SİNEMA ve DİZİ

Olayları Yaşıyor Hissi Veren 8 Dizi Tavsiyesi

Evde vakit geçirmenin en iyi yolarından biri de dizi izlemektir. Anlamsız ve içi boş diziler yerine sizi içine çekecek izlerken dizide ki Olayları yaşıyor hissi veren 8 Dizi Tavsiyesi ile karşınızdayız.

Olaylari Yasatacak 8 Dizi Tavsiyesi

İşte bugün size izlerken dizinin kahramanı gibi hissettirecek 8 dizi önerisinde bulunmak istedik. Türkiye’de olduğu gibi dünya da film ve dizi dünyasında dram en önemli senaryo konularından biridir. Bugün tavsiye de bulunacağım dizileri izlerken adeta dizinin içinde kendinizi hissedeceksiniz. Böyle dizileri bulmak ve keşfetmek zordur. İzleyiciye bu duyguyu verebilmekte sordur. Bu duyguyu milyonlarca insana izlerken verebilen dizilerde izlenmeyi hak eden dizilerdir. O halde sizin için seçtiğimiz 8 kaliteli dizi önerisine geçelim.

Chernobyl Dizisi Kontrolsüz Güç

Chernobyl dizisi kontrolsuz guc

Bu dizi adeta kontrolsüz gücün güç olmadığını bizlere güçlü efektleri, kamara açısı, müzikleri ve hikayesi ile gösteriyor. Çernobil felaketini konu alan Chernobyl dizisi bizi nükleer denemelerin toplumu nerelere götürebileceğini adeta izleyiciye yaşatarak gösteriyor. Bundan sonra yapılacak denemelerin çalışmaların ne kadar insanlığın felaketi olabileceğini gösteriyor Chernobyl dizisi sizi içine çekecek izlerken adeta dizinin bir kahramanı gibi olayları yaşayacaksınız.

You Bir Seri Katilin Gözünden

You Dizisi Seri katiin gozunden

Saplantının ne kadar tehlikeli olduğunu bizlere gösteren bir dizi You bir kitap dükkanı işleten Penn adında ki adamın bir kadına sırılsıklam aşık olması ile başlıyor hikayemiz. Kadını elde edebilmek için denemediği yöntem kalmayacak çareyi İnternet ortamında bulacak. Ve sonuçta sıradan birinin duygularının esiri olarak nasıl seri katil olabildiğini göreceğiz. You bir seri katilin gözünden size kıskançlığı ve aşırı duyguların nereye götüreceğini gösteriyor.

Afterlife Beklenmedik Kayıpları Yaşayan Bir Adamın Hikayesi

Afterlife Dizi Beklenmedik Kayiplari Yasan Adamin Hikayesi

Hayat bize bazen büyük acılar yaşatır. Bu büyük acıları yaşarken çevremizde bulunan dostlar arkadaşların ne kadar önemli olduğunu gösterir. İşte Afterlife dizisi bize beklenmedik kayıpları yaşayan Tony’nin hikayesinde acıları ve hayatına giren insanlarla hayatın nereye doğru evrimleştiğini gösteriyor. Afterlife dizinini izlerken hayat mücadelesinin e kadar zor olduğunu hayatı bazı insanların nasıl yaşadığını göreceksiniz.

Ozark Uyuşturucu Karteliyle Mücadele Eden Onuru Bir Adam

Ozark Dizisi Uyusturucuyla mucadele eden adamin hikayesi

Bir aile babası nasıl olur ? Bu sorunun cevabını buluyorsunuz Ozark dizisinde sıradan bir muhasebeci olan bir adamın başı ne kadar belaya girebilir ki ? Kimlerle nasıl mücadele etmek zorunda kalabilir. İşte bu sorunun cevabını hem diziyi izlerken adeta yaşayarak görüyorsunuz. Ve bir aile babası nasıl olur sorusunun cevabını arıyorsunuz kendi içinizde..

Stranger Things Herkesin Kendini Bulduğu Dizi

Stranger Things dizisi

Stranger Things dizisi listemizde tek fantastik dizi olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Peki neden bu kadar dikkate değer olarak görüp listemizde yer verdik. Çünkü dizide ki karakterlerle herkes kendini özeleştirebilir. Kendini dizi karakterleri yerine koyabilir. Diziyi izlerken sizde kendinizle özleştirebileceğiniz bir karakter bulabilirsiniz.

Peaky Blinders Dizisi Bir Suçlunun Gözünden 1919 Avrupası

Peaky Blinders 1919 Yilinin Suc Dunyasi

Bu dizisi sizi tamamen içine alıp size olayları yansıtacak kadar güçlü bir yapım. Dizinin kahramanı yerine koyup 1919 yılında geçen suç dünyasını izleyeceksiniz. Dizinin film olarak çıkmaması üzücü olmuş bu dizi film olarak çıksaydı eminiz rekor üzerine rekor kırar film dünyasının klasikleri arasına girebilirdi.

Sharp Objects Cinayeti Araştıran Bir Gazeteci

Sharp Objects Bir Cinayetin Pesinde Gazeteci

Gazeteci olmanın mesleki yorgunluklarını yaşayan kahramanımız üstüne birde ailesi eski kötü alışkanlıkları ile mücadele etmeye çalışırken, biran da bir cinayetin ortasında kendini bulur. Cinayeti araştırmak ve bulma görevini üslenmiş olarak kendini bulan kahramanımızı izlerken kendinizi adeta dizinin içinde kahramanla özdeş hissedeceksiniz.

Sizde izlerken olayları yaşıyorum.. Kahramanlarla kendimi özeleştiriyorum içinden bir türlü çıkamıyorum dediğiniz diziler varsa bizlerle paylaşın..

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bu listeden Ozark ve You dizilerini biliyorum. En sondaki Sharp Objects i hemen izleyeceğim. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TeknoKurdu TeknoKudu TeknoKurdu Teknokurdu Teknokurdu Teknoloji Haber Teknoloji Android Xiaomi Android Telefonlar