Mobil Teknoloji

iPhone 12 Serisi Telefonların Ne Zaman Çıkacağı ve Fiyatları Belli Oldu

Teknoloji tutkunlarının merakla beklediği iPhone 12 serisi telefonların çıkış tarihi ve fiyatları belli oldu. iPhone 12 Max Pro ve iPhone 12 Mini modelleri ile birlikte 4 farklı iPhone 12 modelinin piyasaya çıkması bekleniyor.

iPhone 12 Serisi Cikis Tarihleri Belli Oldu

Uzun süredir teknoloji tutkunlarının merakla beklediği iPhone 12 serisi telefonlar üretimdeki aksilikler ve Corona Virüs salgınından dolayı tanıtım tarihi bile ertelenmişti. Yeni gelen teknoloji haberlerine göre Apple şirketi bu yıl içinde tanıtımını yapacağı 4 farklı iPhone modelin çıkış tarihleri farklı olacak.

Tanıtım tarihini Corona Virüs salgınını nedeni ile geciktiren Apple şirketi hala aksilik yaşıyor gibi görünüyor. Gelen haberlere göre Apple şirketi çıkaracağı modelleri farklı tarih aralıklarda piyasaya çıkaracak ve çıkış tarihleri ve fiyatları belli oldu.

iPhone 12 Serisi Çıkış Tarihi ve Fiyatları

Apple şirketinin bu yıl çıkaracağı iPhone 12 serisi telefon modellerinin çıkış tarihi ve fiyatları belli oldu. 6.1 inç büyüklüğünde olacak olan iPhone 12 modelinin çıkış tarihi 23 Ekim olarak belirlenirken fiyatı da 799 Dolar olarak satışa sunulacak.

iOS 14 Güncellemesiyle Aşırı Pil Tüketimi Yaşandığını Apple Doğruladı

6.1 inç büyüklüğünde olan iPhone 12 Pro modelinin çıkış tarihi 23 Ekim de ve fiyatı da 999 Dolara olarak belirlenmiş durumda, bu yıl içinde iPhone 12 serisinin en küçük modeli olacak olan iPhone 12 mini modeli 13-14 Kasım tarihleri arasında piyasaya çıkacak ve fiyatı da 699 Dolar olarak belirlenmiş oldu. Ve ailenin en büyük ekranlı telefonu 6.7 inç büyüklüğünde ki iPhone Pro Max modelli 20-21 Kasım tarihinde 1099 Dolar fiyatı ile piyasaya çıkmış olacak.

iPhone 12 serisi fiyatlari belli oldu

Apple şirketi akılı telefon piyasasında en büyük oyunculardan biri olarak biliniyor. Ancak bu kadar büyük bir firma bile Corona Virüs salgınına yenik düştü ve üretim bandında sıkıntılar yaşadı. Normal olarak çoktan iPhone 12 serisinin piyasada olması gerekiyordu. Fakat 4 farklı iPhone 12 modeli farklı tarihlerde piyasaya çıkmış olacak.

Bu yıl içinde Apple tarafında bir ilk de bizi bekliyor. iPhone 12 Mini modeli piyasaya çıkmış olacak. iPhone 12 Mini modelini görmek için biraz daha bekleyeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu