OYUN

PS5 Simulatorle PlayStation 5 Kurulum Heyecanını Yaşayın

PlayStation 5 alamayanlara farklı bir çözüm yöntemi geliştirildi. PlayStation 5 simülatörü oyunu sizlere PS 5 kurulum deneyimini sunuyor.

Özelikle teknoloji fiyatlarının tavan yaptığı ülkelerde ki oyuculara farklı bir deneyim sunacak bir simülatör geliştirildi. Yakın zamanda dünyaca ünlü oyun konsolu PlayStation 5 tanıtıldı ve fiyatı açıklandı. PlayStation 5 fiyatının açıklanması ile birlikte bir çok oyuncu hayal kırıklığı yaşadı. Çünkü PlayStation 5 oyun konsoluna sahip olmak çok zordu. Bütçeleri hayli zorlayan PlayStation 5 kutu açılışı ve kurulum deneyimi yaşamak isteyenlere ise çözüm PlayStation 5 simülatör oyunu ile geldi.

PlayStation 5 fiyatı ile bir çok kullanıcının uzaktan bakacağı oyun konsolu olarak tarihe geçmiş gibi görünüyor. Türkiye de PlayStation 5 fiyatı 8.299 TL olarak belirlendi. Elbette sadece oyun konsolunu almakla iş bitmiyor. Yeni nesil oyun konsoluna uygun oyunları almak, 4K destekli bir monitör almak ve ses sistemini değiştirmek gibi ek harcama yapmak zorunda kalıyorsunuz. Tüm bu harcamaları üst üste koyduğunuz zaman bir PlayStation 5 fiyatı daha yapıyor. Tüm bu harcamaları Türkiye de yapabilmek şu aşamada bir çok oyuncu için neredeyse imkansız gibi görünüyor. İşte bunu düşünen geliştiriciler PlayStation 5 simülatör oyunu geliştirdi.

Yüksek Paralar Vermeden PlayStation 5 Deneyimini Yaşayın

PlayStation 5 simulator oyunu

PlayStation 5 deneyimini bir kez olsun yaşamak isteyen kullanıcılara güzel bir haber Alex Grade tarafından geldi. Geliştirilen PS5 Simulator oyunu ile kendi PlayStation 5 oyun konsolunuzun açılışını yapıyor. Kurulumunu gerçekleştiriyorsunuz. Böylece fiyatı ile alınması çok zor olan PlayStation 5 oyun konsoluna fiziksel olarak sahip olmasanız da PS5 Simulator oyunu oynayarak bu zevki yaşamış oluyorsunuz.

Xbox Series X Türkiye Fiyatı Yabancı Teknoloji Sitelerine Konu Oldu

PS5 Simulator oyununda yapmanız gereken PlayStation 5 kutusundan çıkarmak ve kurulumunu yapmak. Oyun oldukça kısa bir oyun. 15-20 dakika sürüyor. Oyun kapınıza kargo ile gelen konsolu almakla başlıyor ve kurulum aşamasına kadar gidiyor. Kutuyu açmak kabloları televizyona takmak gibi tamamen PlayStation 5 oyun konsolunun kurulum aşamasını oyun içinde yaşamış oluyorsunuz. Ben PlayStation 5 oyun konsolunu alamam ancak kurulum heyecanını yaşamak istiyorum diyenler için PlayStation 5 almaya gücü yetmeyenlere farklı bir çözüm yöntemi sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TeknoKurdu TeknoKudu TeknoKurdu Teknokurdu Teknokurdu Teknoloji Haber Teknoloji Android Xiaomi Android Telefonlar