SOSYAL MEDYA
Trend

Postegro Uygulamasıyla Gizli Instagram Profillerini Görmek

Gizli Instagram profillerini görme bir çok insanın merak ettiği bir konu. Gizli Instagram hesapları görülebilir mi ? Kapalı Instagram profil hesapları nasıl görülür ? soruların cevabı her zaman merak edilen ve araştırılan bir konu Postegro Web sitesi sayesinde gizli Instagram profilleri görülebiliyor.

Instagram gizli profilleri gosteren uygulama

Uzun zamandır Web aramalarında en çok merak edilen konu hiç kuşku yok ki gizli Instagram profillerine nasıl bakılır ? konusu bir çok kullanıcısı bu sorunun cevabını bulmak için çaba gösteriyor. Gizli Instagram Profilleri görülebilir mi ? bu sorunun cevabı yüzde yüz evet değil ancak bir web sitesi bu soruya evet diyor. Postegro adında ki site gizli Instagram hesaplarını gösterdiğini iddia ediyor. Ancak hemen belirtelim ki bu tür sitelerin ne kadar güvenilir olduğu her zaman tartışma konusudur. Bu tür sitelerin ne tür bilgileri toparladığı hangi amaçla toparladığı bilinemez. Ve %100 çalışma garantisi vermez. Postegro ister uygulama olarak telefonunuza indirip deneyebilir ister Web sitesi üzerinden tarayıcıya girerek nasıl çalıştığını gözlemleyebilirsiniz. Bu işlemin Instagram politikalarına karşı bir uygulama olduğunu bilerek bu işlemi yapın. TeknoAracı olarak bizler sadece bilgilendirme amaçlı olarak paylaşım yapıyoruz. Bu tür uygulamaları kullanıp kullanmamak tamamen sizlerin sorumluluğunuza kalmıştır.

Postegro Uygulamasıyla Gizli Instagram Hesapları Nasıl Görülür

Bu uygulamayı kullanmak yada kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuz da olduğunu bilmelisiniz Bu uygulamayı ister .APK olarak telefonunuza indirip kurabilir ve akılı telefonunuz üzerinden uygulamayı deneyebilir. Ya da ben telefonuma güvenilir olmayan uygulamalar kurmak istemiyorum diyorsanız Web tarayıcınız üzerinden siteyi deneyebilirsiniz. Ancak bu tür sitelerin ve uygulamaların hangi bilgilerini toparladığı kesin olmadığı için size tavsiyemiz kendi Instagram hesabınız üzerinden bu işlemi yapmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Unutulan Instagram Şifresini Kurtarma

Çünkü uygulamaya girdikten sonra sizden Instagram hesabınıza giriş yapmanızı isteyecektir. Kendi hesabınızı güvence altına almak için farklı bir hesap üzerinden giriş yapmanız da fayda vardır.

instagram da gizli profilleri gorme

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra arama kısımından Instagram hesabı kilitli kişileri aratabilirsiniz karşınıza çıkacak kişiler Instagram kişileri olacaktır. Hesabı kilitli kişilerin hesabına bakarken bazılarını başarılı şekilde görebilir bazılarını yukarıda ki resimde ki gibi hata mesajı alabilirsiniz.

Bu uygulamaya yakın zamanda büyük ihtimalle Instagram tarafından bir müdahale gelecektir. Bu tür uygulamaları kullandığınız zaman kendi hesabınızın ve hesabınızda ki kişilerin ne kadar güvende olacağını bilmesiniz. Hesap bilgilerinizin hangi amaçla kullanılacağının garantisi hiç bir zaman yoktur. Bu tür uygulamaları kullanmak konusunda tüm sorumluğu aldığınızı tekrar hatırlatmak isteriz. Kullanırken bu hatırlatmamızı dikkate alarak kullanmanızda fayda var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu