Mobil Teknoloji

İşte Sıra Dışı Tasarımıyla Samsung Galaxy A82 5G Görüntüleri

Samsung Android telefon dünyasına bambaşka sıra dışı bir tasarım örneği ile Samsung Galaxy A82 5G modelli ile geliyor.

Samsung markası android telefon pazarında her ne kadar popüler olmasa da halen satış rakamlarına göre liderliği korumayı başarıyor. ABD ve Google ambargosuna uğramadan önce Huawei markasının gerisinde kalsa da hala orta ve alt seviye telefon satışlarında liderliğini sürdürüyor. Akılı telefon pazarı artık eskisi gibi değil, rekabet olabildiğince artmış durumda Çinli teknoloji şirketlerinin piyasaya girmesi bu durumu daha da artırdı. Artık akılı telefon üreticileri donanım teknolojine önem verdikleri kadar tasarıma da önem veriyorlar. Samsung bu durumu Galaxy A80 modelli ile kavramıştı. 360 derece dönebilen kamara sistemi ile akılı telefonuna farklı bir soluk getiren. Katlanabilir teknolojisini geliştiren şirket bu kez daha farklı bir tasarım ile karşımıza çıkıyor.

Galaxy A82 sira disi tasirimini gostern ekran goruntuleri

Samsung Galaxy A82 5G modeli iki yönlü kaydırılabilen bir tasarım ile karşımıza çıkacak. Şirket böylece tasarım konusunda da rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi planlıyor. Galaxy A80 modelinin devamı niteliğin de olacak Galaxy A82 modelinin tasarım çizgilerini Patent ve Ticari Marka Ofisi’ne yaptığı başvuruda görüyoruz. Galaxy A82 ekranı aşağı ve yukarı doğru kaydırılabilir bir teknoloji kullanıyor.

Galaxy A82 Kaydırılabilir Ekranla Geliyor

Samsung yeni modeli Galaxy A82 modelinde tamamen farklı ve sıra dışı bir tasarım ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Telefonun üst ekranı aşağı ve yukarı doğru kaydırılabiliyor. Kaydırılan ekranın altından ise üst tarafta ön kamara bizi karşılarken yukarı doğru kaydırılan ekranın altından AKG imzasını taşıyan oldukça güçlü bir hoparlör çıkıyor.

Galaxy A82 Kaydirilabilir Ekran Teknoloji

Tasarımı incelediğimiz de yeni modelde ekran üzerinde diğer modellerde görmeye alışık olmadığımız çentikli bir kamera bulunmuyor. Araka tarafta ise üçlü kamera dizilişi yer alıyor. Kameraları ise LED Flaş ve lazer otofokus sensörü yer alıyor

Samsung Galaxy A82 Tasrim goruntuleri

Peki Samsung bu sıra dışı tasarıma sahip Galaxy A82 modellini ne zaman tanıtacak ? Gelen haberlere göre bu sıra dışı tasarıma sahip Samsung Galaxy A82 2021 yılı içinde tanıtımı yapılacak. Telefonun diğer teknik özellikleri hakkında henüz net bir bilgiye sahip değiliz. Ancak modelin orta ve üst seviye teknik özeliklere sahip olması bekleniyor. Peki Size göre Samsung kaydırılabilir ekran teknoloji nasıl olmuş ? Görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu