Mobil Teknoloji

Redmi Note 8 Kullanıcılarına Kötü Haber

Redmi Note 8 en çok tercih edilen akılı telefonlardan bir tanesi ancak şirketin aldığı bir karar Redmi Note 8 kullanıcılarını üzecek gibi görünüyor.

Redmi Note 8 MIUI 12 beta sürümünü kullanmaya başlamıştı. Ancak gelen bir haber tüm hayalleri suya düşürdü. MIUI 12 sürümünde ki hatalardan dolayı şirket geri adım attı. Ve beta sürümünün kullanıcılara ulaşmasını engelledi. Buda Redmi Note 8 kullanıcılarının MIUI 12 arayüzünü kullanmak için bir süre daha beklemek zorunda olduğunu gösteriyor.

Redmi Note 8 kullanıcılarına kötü haber
Redmi Note 8 MIUI 12

Redmi Note 8 son zamanlarda fiyat/performans telefonu olarak ön plana çıkan akılı telefonlardan. Kullanıcılar firmanın yeni arayüzü MIUI 12 beta sürümünün kullanıcılara dağıtılması ile sevinmişlerdi. Ancak hatalar çoğalınca firma beta sürümü bu model için geri çekmek zorunda kaldı. Firma hataların büyük hatalar olmasından dolayı bu kararı aldı. Ancak firma hataların neler olduğunu teknoloji severler ile paylaşmadı. Şuan için Redmi Note 8 MIUI 12 beta sürümünü telefonda denemek isteyen kullanıcılar beta sürüme ulaşamayacaklar. Şirketin bu büyük hataları gidermek için çalıştığı düşünülüyor.

Redmi Note 8 MIUI 12 Beta Ne Zaman Gelecek

Redmi Note 8 kullanıcıları peki ne zaman MIUI 12 beta sürümüne kavuşacak. Bu sorunun cevabı şuan için kesin belli değil. Temmuz ayının ilk günlerinde beta sürümün Redmi Note 8 için çıkması bekleniyor. Ancak bu tarih kesin bir tarih değil. MIUI 12 beta sürümündeki büyük hatalardan dolayı geri çekilmesi kafalarda soru işareti oluşturuyor. Temmuz tarihi beta sürümü için işaret edilse de ileri bir tarihte olabilir.

Temmuz tarihini işaret edenlerin dayanağı 3 Temmuz tarihinin Çin de Ejderha Teknesi Festivali olması ve Xiaomi şirketinin bu festivalde kullanıcılara bir sürpriz yaparak MIUI 12 beta sürümünü hediye olarak vereceği düşüncesi.

Redmi Note 8 modelli için MIUI 12 beta sürümü ne zaman kullanıcılara verileceği belirsiz. Tekno Aracı olarak gelişmeleri sizlere en güncel şekilde aktarmaya devam edeceğiz.

Android Akıllı Telefonlarda Kişi Engelleme kişi Engellini Kaldırma

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
TeknoKurdu TeknoKudu TeknoKurdu Teknokurdu Teknokurdu Teknoloji Haber Teknoloji Android Xiaomi Android Telefonlar