SİNEMA ve DİZİ

Kurtlar Vadisi Kaos Neden Başlamadı

Son haftalarda Kurtlar Vadisi Kaos Başlıyor. Haberleri sosyal medyada yayılmaya başladı. Kurtlar Vadisi fanları heyecanla Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlıyor ? Kurtlar Vadisi Kaos Oyuncuları kimler ? Kurtlar Vadisi Kaos Hangi Kanalda Başlıyor ? Sorularını sormaya başladı.

Sosyal Medyada Kurtlar Vadisi Fanları her gün Kurtlar Vadisi Kaos Geliyor. Haberleri okuyor. Ancak ortada şuana kadar herhangi bir gelişme yok. Şubat ayı içinde Kurtlar Vadisi Kaos ekranlara dönmesi bekleniyordu. Ancak Mart ayı sonuna geldik. Kurtlar Vadisi Kaos ekranlarda yok. Peki çıkan haberler asparagas haber mi ? Kurtlar Vadisi unutulmayan diziler arasına girdi. Milyonlarca kişi hala Kurtlar Vadisi hayalleri kuruyor. Ekranlarda tekrar Kurtlar Vadisini görmek istiyor. Durum böyle olunca gün geçmiyor ki Kurtlar Vadisi başlıyor haberleri düşmeye görsün. Ancak günler geçiyor, aylar geçiyor hata yıllar geçiyor. Kurtlar Vadisi hakkında bir gelişme yaşanmıyor.

Yıllarca milyonlarca seyirciyi ekranlara bağlayan Kurtlar Vadisi Dizisi hayranları tekrar dizinin başlamasını dört gözle bekliyor. Ancak şuana kadar herhangi bir gelişme yaşanmadı. Necati Şaşmasın yaptığı bir açıklama dışında bir gelişme gözlenmiyor. Ancak sosyal medyada ve İnternet ortamında Kurtlar Vadisi Kaos haberleri dolaşmaya devam ediyor.

Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlıyor ?

Uzun süredir dizinin fanları Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlayacak ? sorusunun peşine düşmüş durumda. Doğal olarak internet dünyasında Kurtlar Vadisi Kaos haberleri aldı başını gidiyor. Tekrar ekranlara dönüp dönmeyeceği bile belli olmayan dizi hakkında ortaya bir sürü haber atılıyor. Kurtlar Vadisi Kaos Hangi kanalda sorusu bile sosyal medyada cevap bulurken. Gerçekte hiç bir gelişme yok.

Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Basliyor
Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlıyor

Yıllardır ekranların bir numarasıydı. Dizi saati geldiğinde sokaklar boşalıyor. Büyük izleyici kitleleri ekran başına geçip Kurtlar Vadisini bekliyordu. Reyting rekorları kırıyor. Milli Maçların bile önüne geçiyordu. Ekranların en uzun soluklu dizilerinden biri olma unvanını almayı başarmıştı. Yıllarca ekranda boy gösteren Kurtlar Vadisi büyük bir izleyici kitlesi oluşturdu. Hata bu izleyici fanatiklik derecesinde diziye bağlandı. Sonuç olarak ekranlardan kaldırılması ile hayal kırıklığı yaşadılar.

Bu hayal kırıklığı sonuçta yeni hayallerin kurulması anlamına geliyor. Kurtlar Vadisi fanatikleri dizinin tekrar başlayacağı hayalleri ile yaşamaya başladılar. Bu hayaller sosyal medya platformlarında ve sonuç olarak İnternet ortamında yayıldıkça sanırız gerçek gibi algılanmaya başlandı. Hata diziye isim bile konulmuştu. Kurtlar Vadisi Kaos Başlıyor. Başlıklı bir çok haber görmeye başladık.

Kurtlar Vadisi Kaos Kadrosu

Evet dizinin fanatik hayranları dört gözle Kurtlar Vadisi Kaosu beklerken. Ortada herhangi bir gelişme yoktu. Ancak İnternet ortamında dizi hakkında gelişmelerin ardı arkası kesilmiyordu. Öyle ki belki dizi yapımcısı ve oyuncusu Necati Şaşmaz‘ın bile bu gelişmelerden haberi yoktu.

Ancak dizi fanları nerden nasıl çıktığı belli olmayan haberleri gerçek gibi sosyal medya hesaplarından yaymaya devam ediyordu. Diziyi çoktan başlatan bu haberler. Kurtlar Vadisi Kaos Kadrosu 2021 konulu konular bile açarak. Dizide kendilerince görmek istedikleri oyuncuları bile sıralıyordu.

Cigdem Batur Kurtlar Vadisi Kaos
Çiğdem Batur Kurtlar Vadisi Kaos

Bu oyunculara sorulduğunda ise çıkan haberlerin doğru olmadığı anlaşılıyordu. Örneğin Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde savcı Leyla rolünü oynayan Çiğdem Batur Instagram hesabında hayranları ile sohbet ederken sorulan “Kurtlar Vadisi Kaos ile ekranlara dönecek misiniz ?” sorusuna net cevap veriyor ” Bu konuda her haberde adım var. Fakat doğruluk payı yok” diyordu.

İnternet ortamında köpürtülen Kurtlar Vadisi Kaos Oyuncuları haberlerinde adı sıkça geçen Kenan İmirzalıoğlu da haberler hakkında açıklama da bulunuyor. ” Arkadaşlar teklif geldiğini bende gazetelerden okudum. Oyunculuğu bırakmadım. Teklif gelirse bakarız” diyordu.

Kenan Imirzalioglu Kurtlar Vadisi Kaos
Kenan İmirzalıoğlu Kurtlar Vadisi Kaos

Yani anlayacağınız Kenan İmirzalıoğlu Kurtlar Vadisi Kaos Kadrosunda haberleri de yalan çıkmıştı. Peki bu kadar asparagas haber ortada gezerken Kurtlar Vadisi Kaos gerçek mi ? sorusu da gündeme gelmeye başlıyor. Gerçekten böyle bir proje var mı ? Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi Kaos diye bir dizi çekecek mi ? Soruları soruluyor. İnternet haberlerine, sosyal medyada çıkan haberlere bakacak olursak. Evet var. Hata Kurtlar vadisi oyuncuları bile belli.

Kenan İmirzalıoğlu Kurtlar Vadisi Kaos Dizisinde oynayacak. Bu tür bir sürü haber ortada gezmesine rağmen dizi hala ortada yok. Dizi ortada yok ama konusu bile haberler de geçiyor.

Kurtlar Vadisi Kaos Konusu

Kurtlar Vadisi Kaos ortada yok. Oyuncuları belli konusu belli. Peki dizi nerede işte tüm mesele bu. Evet dizinin konusu bile ortalıklarda geziyor. Elbette bu haberlerin bir kaynağı var. Gelişi güzelde bu haberler ortaya atılmıyor.

Dizinin yapımcısı ve dizide Polat Alemdar rolünü canlandıran Necati Şaşmaz’ın yaptığı bir açıklama bu haberlerin yayılmasına neden oldu. Necati Şaşmaz dizi hakkında yaptığı bir açıklama da Kurtlar Vadisi Kaosun Konusu hakkında bilgi verince fanatik dizi hayranları heyecanlandı.

Kurtlar Vadisi Kaos Konusu
Kurtlar Vadisi Kaos Konusu

Necati Şaşmaz Kaos hakkında ” Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide dünyayı kaosa yöneltip, kaos ile yönetmek. Biz de bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz derdini anlatmaya çalışacağız.

Kaos durumlarında elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden muzdarip olabiliriz. Bunları hikayemizde anlatmaya çalışacağız.” 

Hata Necati Şaşmaz dizinin konusu hakkında konuşurken dizinin nerelerde hikayenin hangi coğrafi bölgelerde geçeceğine dair de açıklamalarda bulundu. Necati Şaşmaz açıklamalarına şu şekilde devam etti. “Yakın coğrafyamızda, körfez olsun, bu civardaki ülkelerde, siyasi ve coğrafi denklemde bizler nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapabiliriz. Bunları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda da Myanmar’dan Afganistan’dan Makedonya’ya hatta Amerika’ya uzanan hikayeler olacak diye şimdiden müjde verebilirim.”

Tüm bu açıklamalara rağmen dizi halen TV Ekranlarında yok. Peki olacak mı sorusu soruluyor ya bizde bu soruyu soruyoruz aslında. Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak. Gerçekten başlayacak mı ? Yoksa hepsi bir hayal ürünü mü ? Kurtlar Vadisi Kaos aslında gerçek değil mi ? Tüm bu soruların cevabını yapımcılardan beklerken günler geçmesine rağmen yapımcılar dizi hakkında her hangi bir açıklama da bulunmadı.

Dizi hayranları dört gözle Kurtlar Vadisi Kaosu beklerken. Sadece çıkan haberleri okumakla yetiniyorlar.

Kurtlar Vadisi Kaos Fragmanı Yayınlandı

Tüm bu haberlerin çoğu asparagas haber olsa da. Dizi hakkında gerçek olan iki nokta var. Birincisi Kurtlar Vadisi Kaos hakkında Necati Şaşmaz’ın yaptığı açıklamalar. Necati Şaşmaz yaptığı açıklamalarda dizinin konusu hakkında bilgiler vermesi. Dizinin TV Ekranlarına döneceği konusunda bize bilgi veriyor. İkincisi dizinin fragmanı evet Kurtlar Vadisi Dizi Fragmanı olduğu söylenen bir video dolaşıyor.

Bu video ne kadar Kurtlar Vadisi Kaos Fragmanı olduğu doğru ne kadar yalan olduğunu şuan net bilmiyoruz. Ancak YouTube hesaplarında dizinin fragmanı olduğu söylenen videolar dolaşmaya devam ediyor.

Açıklamalarda dizinin Şubat ayında başlayacağı söyleniyordu. Ancak Mart ayı bile bitti. Dizi henüz TV Ekranlarında görülmedi. Belki Koronavirüs salgını dizinin başlama tarihini ileriye attı. Bilemiyoruz ancak bildiğimiz tek bir şey var. O da dizi henüz netlik kazanmadı. Elimizde dizi hakkında elle tutulur bir tek Necati Şaşmaz’ın açıklamaları var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu