Mobil Teknoloji

OnePlus 9 Özellikleri Sızdırıldı Bu Telefon Epey Ses Getirir

Çinli şirketin yeni amiral gemisi OnePlus 9 özellikleri sızdırıldı. Yeni model epeyce ses getirecek gibi görünüyor.

OnePlus 8 oldukça ciddi satış rakamlarına ulaşan ve Android telefon dünyasında hatırı sayılır bir yer almayı başaran şirketin yeni modeli OnePlus 9 Teknik özellikleri sızdırıldı. Yeni modelin de Android dünyasında oldukça beğeni kazanacağı düşünülüyor. Teknik özelikleri bakımdan OnePlus 9 oldukça başarılı bir telefon olacağını şimdiden söylersek yanlış olmaz.

OnePlus 9 Teknik Ozellikleri Belli Oldu

Mart ayında piyasaya çıkması beklenen OnePlus 9 sızdırılan ekran görüntüleri muhtemel özelliklerini de bizlere sunuyor.

OnePlus 9 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Çinli teknoloji şirketinin yeni amiral gemi modeli olması beklenen OnePlus 9 teknik özelliklerini ortaya koyan görüntü sızdırıldı. Gelen görüntülere göre OnePlus 9 özellikleri ortaya çıkmış oldu.

OnePlus 9 Ozellikleri Sizdirildi

Android OnePlus 9 cihazın kod adı LE2113 olarak adlandırılmış. İşlemci tarafında Snapdragon 888 kullanan cihaz 8 GB RAM ile geliyor. Dahili depolama alanında hangi seçenekleri bize sunacak şuan için tam olarak bilmiyoruz ancak cihazın 128 GB dahili depolama ile gelmesi bekleniyor. Şirketin amiral gemi modeli olması beklenen cihazın ekran tazeleme hız 120Hz olması bekleniyor.

6.55 inç boyutunda ki ekrana sahip OnePlus 9 full AMOLED ekran teknolojini kullanıyor. Cihazın arkasında üçlü kamara dizilişi yer alıyor 50 Megapiksel, 48MP ve 2MP çözünürlüğe sahip kameralar bulunuyor. Şuna kadar gelen haberlere göre modelin üç farklı model olması bekleniyor. Uygun fiyatlı OnePlus 9 modeli, ana model ve OnePlus 9 Pro olmak üzere üç farklı model ile piyasaya çıkacak. OnePlus 9 Teknik Özellikleri ile size göre alınası bir akılı telefon mu görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu