OYUN

Rockstar Games Çalışanı Açıkladı GTA 6 Yakında Geliyor

GTA 6 ne zaman gelecek ? GTA 6 Ne zaman çıkacak ? sorularına cevap geliyor. Rockstar Games çalışanı olduğunu iddia eden bir çalışan GTA 6 hakkında bilgileri paylaştı.

Oyuncuların dört gözle beklediği GTA 6 ne zaman çıkacak sorusu hali hazırda cevapsız şirket oyunun ne zaman çıkacağını ya da böyle bir oyun var mı ? bu konularda her hangi bir açıklama da bulunmuyor. Ancak sızıntı haberleri de boş durmuyor. Oyun duyasında dengeleri değiştirecek bir açıklama geldi. 4chan adında ki anonim paylaşım platformunda Rockstar Games  şirket çalışanı olduğunu iddia eden bir katılımcı GTA 6 hakkında bilgiler paylaştı.

Şirket çalışanın açıklamaları sonrası Reddit gibi önemli ulusal paylaşım platformlarında GTA 6 iddiaları tartışılmaya başlandı. Şuana kadar şirket tarafından oyun hakkında her hangi bir açıklama yapılmadı. Hata oyunun çıkıp çıkmayacağı konusu bile tartışmalı iken GTA 5 serüveninden sonra özellikle Epic Games şirketinin GTA 5 Ücretsiz vermesi sonrası GTA 6 bekleyenlerin sayısı bir hayli fazlalaştı. İnternet ortamında her gün yeni bir GTA 6 haberi gündeme bomba gibi düşüyor. Daha önce ki bizde GTA 6 hakkında çıkan haberleri sizlerle paylaşmıştık.

GTA 6 Hazir yakinda geliyor
GTA 6 Hazır Geliyor

4chan üzerinden yapılan haberlerde GTA 6 hakkında açıklama yapan şirket çalışanı oyunun çoktan hazır olduğunu yakında tanıtımının yapılacağını iddia etti. Rockstar Games şirketi oyunun hazırlıklarına çoktan başlamış. Geçtiğimiz yıl şirket tarafından piyasaya çıkan Red Dead Redemption 2 GTA 6 oyunun hazırlık sürecini etkilememiş. Şirket çalışanına göre şirket bir taraftan geçen sene çıkardığı oyunu geliştirirken, bir taraftan da GTA 6 geliştirmeye devam etmiş.

Rockstar Games GTA 6 Çalışmalarına 10 Yıl Önce Başlamış

Rockstar Games calisani acikladi GTA 6 Hazir
Rockstar Games Çalışanı açıkladı GTA 6 Hazır

Tüm bu iddiaları ortaya atan şirket çalışanı bugüne kadar bildiğimiz tüm GTA 6 hakkında ki gelişmeleri çöpe atıyor Bugüne kadar sizlere verdiğimiz tüm GTA 6 haberlerinde şirketin oyunu geliştirme sürecinde olduğunu aktarmıştık. Şirketin oyunu halen geliştirme aşamasında oluğunu ne zaman çıkacağı konusunun belirsiz olduğu haberlerini sizlere vermiştik. Rockstar Games çalışanı olduğunu iddia eden kişi tüm bu haberleri çöpe atarak. Şirketin GTA 6 geliştirmesine 10 yıl önce başladığını vurguluyor. Tüm bu açıklamaları yapan çalışan oyunun detaylarının bittiğini yakın zamanda duyurulacağını dile getiriyor.

Bugüne kadar Rockstar Games GTA 6 hakkında her hangi bir açıklama yapmadı. Ancak oyun dünyası ısrarla GTA 6 piyasaya çıkmasını bekliyor. Bugüne kadar gelen haberlerin aksine şirket çalışanın iddiaları oyun dünyasını heyecanlandırmış durumda. Çalışanın iddialarını doğru olarak kabul edersek yakın zamanda oyun dünyasın da tüm dengeler değişebilir. GTA 6 çıktı haberlerini yapabiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu