uygulanan filtre ile gündeme bomba gibi düştü. Hülya Avşar’a öyle bir yüz filtresi yapılmıştı ki oyuncunun yüzü tamamen bozulmuştu. Hülya Avşar’ın yüz hatları neredeyse tamamen kaybolmuştu.

Durum böyle olunca her dizide detayları gözden kaçırmayan izleyici Masumiyet dizisinin son bölümünde Hülya Avşar‘ın yüz hatlarının neredeyse yok olduğu acemi yüz filtresi sosyal medyanın diline düştü. Özelikle Twitter hesabından eğlenceli paylaşımlar yapılmaya başlandı.

Sosyal Medyada Hülya Avşar Yüz Filtresi Paylaşımları

Masumiyet dizisinde uzun süre sonra rol alan ve acemice uygulanan yüz filtresinin kurbanı olan usta oyuncu hakkında sosyal medya da özellikle Twitter da oldukça eğlenceli ve komik paylaşımlar yapıldı.

Usta oyuncu sosyal medyada yüzüne uygulanan yüz filtresi hakkında yapılan komik yorumlara kızmak yerine olgunluğunu göstererek “Bende aynı fikirdeyim” yorumu yaptı. Buda herkese kolay kolay Hülya Avşar olunmadığını bir kez daha gösterdi. İşte sosyal medyada Hülya Avşar yüz filtresi hakkında yapılan yorumlarından bazıları

Hulya Asvar Efsaneler olemez sekil degistirir
Hulya asvar mimikleri mutis
Hulya Avsar guzelik modu
Hulya Avsar Sirlar dunyasina yolculuk

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu