SOSYAL MEDYA

Snapchat Uygulamasına Karanlık Mod Özelliği Geliyor

Sosyal medya platformları arasında son günlerde popülerliğini artırmayı başaran Snapchat uygulamasına yeni bir özellik geliyor. Aslında kullanıcıların uzun süredir beklediği Snapchat karanlık mod özelliği test edilmeye başlandı.

snapchat karanlik mod ozelligi geliyor

Snapchat son zamanlarda oldukça popüler anlık mesajlaşma uygulaması olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kişiye özel olarak gönderilen resim, mesaj ve videoların gönderen kişinin belirlediği süre boyunca görüntülenebilir olması dikkatleri üzerinde çekmesinde etkili oldu. Özellikle gençler tarafından video tarafında oldukça popüler olan uygulamaya en çok istenen özelik ise diğer uygulamaların çoktan geçtiği karanlık mod özelliğiydi.

SnapChat Karanlık Mod Test Edilmeye Başlandı

Kullanıcıların uzun süredir beklediği ve istediği karanlık mod özelliği nihayet Snapchat uygulamasına geliyor. Sınırlı sayıda kullanıcı üzerinde test edilen özellik yakın zamanda tüm kullanıcıların kullanımına sunulacak gibi görünüyor. Daha önce bir çok sosyal medya platformuna gelen karanlık mod özelliğini bir kaç ay önce test etmeye başlayan platform çalışmalarını hızlandırmış gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir : WhatsApp Sizin Hakkınızda Toparladığı Verilere Nasıl Ulaşabilirsiniz

Karanlık mod özelliğini kullanıcılar süreli kullanabilecekleri gibi telefonların sistem ayarları ile sekronize ederek de kullanabilecekler. SocialMedyaToday tarafından aktarılan habere göre “Görünüm” seçeneği içerisinde kullanıcıya üç çeşit seçenek sunacak buna göre kullanıcılar sürekli olarak karanlık mod tercih edilebilinecek, ayırca kullandıkları akılı telefonun teması ile uyum içinde sekronize olarak da çalışabilecek.

Snapchat karanlik mod gorunumu

Şuan için iPhone kullanıcıları tarafından test edilen Snapchat karanlık mod özelliği yakın zamanda Android kullanıcıları içinde verilecek. Özellikle gece Snapchat kullanıcıları bu özelliği uzun süredir bekliyordu. Karanlık mod özelliğinin tüm uygulamalar tarafından kullanılması hata işletim sistemlerinin bile karanlık mod özelliğini aktif etmesi örneğin iOS 13 ve Android 10 sürümlerinde özellik olarak gelmişti. Facebook WhatsApp gibi uygulamalarsa daha önceden karanlık mod özelliğini getirmişlerdi. Yakın zamanda en çok tercih edilen uygulamalardan olan SnapChat uygulaması da karanlık mod özelliğini uygulamasına ekleyecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu