SİNEMA ve DİZİ

Mortal Kombat Filminin Kırmızı Bantlı Fragmanı İzlenme Rekoru Kırdı

Nisan ayında gösterime girecek olan Mortal Kombat filminin kırmızı bantlı fragmanı bir hafta için 166 milyon izlenerek rekor kırdı.

Film severlerin merakla beklediği 16 Nisan tarihinde gösterime girecek olan Mortal Kombat filminin fragmanı izlenme rekoru ile başladı. Bir hafta içinde 160 milyon kez izlendi. Filmin şiddet dolu sahnelerinden dolayı +18 kırmızı bantlı fragman kategorisine sokuyor. Ne var ki izleyiciler özelikle dövüş sahnelerini ve Mortal Kombat denilince aklımıza gelen karakterleri ile izlenme rekorlarını kırmayı başardı.

Mortal Kombat fragmani izlenme rekoru kirdi

Bilim Kurgu, Fantezi ve dövüş filmlerinin merakla ekranlarda görmek istediği filmin ilk fragmanı herkesi büyülemişti. Şimdi ikinci fragman adeta tüm zamanların tüm film fragmanlarını geride bırakmayı başardı.

Tüm Zamanların En Çok İzlenen Kırmızı Bantlı Fragmanı Oldu

Herkesin merakla beklediği bolca dövüş sahnelerinin ve şiddet öğelerinin olduğu film bir hafta içinde 166 milyondan fazla izlenerek kırmızı bantlı fragman tüm zamanların en çok izlenen filmi olma özelliğini kazandı. Daha önce kırmızı bantlı fragman olarak nitelendirilen Deadpool 2 ve Logan gibi filmlerin fragmanlarını izlenme oranı olarak geride bırakmayı başardı.

Peki Kırmızı Bant nedir ? Kırmızı bant şiddet öğelerinin bolca olduğu, cinsellik gibi temaların olduğu film ve fragmanlara konan bir işarettir. Yani +18 olarak değerlendirilir.

İzleyiciler tarafından “Çok Etkileyici” olarak yorumlanan fragman Twitter ve YouTube kanallarında uzun süre trendlerde yer almayı başardı. Fragmanda Sub-Zero ve Scorpion gibi karakterlerin yanında Motal Kombat özgü tüm karakterleri etkileyici dövüş sahnelerini görebiliyoruz. Bakalım fragmanda yakaladığı başarıyı Nisan ayında beyazperde de yakalayabilecek mi hep beraber göreceğiz. Siz Mortal Kombat fragmanı hakkında ne düşünüyorsunuz yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu