NASIL YAPILIR

Instagram Hikaye ( Story ) İndirme İşlemi Nasıl Yapılır

Son zamanların en popüler sosyal medya platformlarından biri haline gelen Instagram en beğenilen özeliklerinden biri de hiç kuşku yok ki hikayeler bölümü binlerce insan Instagram üzerinden hikayeler paylaşıyor. 24 saat içinde kaybolan Instagram hikayeler nasıl indirilir ? sorusu ise sıkça sorulan sorular arasına girmeyi başardı. Instagram hikayeler ( story) nasıl indirilir? sorusunun cevabını merak edenler için nasıl yapılır bölümünde açıklama getirdik.

Instagram-Hikayeler-Nasil-Indirilir
Instagram-Hikayeler-Nasil-Indirilir

Instagram sosyal medya kullanıcılarının son zamanlarda en çok merak ettiği konulardan biri de Instagram hikayeler nasıl indirilir ? bu sorunun cevabını arayan bir çok kullanıcı maalesef kötü niyetli kişilerin kurbanı olabiliyor ve Instagram şifresini ve kullanıcı adını kaybedebiliyor. Bunun için bu kötü niyetli yazılımlardan ve İnternet sayfalarından uzak durmanız gerekiyor. Peki çok ilginizi çeken Instagram hikayesini nasıl indirebilirsiniz. Bunun için güvenilir programlar kullanmanız ve kaynağı belli olmayan her yerde kaşınıza çıkan Instagram hikaye indir adı altında sizlerin şifresini ve kullanıcı adını çalmaya yönelik sitelerden uzak durmanız da fayda var. Bu tür sitelerin ve kaynağı belli olmayan uygulamalar Instagram hikaye indirmek isterken kendi hesabınızı kaybetmenize neden olabilir. Bizde bu nasıl yapılır bölümünde sizlere Instagram hikaye indirebileceğiniz uygulamalarına yer verdik. Bu uygulamaları kullanarak Instagram hikayelerini indirebilirsiniz.

Instagram Story Saver Android Uygulaması

Öncelikle Android telefonlarda Instagram hikaye indirme uygulaması Story Saver uygulamasını sizlere tavsiye ederiz. Bu uygulama yıllardır Google Play üzerinden ücretsiz olarak verilmektedir. Android telefon kullanıcıları bu uygulamayı kullanarak kolaylıkla Instagram hikayelerini kolayca indirebilir.

Android-Instagram-Hikaye-Indirme-Uygulamasi
Android-Instagram-Hikaye-Indirme-Uygulamasi

Uygulama sizden Instagram hesabınıza giriş yapmanızı istiyor. Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra isterseniz ana sayfanızda görünen kişilerin hikayesini isterseniz arama bölümünden hikayesini indirmek istediğiniz kişiyi aratarak hikaye indirme işlemi yapabiliyorsunuz.

iOS Telefonlarda Instagram Hikaye İndirme Uygulaması iStory

Android telefonlarda olduğu gibi iOS işletim istemi kullanan iPhone cihazlarda da Instagram hikaye indirme için iStory uygulamasını kullanabilirsiniz. iOS cihazlar için Instagram hikaye indirme uygulaması bulmak oldukça zor çünkü nedeni Apple bu uygulamalara onay vermiyor. Onay verdiği uygulamalar arasında yer alan iStory uygulaması yer alıyor.

iOS telefonlar icin Instagram hikaye inidrme uygulamas

Kullanımı oldukça basit olan iStory uygulaması doğrudan hikayeleri indirmenize izin vermiyor. Hikayeleri gizlice tam ekran olarak görmenize ve tam ekranken ekran görüntüsü almanıza sağlıyor.

Instagram hikaye indirme uygulamaları ne kadar güvenli sorusunun cevabını vermek çok zor. Bu tür uygulamaların güvenliği hep tartışma konusu olmuştur. Ancak size tavsiyemiz çok yorum alan puanı yüksek uygulamaları tercih etmeniz olacaktır. Ayrıca uygulamayı kullanıp hikayeleri indirdikten sonra Instagram hesabınızın şifrenizi güvenlik açısından değiştirmeniz faydalı olacaktır. Size Instagram Story indirme uygulamaları hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu