HABER

Kaza Yapan İnsanlarla Dalga Geçen Enes Batur Kaza Yaptı

YouTube kanalı ile milyonlarca takipçiye ulaşan ünlü YouTuber Enes Batur ” Gülme Komşuna Gelir Başına” Dedirten bir olay yaşadı. Geçtiğimiz günlerde spor arabası ile kaza yapan ve ölümden dönen isim meğer iki yıl önce spor araba ile kaza yapan insanlarla dalga geçmiş.

Büyük lokma ye büyük konuşma bu sözün doğruluğunu bir kez daha yaşadık. Bu kez iki yıl önce spor arabaları ile kaza yapan inanlarla dalga geçen bir video yapan Enes Batur spor arabası ile kaza yaptı ve ölümden döndü. Enes Batur gündemden düşmüyor. Her hareketi ile olay olan ünlü YouTuber bu kez yaptığı kaza ile gündeme geldi. Daha önce amcasına hakaretleri ile gündeme gelen Enes Batur bu kez iki yıl önce spor araba ile kazan yapan insanlarla dalga geçmesi ile gündeme geldi.

Enes batur kaza yapanlarla dalga gecmis

Geçtiğimiz günlerde spor arabası ile seyir halinde iken bir ağaca çarparak neredeyse ölümden dönen Enes Batur daha önce çektiği ve kaza yapan insanlarla dalga geçtiği video gündeme düştü. Bu dünyada büyük konuşmayacaksın Enes Batur dedirten olay iki yıl önce çektiği video da yaşandı. Enes Batur çektiği video da lüks spor arabaları ile kazan yapan insanların videolarını izleyip yorum yapıyor ve video da ” Sen bir salaksın” diye başlayan yorumlarında ” Ferrari ile gitti duvara vurdu. Hızlı çıkayım dedi öndeki arabaya girdi. Yavaş kullan şu arabayı ne oldu şimdi 100 bin lira masraf oldu” gibi ifadelerle sadece dalga geçme değil ” salaksın” ifadesini kullanarak kaza yapan insanlara hakaret eden YouTuber şimdi aynı sonu yaşadı.

YouTuber Enes Baturun bu videosunu eğlenceli bir video olarak izlenen ve 6 milyon aşkın kişi tarafından izlenen video Enes Baturun spor araba ile kaza yapmasından sonra farklı yorumlanmaya başlandı. Bu kaza Enes Batura kaza geçiren insanlarla dalga geçmenin, hakaret etmenin ne kadar yanlış olduğunu gösterdiğini bir gün gülerek dalga geçerek anlatığı olayın kendi başına gelebileceğini gösterdiğini düşünüyoruz. Eminiz Enes Batur da spor arabası ile geçirdiği bu kazadan sonra kaza geçiren insanların ruh halini anlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TeknoKurdu TeknoKudu TeknoKurdu Teknokurdu Teknokurdu Teknoloji Haber Teknoloji Haber Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri Teknoloji Haberleri