SİNEMA ve DİZİ

Netflix Mart Ayı Dizi Filmleri Belli Oldu

Netflix Mart ayı içinde yayınlayacağı orijinal dizi ve filmleri duyurdu. Formula 1 : Drive to Survive ve Kağıttan Hayatlar dikkat çeken yapımlar olacak.

Dünyanın en popüler dizi ve film platformu haline gelen Netflix Mart ayında yayınlayacağı orijinal dizi ve filmlerin duyurusunu yaptı. Milyonlarca abonesi olan ve orijinal yapımları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran platform bir çok ünlüye de ilham oldu. Türkiye de Acun Ilıcalı Netflix platformunda ilham alarak Exxen platformunu kurdu. Hata geçen günlerde iddialı bir açıklama yaparak. 1 Ayda bir milyon abone hedefini açıkladı. Acun Ilıcalı bir milyon aboneye ulaşır mı ? bilinmez ancak Netflix tam gaz yoluna devam ediyor.

Netflix Mart Ayi yayinlanacak dizi ve filmler

Orijinal dizi ve sinemaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Netflix Mart ayında en az üç orijinal dizi ve iki filmi yayınlayacak. “Formula 1: Drive to Survive” ise oldukça dikkat çekecek bir yapım olacak gibi görünüyor. Netflix dizi ve film dışında iki orijinal belgeseli ve iki lisanslı yayını da kullanıcıları ile buluşturacak.

Netflix Mart Ayında Yayınlanacak Orijinal Diziler

Gerçek Aşk : Netflix ekranlarında göreceğimiz ilk orijinal dizi Gerçek Aşk adı ile yayınlanacak. Dizinin konusu oldukça ilgi çekici görünüyor. Bir bilim insanın kusursuz aşkı ve eşi bulması ile başlayan hikayemizde bilim insanı bir çöpçatanlık hizmeti için kolları sıvar ne var ki işler onun tahmin ettiği gibi yolunda gitmeyecektir.

Formula 1: Drive to Survive : Belgesel tadında ki dizi Formula bir sevenleri bir kez daha ekranlara kilitleyecek gibi görünüyor. Önce ki sezonu ile oldukça beğeni toplayan dizi 2020 Formula1 Şampiyon pilotlarının neler yaptığını izleyiciye anlatacak Dizi 19 Mart tarihinde Netflix ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Sky Rojo : 19 Mart tarihinde diğer bir dizi olan Sky Rojo izleyicileri ile buluşacak. Dizinin konusu üç kadının kaçışlarını konu alıyor. Konusu izleyicinin oldukça ilgisini çekecek gibi görünüyor.

The Irregulars : Dizi bizleri bir kez daha Dr. Watson ile Sherlock Holmes ikilisinin muhteşem maceralarına eşlik etmek için ekran başına kilitleyecek. 26 Mart tarihinde yayınlanacak dizi Dr. Watson ile Sherlock Holmes ikilisinin doğaüstü olayların peşinden giderken bizleri de onlara eşlik etmek için ekran karşısına geçirecek gibi görünüyor.

Netflix Mart Ayında Yayınlanacak Orijinal Filmler

Kagittan Hayatlar Cagatay Ulusoy Netflix Filmi

Kağıttan Hayatlar : Netflix mart ayı içinde orijinal dizilerin dışında filmlere de yer verecek bunlardan ilki Kağıttan Hayatlar filmi olacak. 12 Mart tarihinde ekranlarda ki yerini alacak film Çağatay Ulusoy başrolünü aldığı film olarak karşımıza çıkıyor. Film de bir çöpçüyü canlandıracak Çağatay Ulusoy hayata ki sıradan insanların mücadelesini bizlere anlatacak. İlk olarak “Mücadele Çıkması” olarak adlandırılan filmin daha sonra adı değiştirilerek ” Kağıttan Kaplanlar” yapıldı.

Yes Day : Ebeveynler çocuklara devamlı hayır demektedir. Devamlı hayır denilen çocuklara bir günlüğüne EVET demeye karar veren bir çiftin konusu filmde yer alıyor. O evet denilen günü konu alan film 12 Mart tarihinde Netflix ekranlarında yerini alacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu