Mobil Uygulamalar

iPhone Telefonu Android Yapan Uygulama

Mobil cihaz pazarında en eski tartışma hiç kuşku yok ki Android telefon mu ? Yoksa iPhone telefon mu ? sorusudur. Bu soruya her kullanıcı kendi kullandığı telefon üzerinden yorum yapar tercihini ona göre belirler. İşte bu tartışmada Samsung bir adım öne geçme adına iPhone telefonları Android yapan iTest uygulamasını iPhone kullanıcılarına sundu.

Yıllardır süregelen tartışmalarda iPhone mu Android mi ? sorusu mobil tarafta tartışıladursun. Samsun iPhone kullanıcılarına adeta bizde bakın neler var ? dercesine iTest uygulamasını iPhone kullananlara açtı. Peki bu uygulamayla ne oluyor ? Uygulama iPhone kullananlara Android işletim sisteminde neler oluyor görme imkanı sunuyor. Şuan için tam yeterli olmasa da güzel çalışıyor diyebiliriz. Uygulama Web tabanlı olarak çalışıyor. Yıllardır iPhone telefon kullanmış olanlara Android tarafında ki gelişmeleri görme imkanı veriyor. iPhone telefonlara sanal olarak One UI deneyimi sunması açısından güzel.

Samsung iPhone telefon kullanan kullanıcıları, Android özellikle Galaxy telefon kullandırmaya özendirmek adına pek görülmemiş bir uygulamayı başlattı. Bu uygulama sayesinde Samsung iPhone kullananları Galaxy serisine çekmeyi hedefliyor. Bu yöntem ne kadar tutar bilinmez. Ancak Samsung ilk defa iPhone kullanıcılarına kısıtlıda olsa Galaxy telefonlarda ki One UI deneyimini sunuyor. iPhone kullanıcıları Web tabanlı uygulama ile Samsung Galaxy telefonların kullandığı One UI ara yüzünde neler var ? görebiliyorlar. Galaxy Store ziyaret edebiliyor. Android Uygulamaların ön izleme sürümlerine bakabiliyorlar.

iPhone Telefonlarda Android Deneyimi Sunan iTest Nasıl Görünüyor ?

iPhone telefonları Android yapma iTest

Samsung tarafından iPhone telefon kullanıcılarına sunulan iTest en güzel tarafı bildirimler tarafında sanırız. Web tabanlı olarak çalışan iTest uygulamasını çalıştırdığınız zaman Samsung size bir takım sahte bildirimler gönderiyor. Bu bildirimler sayesinde Android telefonların nasıl çalıştığını iPhone kullanıcıları görebiliyor. Samsung tarafından gönderilen bildirimler. iPhone bildirimleri ile birleştiği zaman kafanız biraz karışabilir. Ancak hiç Android telefon deneyimiz olmadıysa bu uygulama ilerde Android telefona geçerseniz Android dünyası size neler sunacak göstermesi acısından güzel. Aslında burada ki amaç iPhone kullanan tüketicilerin Samsung Galaxy telefon alırsam bana ne verecek ? sorusuna cevap niteliği taşıyor. Bir gün Samsung Galaxy telefonlara geçerseniz nelerle karşılaşacağınızı gösteriyor.

iPhone telefonunuzda sizde Android deneyimini yaşamak istiyorsanız. Burada ki bağlantıyı tıklayarak. İnternet sitesine gidebilir. iPhone 7 ve üzeri cihazınızda kameranızı açın ve QR kodunu okutarak. Android deneyimi yaşamaya başlayabilirsiniz. Samsung tarafından başlatılan iTest uygulaması bakalım iPhone kullanıcılarını Android tarafına özellikle Samsung modellere çekebilecek mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu