SİNEMA ve DİZİ

Kaliteli Ücretsiz Film İndirme Siteleri

Daha önce dizi tutkunları için en iyi dizi indirme sitelerini sizlerle paylaşmıştık. Bu kez karşınıza kaliteli ücretsiz film indirme sitlerini paylaşıyoruz.

Film izlemeyi seviyorsanız. Ve filmleri indirerek izlemekten hoşlanıyorsanız bu makalemiz eminiz çok işinize yarayacaktır. Film izlemek hemen hemen hepimizin vazgeçilmez tutkusu. Ancak İnternet üzerinden film izlemek bazen zevk olmaktan çıkıp bir çile olabiliyor. İnternet hızının yavaş olması araya reklamların girmesi gibi olaylar da araya girince İnternet üzerinden film izlemek zevk olmaktan çıkıp çile oluyor.

Kaliteli Ucretsiz Film Indirme Sitleri

Bu gibi durumlarda yapacağımız şey film indirip izlemek son çare olarak görünüyor. Peki ama nereden kaliteli film indirme sitesi bulabilirim sorusu akılara geliyor. Bir çok film indirme sitesi olmasına rağmen kaliteli ve yüksek çözünürlükte film indirme sitesi bulmak neredeyse samanlıkta iğne aramaya dönebiliyor. İşte bu nokta da sizlere kaliteli film indirme siteleri listemizi yayınlamaya karar verdik. Filmleri indirerek izlemek isteyen takipçilerimiz için faydalı olacağına inandığımız bu konu umarız sizlerin de beğenisini kazanacaktır.

Internet Archive Film İndirme Sitesi

Internet Archive Film Indirme Sitesi

Ücretsiz film indirme siteleri listemizin başında ilk sırada Internet Archive geliyor. 25 yıldır yayın hayatında olan site sadece film indirmek için değil ücretsiz kitap, müzik indirmek içinde faydalanabileceğiniz bir site. Bir çok film indirme tutkunu Internet Archive sitesini bilir. Ancak ilk defa film indirme merakı duyanlar ilk defa bu sitenin adını duymuş olabilir.

Internet Archive sitesinden kaliteli her türlü film indirme imkanınız bulunuyor. Güncel filmler dışında eski filmlere merakınız varsa Internet Archive tam size göre bir site diyebiliriz. Hem mobil cihazlardan hem bilgisayarınızdan girerek zevkinize göre filmleri çok rahat şekilde indirebilirsiniz.

Open Culture Film İndirme Sitesi

Open Culture Film Indirme Sitesi

Site de toplamda 1.250 film bulunuyor. Eski kültür sanat filmlerini barındıran site kaliteli film indirme siteleri listemizde yer alıyor. Sitede ki filmler İngilizce olarak yer alıyor. Sitede ki filmler aynı zaman da YouTube üzerinden de yayınlanıyor. İngilizce olarak film izlemek isteyenler ya da alt yazılı film izlemek isteyenler bu sitede ki filmleri indirip alt yazılarını bularak filmlere ekleyebilir.

Classic Cinema Online Film İndirme Sitesi

Classic Cinema Online Film Indirme Sitesi

Bu sitemiz daha çok eski batı filmleri yani kovboy filmlerini ve korku filmlerini izleyicilerine sunuyor. Sizde eski kovboy filmleri ve korku filmlerinden hoşlanıyorsanız. Classic Cinema Online sitesi tam size göre diyebiliriz. Bu sitemiz de bazı filmlerini YouTube üzerinden izleyiciye sunuyor. Bu filmleri bir eklenti yardımı ile indirebilir. Alt yazılarını bularak film arşivinizi genişletebilirsiniz.

Sony LIV Film İndirme Sitesi

Sony LIV Film Indirme Sitesi

Hindistan Filmlerini seviyor musunuz ? O halde Sony LIV sitesi tam size göre bir film indirme sitesi diyebiliriz. İçerisinde bir çok Hindistan filmi ve dizisi yer alan site aynı zamanda özel içerikler de sunuyor. Siteden film indirmek için üyelik oluşturmanız gerekiyor. Üyelik oluşturduktan sonra özel içerikler dışında ki film ve dizileri indirebiliyorsunuz. Bazı film ve dizileri ise özel içerik olarak veren site özel içerikleri indirebilmeniz için ücretli üyelik istiyor. Ancak ücretli üyelik oluşturmadan da bir çok kaliteli Hindistan filmini indirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Retrovision  Film İndirme Sitesi

Retrovision Film Indirme Sitesi

Klasik ABD yapımı filmleri seviyorsanız Retrovision  sitesi tam size göre bir film indirme sitesi diyebiliriz. Retrovision  sitesi klasik Amerikan yapımı filmleri sizlere sunuyor. Site de film indirmek için her hangi bir eklenti ya da program kullanmanıza gerek yok direk olarak filmleri indirebilirsiniz. Ayrıca filmlere göz atmak için de YouTube kanallarına göz atabilirsiniz. Bu site sadece yetişkinlerin film zevkini gidermesi için kurulmamış. Çocukların İngilizcesini geliştirmesi için oldukça gelişmiş bir çizgi film arşivi sitede mevcut.

Kaliteli Film İndirme siteleri konumuzda sizlere film indirebileceğiniz kaliteli sitelere yer verdik listemizde YouTube yer vermedik. Çünkü YouTube üzerinden film izlemeyi ve indirmeyi artık herkesin bildiğini varsaydık. Ancak listemize YouTube kanallarını da ekleyebiliriz. YouTube üzerinden ücretsiz olarak yayınlamamak şartı ile izleyebileceğiniz bir çok kanal bulunuyor. Bu kanallar Arzu Film, Avşar Film TRT Televizyon gibi bir çok resmi kuruluş filmlerini YouTube üzerinden izleyiciye açmış durumda. Elbette bizim konumuz film indirmek olduğu için bir çok site gibi YouTube kanalarını konumuza ekleme gereği duymadık. YouTube üzerinden film indirme konusunu merak edenler de sitemize araştırma yaparak bulabilirler.

Listemizde ki film indirme siteleri yasal ve ücretsiz sitelerdir. Bu sitelerden indireceğiniz filmlerin alt yazılarını Google üzerinden bularak filmlere ekleyebilir ve zevkle izleyebilirsiniz. Kaliteli Ücretsiz Film İndirme Siteleri konumuzun sonuna geldik. Umarız faydalı bir konu olmuştur. Sizde bu liste dışında kaliteli film indirme sitelerini bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TeknoKurdu TeknoKudu TeknoKurdu Teknokurdu Teknokurdu Teknoloji Haber Teknoloji Android Xiaomi Android Telefonlar