NASIL YAPILIR

Instagram Hikayelere Gizlice Bakma Yöntemleri

Instagram Hikayeler özelliği en çok beğenilen özelliklerden Instagram hikayelerde gizli şekilde gezinmek bakmak hata indirmek ister misin o halde doğru adrestesin.

Instagrma hikayeler en çok beğenilen özelliklerden bir kullanıcının hikayeler bölümünde paylaştığı hikayelere baktığınız zaman paylaşan kişi sizin hikayelerine baktığını görebiliyor. Peki biz gizli şekilde hikayeleri görmek istiyoruz. Hata hikayelerde paylaşılanları indirmek istiyoruz.

Instegram hikayelere gizlice bakma yöntemleri

Bir çok kişi belli kişilerin Instagram Hikayeler bölümüne bakmak istiyor. Ancak hikayeler bölümüne baktığının görünmesini istemiyor. İşte bu yüzdendir. Bir çok insan Instagram hikayeler bölümüne nasıl gizli şekilde bakabilirim araştırmasına giriyor.

Instagram Hikayeler Bölümüne Gizli Bakmak

Birçoğunuz ya kim gizlenerek Instagram hikayelerine bakmak ister ki diyebilir. Kim neden niçin gizli şekilde Instagram hikayeler bölümüne bakmak ister bilemeyiz. Bir çok insanın geçerli geçersiz bir çok sebebi olabilir. Bizim amacımız insanların neden gizli şekilde kişilerin Instagram hikayelerine bakmak istediğini sorgulamak değil çözüm yollarını göstermek bu çözüm yollarında biri de Stories Watch İnternet sitesi sayesinde bunu çok basit şekilde yapabilirsiniz.

instagram hikayelerine gizli bakmak

Stories Watch sitesine giriş yaptıktan sonra yukarıda ki resimde gibi bakmak istediğiniz kişinin Instegram kullanıcı adını giriyoruz. Ve site size bu kullanıcı adına sahip Instegram kullanıcılarını listeleyecek. Instegram kullanıcıları profil resimli olarak listelendiği için yanlış hesaba girmek gibi bir durum söz konusu olmuyor.

Instegram hikayelerine bakmak istediğiniz profili bulduktan sonra kişinin üzerine tıklayın. Ve hepsi bu kadar artık profiline tıkladığınız kişinin 24 Saat içinde paylaştığı hikayeleri görebilecek ve oynat butonuna basarak hikayeleri izleyebileceksiniz.

Burada ki püf nokta bakmak istediğiniz kişinin profili gizli hesap olmamalı. Gizli hesaplara bu yöntemle bakamazsınız.

Instagram ve Facebook Hikaylerine Müzik Ekleme Nasıl Yapılır?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu