Mobil Teknoloji

Samsung Galaxy Note 20 Renk Seçenekleri Belli Oldu

Merakla beklenen akılı telefon Güney Kore teknoloji devinin amiral gemisi Galaxy Note 20 renk seçenekleri belli oldu. Galaxy Note 20 daha tanıtılmadan hangi renklerde olacağı ortaya çıkıt.

Akılı telefon deyince akılara ilk gelen marka hiç kuşku yok ki Samsung’tur. Samsung deyince de akılara gelen model Note serisidir. Her sene merakla beklenen Note serisinin yeni modelli bu yaz tanıtılacak. Teknoloji severler de yerlerini aldı ve Galaxy Note 20 modelini bekliyor. Elbette tüm merakla beklenen akılı telefonlar gibi Galaxy Note 20 çıkmadan bazı özellikleri sızıyor. Bu özelliklerden biri de renk seçenekleri, Galaxy Note 20 hangi renklerle çıkacak.

galaxy note 20 renk seçenekleri teknoaracı 1

Gearcoupon adında ki site Galaxy Note 20 renk seçeneklerini açıkladı. Galaxy Note 20 gri bakır ve yeşil renklerde piyasada yerini alacak. Tabii birde büyük abisi Galaxy Note 20 + modelli var. Bu model ise siyah ve bakır renklerinde piyasada olacak.

Galaxy Note 20 Konsept Tasarım

Galaxy Note 20 serisi renk seçenekleri ile diğer amiral gemi Galaxy S20 den ayrılacak gibi görünüyor. Tabii ki cihaz piyasaya çıkmadan kesin konuşmamak lazım. Ancak Galaxy Note 20 konsept tasarımları ortaya çıkmaya başladı. Konsept tasarımlarla nasıl olacağını gördüğümüz cihazın teknik özellikleri de sızdırılıyor.

Galaxy Note 20 Teknik Özellikleri

Galaxy Note 20 teknik özelliklerine ekranla başlayalım. Ekran boyutu 6.42 inç olacak. 2345 x 1084 piksel çözünürlük ve 60Hz yenileme hızına sahip olacak. Tabii tüm Samsung telefonlar da olduğu gibi ekran AMOLED olacak. Batarya kısımında ise güçlü şekilde geliyor 4000 mAh gibi oldukça büyük bir batarya olacak. Galaxy Note 20 + ise 4500 mAh gücünde olacak. Ayrıca kamera özelliği olarak 108 MP çözünürlükte olması bekleniyor. Samsung Galaxy Note 20 Exnos 992 işlemciden gücünü alacak.

Şuan için Galaxy Note 20 için teknoloji haberlerinde ki sızıntılar bunlar. Galaxy Note 20 bu yaz Ağustos ayında tanıtılacak. Bakalım sızıntılar bizi yanıltacak mı hep beraber göreceğiz. Sizde Galaxy Note 20 hakkında görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu