OYUN

Rocket League Oyunu Ücretsiz Oldu Rocket League Oyunu Nasıl İndirilir

Uzun süredir beklenen Rocket League oyunu nihayet ücretsiz olarak verildi. Oyun sevenlerin merakla beklediği oyuna büyük ilgiden ötürü oyun sunucuları çökmüş durumda peki Rocket League oyunu nasıl indirilir ? Rocket League Oyunu nasıl bir oyun tüm merak edilenleri sizler için bir araya getirdik.

Rocket League oyunu ucretsiz oldu

Rocket League oyunu hakkında merak ettiğiniz tüm merak edilenleri bir araya getirdik. Uzun süredir merakla beklenen oyunu Epic Games ücretsiz olarak dağıtmaya başladı. GTA V oyununu koronaviürs karantina dönemlerinde ücretsiz vermesi ile gündeme gelen oyun şirketi her hafta belli oyunları ücretsiz olarak vermeye devam ediyor. Bu kez bir çok oyuncunun severek oynadığı Rocket League oyunu ücretsiz olarak verildi. Oyunun ücretsiz olarak verilmesi ile aşırı ilgiden oyun sunucuları çökmüş durumda. Peki Rocket League nasıl bir oyun ? Rocket League oyunu nasıl indirilir ?

Rocket League Oyunu Nasıl Bir Oyun

Rocket League oyunu ilk olarak 2015 yılında çıktı. Bilgisayar versiyonun sadece Epic Games sitesinde olan oyuna büyük ilgili oluştu. Daha önce ücretli olarak indirip oynana bilen oyun artık tamamen ücretsiz olarak verildi.

İLGİLİ KONU : Epic Games Oyunları Yaz İndirimine Giriyor

Rocket League oyunu takımlar halinde bir kafes içinde büyük bir topla maç yapılması esasına bağlı. Arabalarla ikiye iki, üçe üç şekilde karşılıklı olarak maç yapabildiğimiz oyunda arabanın özelliklerinden sonuna kadar faydalanabiliyoruz. Araba ve maç temalarını seven oyuncuların ilgisini oldukça çeken oyun artık ücretsiz olarak indirilebilecek. Oyunda rakiplere daha çok gol atamak için arabalarımızı güçlendirmek ve güçlendirdiğimiz arabaların özeliklerinden sonuna kadar faydalanarak oyunu oynayabiliyoruz.

Rocket League oyunu nasil indirilir

Peki Rocket League tamamen ücretsiz mi oldu ? Evet oyun tamamen ücretsiz hale geldi. Ancak oyun için ilerleyen günlerde sezonlar çıkarılacak. Bu sezonlar 1 ve 2 gibi gidecek. Her sezona belli bir isim verilecek ve her sezonda oyun temaları görselleri yenilenecek. Ayrıca oyunun daha rekabetçi olması için rütbeler gelecek. Yeni seviyeler gelecek ayrıca oyun için yeni bir bilet sistemi getirilecek. Tüm bu yenilikler eski oyuncular kadar yeni oyuncuları da Rocket League oyununa çekecektir.

Rocket League Oyunu Nasıl İndirilir

Yukarıda bahsettiğimiz gibi oyun ücretsiz olması ile birlikte oyun sevenlerin aşırı ilgisini üzerine çekmesi sunucuların çökmesine neden oldu. Rocket League oyunu nasıl indirilir merak ediyor musunuz ? Öncelikle oyunu bir ay içinde indirenler ve giriş yapanlar için Sun Ray Boost ve Hot Rocks trail gibi eşyalar verilecek. Ayrıca oyunculara ekstra bir kupan verilecek.

Rocket League Oyununu kütüphanenize eklemek için yapmanız gereken

  • Epic Games hesabınızla giriş yapın yoksa bir Epic Games hesabı oluşturun.
  • Ana sayfada göreceğiniz Rocket League görseline yahut Buraya tıklayın.
  • Yükle butonuna tıklayın.
  • Sipariş Ver tuşuna tıklayın.
  • Oyun kütüphanenize eklenecek. Ayrıca 60 TL değerinde ki kupon kazanmış olacaksınız.

Rocket League nasıl indirilir ? Rocket League oyunu hakkında görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu