SİNEMA ve DİZİ

Netflix Ücretsiz Dizi ve Film İzleme Kampanyası Başladı

Netflix ücretsiz dizi ve film kampanyası başlattı. Kullanıcıların hoşuna gidecek bu kampanyada abone olmadan bazı dizilerin ilk bölümünü ve orijinal filmlerin tamamını ücretsiz izlenebilecek. Netflix ücretsiz dizi film kampanyasının detaylarını makalemizin devamında bulabilirsiniz.

Netflix ucretsiz dizi ve film izle

Bir çok kullanıcıyı Netflix platformuna çekecek kampanyada ücretsiz olarak bazı dizilerin ilk bölümünü, bazı orijinal filmlerin tamamını abone olmadan ücretsiz şekilde izleme imkanı sunuyor. Netflix reklam amaçlı olarak yaptığı bu uygulama ile bir çok kullanıcı dizi film platformu ile tanışmış olacak.

Ancak bu kampanyanın tamamen ticari amaçlı olduğunu reklam yapmak için uygulandığını hemen belirtelim. Örnek olarak Netflix platformunda oldukça popüler bir diziyi ücretsiz olarak tüm bölümlerini izleme şansınız yok. Popüler dizilerin sadece ilk bölümünü ücretsiz olarak izleme imkanı bulabiliyorsunuz. Buda sadece hem dizinin hem platformun bir reklamı olarak görülebilir. Ancak olay filmlere döndüğünde kullanıcının oldukça hoşuna gidecek bir kampanya olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Netflix orijinal filmlerini baştan sonra ücretsiz olarak izleme imkanınız oluyor. Ayrıca kampanya platform üzerinde ki tüm dizi ve filmler için geçerli değil popüler bazı dizi ve filmler ücretsiz olarak yeni kullanıcılara sunuluyor. Burada ki amaç Netflix ile yeni tanışacak olan kullanıcılara platformu ve popüler dizileri ve filmleri tanıtarak yeni üyelikler kazandırmak olarak yorumlanıyor.

Netflix Üzerinden Ücretsiz Film ve Dizi İzleme Dönemi

Netflix ücretsiz dizi film izleme sayfası şuan için sınırlı içerik barındırıyor. Popüler dizilerin ilk bölümünü ücretsiz olarak veren platform, filmlerde ise her hangi bir kısıtlamaya gitmeden tamamını izleme imkanı sunuyor. Buda film izlemeyi sevenler için oldukça güzel bir haber. Dizi hayranları sadece ilk bölümleri ücretsiz izleme olanağı bulurken, film sevenler Bird Box ve The Two Popes gibi orijinal filmlerin tamamını ücretsiz olarak izleme imkanına kavuşacaklar.

Netflix platformuna abone olmadan dizilerin ilk bölümünü filmlerin tamamını ücretsiz izleme olanağı maalesef belli cihazlardan bunu yapabileceksiniz. Windows, Mac ve Android cihazlardan bu ücretsiz izleme imkanı bulabileceksiniz. Şuan için akılı televizyonlardan Netflix üzerinden ücretsiz izleme imkanı bulunmuyor. Ancak bu bile televizyon izleme alışkanlığımızı değiştiren platformla tanışmak için büyük bir fırsat olarak değerlendirilebilir.

Netflix bazi film dizileri ucretsiz izleme kampanyasi baslati

Buradan Netflix ücretsiz izleme sayfasına ulaşabilirsiniz. Açılan sayfadan izlemek istediğiniz dizi yahut filmi bulup “Hemen İzle” butonuna basıyorsunuz ve siz başka bir sayfaya yönlendiriyor. Açılan yeni sayfada izlemek istediğiniz dizi yada filmi izleyebiliyorsunuz. Ancak yeniden hatırlatalım. Dizlerde sadece ilk bölüm ücretsiz olarak izlenebiliyor. Filmlerde ise tamamını izleme imkanınız var. Film izlemeyi sevenlerin bu kampanyayı kaçırmamasını tavsiye ederiz. Sınırlı film izleme imkanı sunuyor olsa da eminiz film izlemeyi sevenler sınırlı sayıda ki bu orijinal filmleri izlemek isteyecektir.

Dizi severler ise dizilerin ilk bölümünü izleyip memnun kaldıklarında Netflilx platformuna abone olarak dizi izlemenin zevkini çıkarmaya devam edeceklerdir. Ayrıca platformun bir aylık ücretsiz deneme kampanyasını da yeniden başlatığını hatırlamak isteriz. Netflix ücretsiz bir ay boyunca deneme kampanyasında 0.20 TL gibi ücret karşılığında Netflix platformunu bir ay boyunca deneme fırsatı buluyorsunuz. Deneme sonucunda platformdan memnun kalırsanız normal abonelik ücretleri karşılığında devam edebiliyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu