OYUN

Kendi Partinizi Kurun İktidar Olun Mobil Oyun Seçim Oyunu 2

Hep yabancı oyunlardan bahsetmeyeceğiz ya bu kez Türk Oyun Yapımcıların oldukça eğlenceli bir oyunundan Seçim Oyunu 2 ‘den bahsetmek istiyoruz. Kendi partinizi kurun, seçim kampanyaları yapın halkı ikna edin ve iktidar olun. Böylesine eğlenceli bir seçim kampanyasına ne dersiniz. O halde Mobil oyun Seçim Oyunu 2 ile tanışmaya hazır mısınız?

Şimdiye kadar ki mobil oyunlar arasında oldukça farklı bir oyun Seçim Oyunu 2 size iktidarın kapılarını açıyor. Seçim kampanyaları düzenliyor, seçim otobüsünde şehir şehir dolaşıyor. Halkı ikna ederseniz iktidar bile oluyorsunuz. Oyun size bir çok aktivite sunuyor. Makam odanızı kendiniz hazırlayın, seçim otobüsleri ile şehir şehir dolaşın, kürsülerden halka seslenin miting düzenleyin ve partinizin kurultayını düzenleyin. Başta dediğimiz gibi Seçim Oyunu 2 şimdiye kadar karşımıza çıkan mobil oyunlardan farklı bir konsepti var. Son derece eğlenceli, şimdiye kadar hep seçmen olarak sandığa gittik. Oyumuzu kullandık. İktidar nasıl olunur ? İktidar olsak ya da seçimlere girsek ne yapardık ? sorularını hiç kendimize sormadık. İşte Seçim Oyunu 2 mobil oyunda biz artık iktidar için mücadele ediyoruz. İktidar olabilmek için demokrasinin olmasa olması partimizi kuruyor. Halka kendimizi anlatıyoruz. Oyun ilginizi çekti mi ? Seçim yarışına girmeye karar verdiniz mi ? Cevabınız evetse o halde yazımızı okumaya devam edin.

Seçim Otobüsünüze Binin Şehir Şehir Dolaşın

Seçim Oyunu 2 dediğimiz gibi farklı bir konusu var. Oyuna başlarken unutmayın ya bir partinin kontrolünü ele geçireceksiniz. Ya da sıfırdan bir parti kurup iktidara gelmek için çalışmalara başlayacaksınız. Hata partiniz için çeşitli sembollerden faydalanarak seçim sembolü bile oluşturabilirsiniz.

mobil oyun secim oyunu 2
Mobil Seçim Oyunu 2

Kendi partimizi kurduk. Partimizin sembolünü oluşturduk. Her şey hazır. Partimizin siyasi görüşü kimliğini de oluşturduk. Şimdi sırada ne var peki ? Artık eğlenceli aktivitelere katılma zamanı geldi demektir. Neler yapabiliriz peki parti lideri kurucu olarak. Televizyon ekranlarına çıkabiliriz. Televizyon ekranlarından milyonlara seslenip yeni kurduğumuz partiyi halka daha iyi anlatabiliriz. Bu yetemez daha fazla aktivite lazım bize mi diyorsunuz. O halde seçim otobüsümüz emrimizde, seçim otobüsüne atlayıp şehir şehir gezebiliriz. Gittiğimiz her şehirde seçim mitingleri düzenleyip halka seçim vaatleri verebiliriz. Tabii ki aksiyon burada da bitmiyor. Kendi partimiz içinde oluşan muhalefet ile de uğraşmamız gerekir. Bunu da Seçim Oyunu 2 Mobil oyunda gerçekleştirebiliyoruz.

İyi tamam güzel de oyumuz ne olacak ? Oyumuzu nasıl göreceğiz diye sorabilirsiniz. Türkiye haritasının altında konumlandırılan oranlara bakarak. Seçimlerde alabileceğimiz oy oranında tahmin edebiliriz. Kendi kurduğumuz bir parti ile oyuna başladığımız zaman doğal olarak oy oranımız sıfır olarak görünüyor. Seçimlere girdiğimiz de rakibimiz yüksek oyu olamayan partiyse şansımız daha yüksek. Kendimizi çok yormadan çok rahat şekilde oyunu kazanıp iktidara gelebiliyoruz. Ancak iktidara gelmek kolay değil. İktidara gelmek için dikkat gerektiğini unutmadan oyunu oynamalısınız.

Seçime 90 Gün Kala Parti Kuruyoruz

Seçim Oyunu 2 öyle basit değil hele söz konusu iktidar olmaksa hiç kolay değil. Seçimlere 90 gün kala partimizi kurup çalışmalara başlıyoruz. Zaman kısa rakiplere kuvvetli. Her şeyi planlı programlı yapmak zorundayız. Girdiğimiz bu yarışta önümüzde ki kısa sürede iktidar yolculuğu için çok çalışmak gerekiyor. Yolculuğumuz Ankara’dan başlıyor. Ve 81 şehirde iktidar yolunda devam ediyor.

turk yapimi mobil oyun secim oyunu 2
Türk Yapımı mobil oyun seçim oyunu 2

İktidar yolculuğu sırasında sadece kendi hamlelerimiz değil rakip partilerin hamlelerini de çok iyi değerlendirmemiz ve takip etmemiz gerekiyor. Bu eğlenceli farklı mobil oyunda Seçim Oyunu 2 APK olarak indirebilir. Ya da Google Play üzerinden yahut iOS cihazlar için App Store üzerinden edinebilirsiniz.

Son zamanlarda mobil oyun ve pc oyunlarında adından çokça söz ettiren ve başarılı işlere imza atan Türk yapımcılardan ilginç bir oyun ile karşımıza çıktı. Seçim Oyunu 2 mobil oyun olarak piyasaya çıkan oyun. Bakalım diğer Türk yapımı oyunlar kadar başarı gösterebilecek mi ?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu