SOSYAL MEDYA

Instagram Gizli Hesapları Görme Yöntemleri

Instagramda gizli hesapları nasıl görürüm Instagram gizli hesapları görme yöntemleri Instagram’da gizli hesapları görmek gibi bir çok soru geliyor. Instagram son yılların en popüler sosyal medya platformu insanların kendi özelinde paylaşım yaptığı gibi herkese açık paylaşımların yapıldığı ve kişilerin birbirini takip ederek bu paylaşımları görebildiği bir platform.

Instagram gizli hesapları görmek konusu epeyce tartışılan araştırılan araştırma sonucunda da sonuç alamadığımız bir konu olarak karşımıza çıkıyor Instagram ilk açıldığı zaman gizli hesapları bir şekilde görebiliyorduk bazen masa üstü uygulamalarda ki açıktan bazen Instagram mobil uygulamada ki bir açıktan yararlanarak kişilerin gizli Instagram hesaplarını görme ihtimalli vardı ancak zaman içinde Instagram yazılım olarak kişilerin özelliğini koruma anlamında o kadar gelişti ki artık bu yazılım açıklarını bulmak ve buradan faydalanarak kişilerin gizli hesaplarını görmek imkansız artık imkansız gibi bir şey oldu.

Instagram gizli hesaplari gorme yontemleri

Instagram da topluluk kuralları adı altında insanların kişisel gizlik haklarını koruma yolunda Instagram gizli hesap özelliğini sosyal medya platformuna ekledi Instagramda paylaşım yapan insanlar kişisel tercih olarak paylaşımlarını kendi belirledikleri kişiler dışında başkaların görmelerine mani olmak için ınstagram gizli hesap özelliğini kullanıyor ve platform buna saygı duyuyor diğer kullanıcılarında insanların kişisel gizlilik kararlarına saygı duymalarını istiyor. Instagram da gizlilik korumasını aktif ettiğiniz anda paylaşımlarınız ve hikayelerinizi diğer insanların görmesinin tek yolu siz takip etmektir bunun dışında elbette başka yolları arayan insanlar yok mu var çeşitli sebeplerden dolayı bazı gizli hesapları takip etmek onları görmek isteyen insanlar google aramalarında o siteden bu sitye gidebiliyor tabii bazı uyanık sitelerde ” Instagram gizli hesapları görme hilesi” başlıklarını atabiliyor çünkü oldukça aranan bir özelik peki biz neden bu yazıyı yazdık Google aramalarında Instagram gizli hesapları görme diye arayan arkadaşlar şunu belirtmek isteriz ki böyle bir şey yok boşuna vakit kaybı yaşamayın.

Instagram’da kapalı hesapları görme gibi şeyler büyük ihtimalle Instagramın ilk zamanlarında ki bir takım yazılım açıklarından faydalanarak yapılan şeylerin tekrar verilmesidir ve işe yaramadığını sizde göreceksiniz. Ayrıca bir kişi hesabını kapatmak ve paylaşımlarını gizlemek istiyorsa kişinin bu kararına saygı duymak ve zorlamamak gerekir Instagram da gizli hesabı görmeyi çok istiyorsanız o kişiyi takip etmeyi seçebilirsiniz bunun dışında yanlış yollara sapmak ve hem karşı tarafın gizlilik kararına müdahale etmek hemde kendi başınızı belaya sokmaya gerek yok diye düşünüyoruz.

Instagram’da Gizli Hesapları Görme Uygulaması

Arkadaşlar Google Play Store’de yada İnternet sitelerinde gördüğünüz Instagram da gizli hesapları görme uygulaması adında ki uygulamalar işe yaramaz sadece sizi kandırmaya yönelik reklam amaçlı uygulamaları Play Store yahu başka İnternet sitelerinde indirdiğiniz zaman hayal kırıklığı yaşamakla kalmayabilir kendi hesaplarınızı da bir başkasının kontrolüne vermiş olama ihtimaliniz var. Bir başkasının Instagram Gizli Hesabını görmek isterken kendi telefonunuzda ki bilgilerin özel video resim vs gibi size ait olan şeylerin bir başkasının eline geçme ihtimalini göz ardı etmeyin bu uygulamaların çoğu ya reklam amaçlı olarak piyasaya çıkıyor yada farklı amaçlarla üçüncü parti uygulamalarda trojen yahut virüs olabiliyor.

Instagram da Gizli Hesapları görme uygulaması diye bir şey yoktur. En güzel yöntem görmek istediğiniz paylaşımları hikayeleri o kişiyi takip ederek yapabilirsiniz. Instagram da gizli hesapları görmek konusu hakkında görüşlerinizi bizimle yorumlar kısımından paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TeknoKurdu TeknoKudu TeknoKurdu Teknokurdu Teknokurdu Teknoloji Haber Teknoloji Android Xiaomi Android Telefonlar