OYUN

PUBG Mobile 2 PUBG: New State İsmiyle Duyuruldu

Efsane oyunlar arasına girmeye doğru giden PUBG Mobile 2 versiyonu PUBG: New State İsmiyle Duyuruldu. Şimdi oyuncular PUBG: New State kaç GB ? PUBG: New State apk, PUBG: New State nasıl indirilir sorularını sormaya başladı.

Oyun dünyasının efsane oyunları arasına girmeye hak kazanan PUBG kısa süre önce bilgisayar sürümü dışında mobil versiyonunu da yayınlamıştı. Mobil telefondan PUBG oyunu oynayanlar için şirket PUBG Mobile 2 versiyonu yayınlayacak haberleri gündemdeydi. Nihayet şirket PUBG: New State adını verdiği oyunun duyurusunu yaptı. Şuan için yeni versiyon sadece mobil cihazlar için yayınlandı. Bilgisayar ve Oyun konsolları için her hangi bir açılama yapılmadı.

PUBG New State benzersiz grafikleriyle duyuruldu

Yeni PUBG mobil versiyonun adı PUBG: New State olarak adlandırılacak ve oyun 2051 yılında geçecek. Oyun da yeni geliştirilmiş silahlar, yeni araçlar ve drone gibi yeni teknolojilerin mobil versiyonda yer alması bekleniyor. PUBG: New State Mobile versiyon için yayınlanan fragmanda da yenilikler açık şekilde yer alıyor.

PUBG: New State Google Play Store Üzerinden İndirilebilecek

PUBG: New State Google Play Store indirilecek. Bir çok oyuncu şimdiden PUBG: New State google store üzerinden indirmek için ön kayıt işlemini yapmaya başladı. Şuan oyun geliştiricileri Android telefonlar için PUBG: New State indirme ön kayıt işlemi yapılabiliniyor. İlerleyen günlerde iOS telefonlar içinde PUBG: New State oyunu App Store’a eklenecektir.

PUBG: New State versiyonun temel mantığı yine aynı 100 oyuncunun belli bir harita üzerinde son kalan kişi olana kadar savaşacak. Oyuncuların merak ettiği diğer bir konuysa PUBG: New State kaç gb olduğu henüz oyunun boyutu bilinmiyor. Oyunun yeni versiyonunda sadece yeni araçlar, yeni silahlar ve yeni özellikler oyunculara sunulacak. Bir çok oyuncu sabırsızlıkla PUBG: New State apk dosyasını arıyor. Ancak şuan için Android telefonlar için PUBG: New State apk dosyasını bulmanız imkansız. Oyunu oynamak için Buradan ön kayıt işlemi yapmak zorundasınız.

Oyunun grafikleri mobil oyun sınırlarını zorlayacak kadar benzersiz olacak. Oyun yepyeni bir harita ile gelecek tek değişmeyen şey ise oyunda son kişi kalana kadar savaşmanız olacak. PUBG: New State Nasıl İndirilir sorusunun cevabı yukarıda yazdığımız gibi Google Play Store üzerinden kayıtlarınızı yaptırmaktan geçiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu